fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Katowicach

Reklama w komunikacji miejskiej w Katowicach to idealny sposób dotarcia do bardzo szerokiego grona odbiorców, a na tym powinno nam zależeć najbardziej. Katowice to duże miasto, mieszka w nim ponad 300 tysięcy osób i znaczna część z nich porusza się na co dzień komunikacją miejską. W naszej ofercie posiadamy ekrany reklamowe w autobusach PKM Katowice. Autobusy te można też okleić. Kolejną firmą z Katowic jest Kłosok i w naszej ofercie również tutaj możemy zaproponować oklejanie autobusów. Autobusy kursują na trasie Zabrze-Ruda Śląska-Chorzów-Katowice, co dodatkowo poszerza zakres odbiorców. Reklama na autobusach w Katowicach jest więc świetnym pomysłem na dotarcie do mieszkańców Śląska. Pojazdy komunikacji miejskiej znajdują się w każdym miejscu w mieście i dzięki temu prezentowana kampania czy komunikat są zauważalne przez odbiorców nawet kilka razy dziennie.

Nasze propozycje w Katowicach

Reklama w komunikacji miejskiej
w Katowicach - Fullback/Halfback

Chcesz, by Twoja reklama znalazła się w każdym zakątku miasta? Oklejanie autobusów to najodpowiedniejszy sposób, by to osiągnąć. Autobusy, które znajdują się w naszej ofercie, oklejamy na dwa sposoby. W autobusach Kłosok oklejamy metodą fullback, czyli cały tył autobusu, bądź halfback, co znaczy, że oklejona zostaje szyba lub klapa autobusu. W pojazdach PKM Katowice również mamy opcję fullback jak i halfback, przy czym w ostatnim przypadku oklejony zostaje tył bez szyby. Reklama w komunikacji miejskiej w Katowicach to idealna opcja, by poszerzyć grono odbiorców, chociażby przez to, że w przypadku autobusów Kłosok reklama dociera również do innych miast. Reklama na autobusach w Katowicach jest również relatywnie tania ze względu na brak skomplikowanej powierzchni do oklejania.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Katowicach - ekrany

Podróż w komunikacji miejskiej potrafi zająć sporo czasu. Szczególnie jeżeli sytuacja wymaga tego, by skorzystać z kilku linii. Wpływa to świetnie na odbiór komunikatu, ponieważ jest on dzięki temu utrwalany w głowach potencjalnych klientów. Reklama na ekranach w autobusach w Katowicach to również sposób na urozmaicenie czasu podróżujących. Komunikaty są tam przeplatane ogólnymi, lekkimi informacjami, na przykład pogodowymi i przez to łatwiej jest skupić uwagę na ekranach. Reklama w autobusach w Katowicach jest więc gwarancją dotarcia do sporej liczby osób. Czasami mieszkańcy kilka razy dziennie korzystają z komunikacji miejskiej, by dostać się do pracy, szkoły czy pojechać na zakupy. To pomaga w zapamiętaniu komunikatu umieszczonego na ekranach w komunikacji miejskiej.

lokalmedia_reklama_autobusy_kraków
lokalmedia_reklama_warszawa

Reklama w komunikacji miejskiej
w Katowicach - ramki

Inną opcją reklamowania się na terenie Katowic są ramki, które umieszczone są w środku autobusów. Jest to idealny sposób, by dotrzeć do pasażerów komunikacji miejskiej. Trzymając się tych ramek podczas jazdy, odbiorca z czystej ciekawości czyta umieszczony na nich komunikat. Nie sposób nie zwrócić uwagi na taką formę reklamy. Jest to też stosunkowo tania opcja, jeżeli zastanawiasz się nad reklamą w autobusach w Katowicach i nie chcesz wydać dużych pieniędzy. Wpływa na to prostota montażu i nie tak drogie materiały eksploatacyjne. Dzięki skorzystaniu z takiego miejsca na reklamę w komunikacji miejskiej w Katowicach można dotrzeć do bardzo różnorodnych wiekowo odbiorców, co może być istotną kwestią.

Katowice w liczbach

0
Ekrany
reklamowe
0
Mieszkańców
0
Wyświetleń Twojego spotu na godzinę
0
Sekundowy
spot

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Katowicach

Formularz komunikacja miejska Katowice