Zaznacz stronę

Monitory reklamowe w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Advertising screens in Łódź Metropolitan Railway

Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Łódzka Kolej Aglomeracyjna jest najdynamiczniej rozwijającym się przewoźnikiem regionalnym, który na tą chwilę obsługuje 140 połączeń na terenie całego województwa. Swoich pasażerów przewozi najnowocześniejszymi pociągami EZT FLIRT3, dlatego właśnie ta spółka wielokrotnie bywała nagradzana za jakość oraz innowacje. Dodatkowo podczas weekendów przewoźnik kursuje z Łodzi do Warszawy. Jest to zatem niesamowita możliwość, by jednocześnie dotrzeć do lokalnych mieszkańców Łodzi oraz okolic, ale również osób, które regularnie podróżują do Warszawy. Ponad 50% podróżujących to osoby, przyjeżdżające do Łodzi z okolicznych miejscowości do pracy. Dzięki temu możesz codziennie, dwa razy w ciągu dnia, docierać do tej sprecyzowanej grupy klientów. Każda z osób podróżuje średnio
około 20 – 30 minut, co sprawia, że Twój spot reklamowy zostanie obejrzany kilka razy w ciągu dnia przez tą samą osobę.

Na jakich trasach kursuje Łódzka Kolej Aglomeracyjna?

ŁÓDŹ – SIERADZ
ŁÓDŹ – KUTNO
ŁÓDŹ – ŁOWICZ
ŁÓDŹ – SKIERNIEWICE
ŁÓDŹ – WARSZAWA CENTRALNA

W weekendy przewoźnik realizuje połączenia na trasie Łódź – Warszawa. Ekrany digital signage znajdują się również na dworcach.

0

ROZMIAR

Ekrany – 10-50 cali

ILOŚĆ

Ekrany – 103

ZASIĘG

450 tys. kontaktów miesięcznie

}

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Spoty wyświetlają się co 12 minut

Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

Dział Finansów

Serwis


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lokalmedia sp. z o.o. z siedzibą w Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.


I consent to the processing of my personal data by Lokalmedia sp. z o.o. with headquarters in Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, Poland, in order to respond to my question, including submitting an offer if I ask for it.