fbpx

Reklama Citylight

Nowoczesna reklama w przestrzeni miejskiej, która sprawi, że Twoja marka zostanie rozpoznawalna

Wysoka skuteczność połączona z niskimi kosztami dotarcia do klienta, elastyczna oferta dopasowana do Twoich potrzeb, dotarcie do odbiorców w miejscach niedostępnych dla innych nośników reklamowych. 

Bądź w kontakcie ze swoimi klientami – zgodnie z rytmem miasta!

reklama citylight reklama na przystankach

Dlaczego reklama Citylight?

Wysoka skuteczność

Gwarancja dotarcia do milionowego grona potencjalnych klientów. Zlokalizowane są w najbardziej uczęszczanych miejscach, dzięki czemu są skuteczne i łatwo przyciągają uwagę.

Całodobowa ekspozycja

Prezentacja marki przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki podświetleniu wiaty przystankowej reklamy są dobrze widoczne również w godzinach nocnych

Nowoczesność

Nośniki takie jak citylighty wykorzystywane są też jako nieodłączny element przestrzeni śródmiejskiej, który ułatwia komunikację marki z odbiorcą, czy też władz miasta z mieszkańcami.

Realizacje

Zobacz przykładowe realizacje reklamy Citylight

Reklama Citylight może mieć formę statycznej tablicy reklamowej na papierze plakatowym umieszczonej w wiacie przystanku lub w formie digitalowej, czyli zmieniającej się planszy z informacjami miejskimi i reklamami.

Digital Citylight posiada dodatkowo stały pasek z informacjami o pogodzie, godzinie, jakości powietrza, co dodatkowo naturalnie przyciąga uwagę przechodniów. 

Zainteresowała Cię reklama Citylight?

Skontaktuj się z nami:

kontakt Telefon

Telefonicznie

Mailowo

Citylight