Zaznacz stronę

Dołącz do
zespołu Lokalmedia!

Co nas wyróżnia?

Postęp

Każdego dnia staramy się rozwijać. Wspólnie poszerzamy swoją wiedzę z zakresu sprzedaży, reklamy, czy marketingu. Kształcimy przedsiębiorców i dołączając do naszego zespołu, masz szansę stać się profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Atmosfera

Tworzymy młody i zgrany zespół. Każdy z nas ma realny wpływ na to, jak funkcjonuje firma. Dobrą atmosferę deklaruje większość pracodawców – przyjdź do nas i przekonaj się sam, że nie są to puste słowa.

Elastyczność

Stawiamy na ludzi z pasją. Rozumiemy, że studiujesz, dlatego z łatwością dopasujesz swój rozkład zajęć do godzin pracy.

Finanse

Dajemy Ci możliwość zarobienia adekwatnych pieniędzy do poziomu zaangażowania. Nie ograniczamy się i nie wyznaczymy Ci górnej granicy.

Jeśli jesteś osobą…

Z

Chcącą stale się rozwijać

Szukamy młodych i ambitnych ludzi. Damy Ci wiedzę, która pozwoli zwiększyć Twoje umiejętności i polepszyć kompetencje w sprzedaży.

Z

Nie bojącą się wyzwań

Kreatywność i praca? Tak! U nas możesz to połączyć. Stawiamy na ludzi z otwartą głową oraz niebojących się nowych wyzwań.

Z

Potrafiącą pracować w zespole

Każdy z pracowników jest dla nas ważny. Jednak jesteśmy świadomi, że tylko tworząc zgrany zespół jesteśmy w stanie osiągać sukcesy.

W pracy spędzamy 1/3 swojego życia. Wybierz firmę i ludzi, z którymi dobrze się pracuje.

Chcesz się przekonać?

Poznań

JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POZNANIA

ul. Św. Marcin 43

OFERTY PRACY DLA CIEBIE:

APLIKUJ NA:

Wrocław

JESTEŚMY TAKŻE WE WROCŁAWIU

ul. Kazimierza Wielkiego 29A

W sprawie rekrutacji skontaktuj się z
Magdaleną KozłowskąPoznańWrocław


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lokalmedia sp. z o.o. z siedzibą w Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.PoznańWrocław


I consent to the processing of my personal data by Lokalmedia sp. z o.o. with headquarters in Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, Poland, in order to process my recruitment application for the position I apply for.