Lokalmedia
Lokalmedia

Kluby fitness w których możesz się reklamować

kluby fitness reklama

Reklama w klubach fitness w ponad 70 miastach

Siłownie i kluby fitness na całym świecie przeżywają obecnie dynamiczny rozwój. W związku z coraz większym popytem na miejsca do ćwiczeń, stają się także coraz lepszym miejscem do prowadzenia kampanii reklamowych! Twoja reklama w klubach fitness może pojawić się w ponad 70 miastach i prawie 300 klubach. Oczywiście nie musisz publikować reklamy we wszystkich, możesz wybrać określone miasta czy pojedyncze kluby w okolicy Twojej działalności. Wybierz, w których klubach fitness chcesz umieścić swoją reklamę i obserwuj zwiększające się zainteresowanie swoją ofertą.

Dotrzyj do aktywnych, dzięki reklamie w siłowni

By dotrzeć do jak największej ilości odbiorców poprzez reklamy w klubach fitness umieściliśmy monitory w strategicznych miejscach siłowni, gdzie klubowicze spędzają najwięcej czasu, czyli naprzeciw bieżni, rowerów stacjonarnych, w strefach wolnego ciężaru oraz w poczekalniach. Sprawia to, że każdy ćwiczący wejdzie w kontakt z reklamą.

Na ekranach w siłowaniach nie wyświetlają się tylko reklamy. W naszej ramówce znajdują się programy poświęcone sportom, aktualnościom ze świata kina oraz dietetyce. Dzięki odpowiedniemu dobieraniu programów, ponad połowa naszych klubowiczów deklaruje regularne oglądanie treści wyświetlanych na ekranach. Ciekawe treści powodują większe zaangażowanie i śledzenie treści na monitorach, dzięki czemu reklama w siłowniach jest dużo bardziej skuteczna.

reklama kluby fitness
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks