fbpx

Reklama w autobusach Gdynia

 

Gdynia to miasto, które zamieszkuje prawie 245 tys. osób z czego jej większa część, bo ok. 200 tys. osób, wybiera na środek transportu właśnie komunikację miejską. Jest to zatem idealny sposób, aby dotrzeć do mieszkańców Gdyni.
W ofercie Lokalmedia znajduje się możliwość oklejenia autobusów PKS Gdynia metodą fullback (czyli całego tyłu autobusów), reklama na ekranach w autobusach, a także ramki. Autobusy PKS Gdynia poruszają się na trasie Gdynia-Rumia-Reda-Puck, dzięki temu mogą dotrzeć do znacznej ilości mieszkańców.

Uzyskaj wycenę

Reklama w autobusach Gdynia

 

W ofercie Lokalmedia znajduje się możliwość oklejenia autobusów PKS Gdynia metodą fullback (czyli całego tyłu autobusów), reklama na ekranach w autobusach, a także ramki. Autobusy PKS Gdynia poruszają się na trasie Gdynia-Rumia-Reda-Puck, dzięki temu mogą dotrzeć do znacznej ilości mieszkańców.

Reklama w gdyńskich autobusach w liczbach

0

Ekranów

0

Wyświetleń Twojego spotu na godzinę

0 tys.

Odbiorców miesięcznie

0 s

Spot

Oklejanie autobusów w Gdyni

 

W naszej ofercie znajduje się oklejenie całego tyłu autobusu PKS Gdynia. Jest to idealne miejsce na reklamę w komunikacji miejskiej w Gdyni, jeżeli chcesz dotrzeć do dużej ilości osób. Taką reklamę zauważają wsiadający do autobusu pasażerowie, jak i również piesi, rowerzyści czy kierowcy. Autobusy ciągle uczestniczą w ruchu miejskim, poruszają się po całym mieście, dlatego reklamę umieszczoną na ich tyłach mogą dostrzec osoby w drodze do pracy, szkoły czy na zakupy. Taka forma reklamy nie należy również do drogich, dzięki prostemu sposobowi oklejania pojazdu.

Oklejanie autobusów w Gdyni

 

 

W naszej ofercie znajduje się oklejenie całego tyłu autobusu PKS Gdynia. Jest to idealne miejsce na reklamę w komunikacji miejskiej w Gdyni, jeżeli chcesz dotrzeć do dużej ilości osób.
Taką reklamę zauważają wsiadający do autobusu pasażerowie, jak i również piesi, rowerzyści czy kierowcy. Autobusy ciągle uczestniczą w ruchu miejskim, dlatego reklamę umieszczoną na ich tyłach mogą dostrzec osoby w drodze do pracy, szkoły czy na zakupy.
reklama Komunikacja miejska Trójmiasto

Reklama w autobusach w Gdyni – Ekrany LCD

 

Ekrany zamontowane w autobusach PKS Gdynia to idealne miejsce na reklamę firmy. Pasażerowie zawsze z ciekawości sprawdzają, co się na nich wyświetla, a dzięki temu, że zamieszczone są tam również neutralne treści i informacje, dłużej mogą skupiać na nich uwagę. Reklama na ekranach w autobusach w Gdyni jest odpowiednim sposobem na dotarcie do bardzo dużej liczby odbiorców. W naszej ofercie posiadamy 40 autobusów, w których zamontowane zostało aż 50 ekranów. Kampania reklamowa wyświetla się tam z częstotliwością co 10 minut. Jest to więc odpowiedni czas, by pasażerowie komunikacji miejskiej zobaczyli reklamę firmy nawet kilkukrotnie. Z pewnością wpływa to na utrwalenie komunikatu zawartego w reklamie w komunikacji miejskiej w Gdyni.

Reklama na Ekranach LCD

 

Reklama na ekranach w autobusach w Gdyni jest odpowiednim sposobem na dotarcie do bardzo dużej liczby odbiorców.
Pasażerowie zawsze z ciekawości sprawdzają, co wyświetla się na ekranach.
W naszej ofercie posiadamy 40 autobusów, w których zamontowane zostało aż 50 ekranów. Kampania reklamowa wyświetla się tam z częstotliwością co 10 minut. Jest to więc odpowiedni czas, by pasażerowie komunikacji miejskiej zobaczyli reklamę firmy nawet kilkukrotnie.

Reklama w ramkach w Gdyni

 

Umieszczenie reklamy w ramkach w autobusach PKS Gdynia to bardzo dobry sposób na dotarcie do ich pasażerów. Odbiorcy nie są w stanie przeoczyć komunikatu, który jest zawarty w praktycznie każdym miejscu w autobusie. Podczas podróży ludzie z nudów czytają informacje zawarte w ramkach, dlatego też chwytliwe hasła mogą ich bardzo zaciekawić i zostać zapamiętane. Reklama w ramkach w autobusach w Gdyni to również jedna z tańszych form reklamy. Wpływa na to niski koszt materiałów eksploatacyjnych, jak i również prosty sposób ich montowania. Mieszkańcy Gdyni codziennie, nawet po kilka razy poruszają się autobusami, dlatego zawarte w ramkach komunikaty na długo zostają w ich głowach. Reklama w autobusach w Gdyni jest więc tanim i korzystnym sposobem reklamowania się.

Reklama w ramkach w Gdyni

 

Umieszczenie reklamy w ramkach w autobusach PKS Gdynia to bardzo dobry sposób na dotarcie pasażerów.
Odbiorcy nie są w stanie przeoczyć komunikatu, który jest zawarty w praktycznie każdym miejscu w autobusie. 
Reklama w ramkach w autobusach w Gdyni to również jedna z tańszych form reklamy. Wpływa na to niski koszt materiałów eksploatacyjnych, jak i również prosty sposób ich montowania. 

Skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się z nami:

 

kontakt Telefon

Telefon:
+48 501 310 662

Mail:
Napisz

Formularz komunikacja miejska Gdynia