fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Gdyni

Gdynia to miasto, które zamieszkuje prawie 245 tysięcy osób. I większa część jej mieszkańców, bo 200 tysięcy na środek transportu wybiera komunikację miejską. Jest to więc idealny sposób, by dotrzeć do mieszkańców Gdyni. W naszej ofercie znajduje się możliwość oklejenia autobusów PKS Gdynia metodą fullback, czyli całego tyłu autobusów. W 40 autobusach znajduje się 50 ekranów, na których można wyświetlić reklamę firmy. W ofercie posiadamy również ramki, które znajdują się w środku autobusów i są świetnym miejscem na umieszczenie reklamy w komunikacji miejskiej w Gdyni. Autobusy PKS Gdynia poruszają się na trasie Gdynia-Rumia-Reda-Puck. Dzięki temu mogą dotrzeć do znacznej ilości mieszkańców. Reklama na autobusach w Gdyni to dobre miejsce, by dotrzeć nie tylko do pasażerów, ale również kierowców i pieszych, którzy uczestniczą w ruchu miasta.

Nasze propozycje w Gdyni

mzk reklama

Reklama w komunikacji miejskiej
w Gdyni - fullback

W naszej ofercie możemy zaproponować oklejenie całego tyłu autobusu PKS Gdynia. Jest to idealne miejsce na reklamę w komunikacji miejskiej w Gdyni, jeżeli chcesz dotrzeć do dużej ilości osób. Taką reklamę zauważają wsiadający do autobusu pasażerowie, jak i również piesi, rowerzyści czy kierowcy. Autobusy ciągle uczestniczą w ruchu miejskim, poruszają się po całym mieście, dlatego reklamę umieszczoną na ich tyłach mogą dostrzec osoby w drodze do pracy, szkoły czy na zakupy. Taka forma reklamy nie należy również do drogich, dzięki prostemu sposobowi oklejania pojazdu. Reklama na autobusach w Gdyni może również zostać doskonale zapamiętana, ze względu na to, że czasem mieszkańcy kilka razy dziennie z niej korzystają, bądź mijają jej pojazdy.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Gdyni - ekrany

Ekrany zamontowane w autobusach PKS Gdynia to idealne miejsce na reklamę firmy. Pasażerowie zawsze z ciekawości sprawdzają, co się na nich wyświetla, a dzięki temu, że zamieszczone są tam również neutralne treści i informacje, dłużej mogą skupiać na nich uwagę. Reklama na ekranach w autobusach w Gdyni jest odpowiednim sposobem na dotarcie do bardzo dużej liczby odbiorców. W naszej ofercie posiadamy 40 autobusów, w których zamontowane zostało aż 50 ekranów. Kampania reklamowa wyświetla się tam z częstotliwością co 10 minut. Jest to więc odpowiedni czas, by pasażerowie komunikacji miejskiej zobaczyli reklamę firmy nawet kilkukrotnie. Z pewnością wpływa to na utrwalenie komunikatu zawartego w reklamie w komunikacji miejskiej w Gdyni.

reklama w autobusach warszawa
reklama w autobusach warszawa

Reklama w komunikacji miejskiej
w Gdyni - ramki

Umieszczenie reklamy w ramkach w autobusach PKS Gdynia to bardzo dobry sposób na dotarcie do ich pasażerów. Odbiorcy nie są w stanie przeoczyć komunikatu, który jest zawarty w praktycznie każdym miejscu w autobusie. Podczas podróży ludzie z nudów czytają informacje zawarte w ramkach, dlatego też chwytliwe hasła mogą ich bardzo zaciekawić i zostać zapamiętane. Reklama w ramkach w autobusach w Gdyni to również jedna z tańszych form reklamy. Wpływa na to niski koszt materiałów eksploatacyjnych, jak i również prosty sposób ich montowania. Mieszkańcy Gdyni codziennie, nawet po kilka razy poruszają się autobusami, dlatego zawarte w ramkach komunikaty na długo zostają w ich głowach. Reklama w autobusach w Gdyni jest więc tanim i korzystnym sposobem reklamowania się.

Gdynia w liczbach

0
Ekranów
reklamowych
0
Odbiorców
0
Wyświetleń Twojego spotu na godzinę
0
Sekundowy
spot

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Gdyni

Formularz komunikacja miejska Gdynia