Jak dotrzeć reklamą do mieszkańców miast?

Jak dotrzeć reklamą do mieszkańców miast

Agencje reklamowe oraz marketingowcy poszczególnych firm stale szukają najciekawszych pomysłów na dotarcie reklamą do odbiorców. Im bliżej grupy docelowej uda się dotrzeć tym oczywiście lepiej. Dziś postaramy się przedstawić kilka najciekawszych sposobów na to jak dotrzeć reklamą do mieszkańców miast.

Jak dotrzeć reklamą do mieszkańców miast?

Miasta oferują szereg różnych możliwości promocyjnych, jednak do najważniejszych możemy zaliczyć:

Reklama w komunikacji miejskiej

Komunikacja miejska pozwala dotrzeć do tysięcy osób każdego dnia. Niezależnie od tego czy będzie to reklama w autobusach czy w tramwajach na monitorach, ramkach, siedzeniach czy wybrana zostanie przez Was reklama na autobusach czyli oklejenie tyłu autobusu. Ogromnym plusem tego rodzaju reklamy jest mobilność, dzięki czemu w krótkim czasie obejmiesz zasięgiem reklamowym całe miasto i pozwolisz jego mieszkańcom zapoznać się z ofertą firmy.

Jak dotrzeć reklamą do mieszkańców miast

Reklama na przystankach miejskich

Przystanki miejskie to nieodłączny element krajobrazu miejskiego. Skutecznie pozwalają dotrzeć reklamą targetowaną na mieszkańców konkretnych dzielnic czy ulic. Reklama na przystankach może być również stosowana w celach reklamy świadomościowej, gdyż dociera do bardzo dużych grup osób każdego dnia. Korzystają z niej zarówno międzynarodowe firmy, dla których największe znaczenie ma jak największy zasięg, jak i małe lokalne firmy chcące dotrzeć do okolicznych mieszkańców.

Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa mimo, że stopniowa ograniczana, nadal cieszy się ogromnym powodzeniem. Jak sama nazwa wskazuję jej największym plusem jest wielkość, dzięki czemu nie można jej pominąć swoim wzrokiem, co sprawia, że nazwa firmy czy treść reklamy często utrwala się w naszej podświadomości.

Reklama na uczelniach

Reklama na uczelniach to sposób by dotrzeć swoją reklamą do osób młodych, a w szczególności studentów, którzy stanowią poważny odsetek mieszkańców miast. Możesz reklamować się na monitorach zlokalizowanych przy salach lekcyjnych, korytarzach i innych miejscach w których gromadzą się studenci.

reklama w szkołach wyższych

Reklama w placówkach medycznych

Reklama w placówkach medycznych to możliwość dotarcia do osób dbających o swoje zdrowie. Największe przychodnie zlokalizowane są w miastach i gwarantują dotarcie do setek osób każdego dnia. Szczególnie gdy monitory zlokalizowane są blisko recepcji i poczekalni, które kumulują pacjentów na małym obszarze i umożliwiają im wtedy zapoznanie się z ofertą reklamową Twojej firmy.

Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach to możliwość dotarcia zarówno do mieszkańców największych miast, ale także małych miasteczek, a nawet wsi. Istnieje już ich ponad 20 000 i ich liczba stale rośnie gwarantując bardzo precyzyjne dotarcie do mieszkańców konkretnych miast czy dzielnic, wsi.

Reklama w klubach fitness i siłowniach

Reklama w klubach fitness i siłowniach to sposób na dotarcie reklamą do mieszkańców miast, którzy cenią sobie aktywność fizyczną oraz własny wygląd. Na umieszczonych w klubach ekranach reklamowych możesz wyświetlać swoje reklamy, które z pewnością zainteresują odwiedzających.

Jak dotrzeć reklamą do mieszkańców miast?

Istnieje wiele sposobów dotarcia swoją reklamą do mieszkańców miast. Jeśli któraś z powyższych możliwości Cię zainteresowała to zachęcamy do kontaktu i uzyskania konkretnej i darmowej wyceny wybranych nośników reklamy zewnętrznej.