Zaznacz stronę

Monitory reklamowe w Kolejach Wielkopolskich

Advertising screens in Greater Poland railways

Koleje Wielkopolskie

Przewoźnik obsługuje ok. 8 mln pasażerów rocznie, gdzie każdy z nich spędza podczas trasy średnio 30 minut. Jest to zatem idealne miejsce, by w sposób powtarzalny trafiać do wszystkich mieszkańców wielkopolski, którzy podróżują pociągami. Dodatkowo większość klientów to osoby dojeżdżające do Poznania do pracy oraz na uczelnię. Daje nam to precyzyjną możliwość targetowania kampanii pod tę grupę docelową. Koleje Wielkopolskie to polski przewoźnik kolejowy, który wykonuje swoje usługi przewozowe bezpośrednio na terenie województwa wielkopolskiego. Pociągi podróżują na wielu trasach, dodatkowo do 2020 roku mają powstać nowe połączenia oraz pojawią się nowe pojazdy.

Na jakich trasach kursują Koleje Wielkopolskie?

POZNAŃ – ZBĄSZYNEK
POZNAŃ – KONIC – KUTNO
POZNAŃ GNIEZNO – MOGILNO
POZNAŃ – KĘPNO
POZNAŃ – KROTOSZYN
POZNAŃ GŁ. – WOLSZTYN
POZNAŃ GŁ. – WĄGROWIEC – GOŁAŃCZ
LESZNO – OSTRÓW WIELKOPOLSKI
LESZNO – ZBĄSZYNEK

0

ROZMIAR

Ekrany – 22 cale

ILOŚĆ

Ekrany – 291

ZASIĘG

666 tys. kontaktów miesięcznie

}

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Spoty wyświetlają się co 6 minut

Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

Dział Finansów

Serwis


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lokalmedia sp. z o.o. z siedzibą w Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.


I consent to the processing of my personal data by Lokalmedia sp. z o.o. with headquarters in Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, Poland, in order to respond to my question, including submitting an offer if I ask for it.