fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Krakowie

Reklama w komunikacji miejskiej w Krakowie jest ciekawym wyjściem, by dotrzeć do jego mieszkańców. Uwagę podróżujących, którzy stoją porannych lub w popołudniowych korkach może przykuć reklama na ekranach bądź oklejony autobus, jeżeli mowa byłaby o kierowcach. W Krakowie mieszka około 640 tysięcy osób i co ważne – jest to najczęściej odwiedzane przez turystów miasto w Polsce. Warte uwagi jest to, by przekazem reklamowym starać się dotrzeć do jak najszerszego grona co zapewnia reklama w komunikacji miejskiej w Krakowie. MPK Kraków rocznie przewozi około 300 mln pasażerów. Sam ten fakt świadczy o tym, jak dobrym pomysłem jest reklama w komunikacji miejskiej w Krakowie. W naszej ofercie posiadamy aż 255 ekranów o wielkości 19 cali, które wyświetlają reklamy co 12 minut.

Nasze propozycje w Krakowie

Reklama fullback w Krakowie

Reklama na tyłach autobusów komunikacji miejskiej w Krakowie jest dobrym pomysłem na dotarcie do zróżnicowanego grona odbiorców. Grafiki znajdujące się na tyłach autobusów trafią nie tylko do pasażerów korzystających z MPK Kraków, ale również do kierowców poruszających się po aglomeracji miejskiej. W naszej ofercie istnieje możliwość umieszczenia reklamy na tyłach autobusów typu standard, midi i przegubowych. Jest to dużo bardziej efektywna forma reklamy od np. billboardów ze względu na jej mobilność. Jest to również jedna z tańszych form reklamy na autobusach z racji  prostoty oklejania powierzchni.

Reklama na ekranach w Krakowie

Podróże komunikacją miejską czasami mogą potrwać dłuższą chwilę. Idealnym rozwiązaniem na skupienie wzroku odbiorcy będzie więc umieszczenie reklamy na ekranach. W naszej ofercie obejmującej reklamę w MPK Kraków posiadamy aż 255 ekranów wielkości 19 cali. Taka forma reklamy w komunikacji miejskiej w Krakowie wykazuje bardzo dużą efektywność, a jej sporym plusem jest to, że nie można jej w żaden sposób wyłączyć.

lokalmedia_reklama_autobusy_kraków
lokalmedia_reklama_warszawa

Reklama w ramkach i na plakatach w Krakowie

Reklama w komunikacji miejskiej w Krakowie, która zostanie umieszczona w ramkach bądź na plakatach jest idealnym sposobem dotarcia do mieszkańców. Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą skupić na czymś wzrok podczas jazdy, a taką reklamę trudno jest zignorować, ponieważ nie da jej się wyłączyć czy chociażby zdjąć. Taka reklama w MPK Kraków utrwala się również w pamięci odbiorców z racji tego, że czasem kilka razy dziennie korzystają oni z tej formy komunikacji, kiedy muszą dotrzeć do pracy czy zrobić zakupy.

Kraków w liczbach

0
Calowe
monitory
0 mln
Kontaktów
rocznie
0
Wyświetleń Twojego spotu na godzinę
0
Ekranów

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Krakowie

Formularz MPK