fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej
w Warszawie

Najistotniejszą kwestią, która wyróżnia reklamę w komunikacji miejskiej w Warszawie, jest z pewnością zasięg kampanii. Warszawa znajduje się na pierwszym miejscu pod względem wielkości taboru autobusowego i tramwajowego w Polsce. Łącznie w prawie 1000 tys. autobusów i tramwajów znajdują się 4382 ekrany reklamowe, oparte o technologię digital signage. W komunikacji miejskiej w Warszawie reklamę można również umieścić na dużej ilości plakatów i ramek. Istnieje również możliwość oklejenia tyłu autobusów. Z uwagi na zasięg terytorialny, sieć komunikacji miejskiej w stolicy Polski jest bardzo rozwinięta. Co za tym idzie, korzysta z niej wiele osób mieszkających w mieście. Z raportów wynika, że korzysta z niej ponad 60% społeczeństwa mieszkającego w stolicy. Dlatego wybierając reklamę w komunikacji miejskiej w Warszawie, można dotrzeć nawet do kilku milionów potencjalnych klientów.

Nasze propozycje w Warszawie

reklama w komunikacji miejskiej oklejanie autobusów

Reklama na tyłach autobusów - Warszawa

W przypadku MZA Warszawa istnieje możliwość realizacji kampanii reklamowej w formie oklejania autobusu. Najczęściej wybieranymi metodami oklejania są reklamy fullback czyli oklejanie całego tyłu autobusu, jak i halfback czyli oklejanie tylko tylnej szyby bądź klapy.

Ze względu na niski stopień skomplikowania oklejenia powierzchni jest relatywnie tania i dzięki temu zyskała wielu zwolenników. Reklama na tyłach autobusów w Warszawie przyciąga uwagę nie tylko kierowców poruszających się po mieście czy stojących w korkach, ale również rowerzystów, pieszych, jak i pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej. Inną korzystną cechą reklamy na autobusach w Warszawie jest zasięg terytorialny. Odbiorcy natrafiają na taką reklamę z dużą częstotliwością, co pomaga w utrwaleniu wizerunku firmy bądź produktu, który jest przedstawiany. 

Jeżeli chodzi o MZA Warszawa oklejamy autobusy modelu Solaris, Solaris Urbino 18, MAN, Solbus, Mercedes, jak i również autobusy elektryczne. Reklama na autobusach w Warszawie to coraz bardziej popularny sposób na promocję Twojej firmy, produktów lub usług. Plusem posiadania reklamy w MZA Warszawa jest szeroki zasięg dotarcia do odbiorców i potencjalnych klientów.Ekrany w autobusach i tramwajach - Warszawa

W naszej ofercie posiadamy również możliwość reklamy na ekranach w komunikacji miejskiej w Warszawie. Do wyboru w naszej ofercie jest reklama w warszawskich tramwajach jak i również w warszawskich autobusach. Łącznie w pojazdach posiadamy 4382 ekranów reklamowych wielkości 19-22 cali. Reklama na ekranach to gwarancja dotarcia do szerokiej publiki. Komunikacją miejską poruszamy się po całym mieście, musimy dotrzeć do pracy czy na zakupy. Czasem taka podróż trwa długo i pasażerowie z czystej ciekawości mogą poświęcić swoją uwagę, śledząc reklamy na ekranach. Ciekawy i treściwy spot reklamowy może dotrzeć więc do bardzo dużej ilości odbiorców.

reklama autobusy Łomża
lokalmedia_reklama_warszawa

Ramki i plakaty reklamowe

Kolejnym rodzajem reklamy w komunikacji miejskiej w Warszawie jest reklama w ramkach i na plakatach reklamowych. W autobusach MZA Warszawa umieszczone jest aż 3000 tys. uchwytów w 250 autobusach. Wymiary reklamy w uchwycie to 7cm x 12.6cm. Każdy autobus posiada od 6 do 15 uchwytów. Jeżeli chodzi o ramki podsufitowe to w ponad 1300 pojazdach jest umieszczone od 3 do 6 ramek w wymiarach 90cm x 30cm. Jest to bardzo popularna forma ze względu na łatwość umieszczenia jej w pojazdach i  niskie koszty eksploatacji. Szacunkowa liczba przewiezionych przez MZA Warszawa pasażerów na rok 2019 wynosi 424.6 mln osób. Reklama w autobusach w Warszawie dociera więc do bardzo szerokiego grona odbiorców i to znajdującego się w różnych grupach wiekowych.Warszawa w liczbach

0
Tramwajów
0
Ekranów
0
Autobusów
0 mln
Kontaktów dziennie

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Warszawie

Formularz MPK