Reklama Citylight

Nowoczesna reklama w przestrzeni miejskiej, która sprawi, że Twoja marka zostanie rozpoznawalna.

Wysoka skuteczność połączona z niskimi kosztami dotarcia do klienta, elastyczna oferta dopasowana do Twoich potrzeb, dotarcie do odbiorców w miejscach niedostępnych dla innych nośników reklamowych.

Bądź w kontakcie ze swoimi klientami i umieszczaj swoje reklamy tam, gdzie przebywają Twoi klienci. Reklama na przystankach miejskich idealnie wpisuję się w tą strategię marketingową.

Dlaczego reklama Citylight?

Wysoka skuteczność

Gwarancja dotarcia do milionowego grona potencjalnych klientów. Zlokalizowane są w najbardziej uczęszczanych miejscach, dzięki czemu są skuteczne i łatwo przyciągają uwagę.

Całodobowa ekspozycja

Prezentacja marki przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki podświetleniu wiaty przystankowej reklamy są dobrze widoczne również w godzinach nocnych.

Nowoczesność

Nośniki takie jak citylighty wykorzystywane są też jako nieodłączny element przestrzeni śródmiejskiej, który ułatwia komunikację marki z odbiorcą, czy też władz miasta z mieszkańcami.
digital citylighty reklama

Digital Citylighty

Reklama Citylight może mieć formę statycznej tablicy reklamowej na papierze plakatowym umieszczonej w wiacie przystanku lub w formie digitalowej, czyli zmieniającej się planszy z informacjami miejskimi i reklamami.

Digital Citylight posiada dodatkowo stały pasek z informacjami o pogodzie, godzinie, jakości powietrza, co dodatkowo naturalnie przyciąga uwagę przechodniów.

Realizacje reklam na przystankach

Citylighty to popularny nośnik reklamy zewnętrznej. Nasi klienci najchętniej korzystają z nich by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców bądź oddziaływać na odbiorców mieszkających przy konkretnych ulicach czy dzielnicach. Przedstawiamy przykładowe kampanie, które realizowane były z użyciem citylight

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Citylight
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks