Reklama Katowice

Chcesz promować swoją działalność w Katowicach albo innych miastach Śląska?

Skorzystaj z nośników reklamy zewnętrznej oferowanych przez agencje reklamową Lokalmedia!

Z nami Twoja reklama w Katowicach oraz innych śląskich miastach osiągnie sukces i przyciągnie nowych klientów.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamową kampanii od ekspozycji reklamy we wskazanym miejscu, stworzenie spotu, druku, montażu, demontażu reklamy.

reklama w katowicach
reklama katowice

Reklama na Śląsku w komunikacji miejskiej

Lista miast w jakich możesz reklamować się w komunikacji miejskiej jest bardzo szeroka i obejmuje praktycznie wszystkie miasta regionu wliczając w to Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Zabrze, Dąbrowę Górniczą czy Tychy oraz inne miasta. Wykorzystując reklamę w komunikacji miejskiej docierasz do bardzo licznego grona odbiorców, którzy codziennie korzystają z komunikacji miejskiej w drodze do pracy, szkoły, domu czy na wydarzenia kulturalne bądź biznesowe.

Reklama w Katowicach i Śląsku reklama na ekranach w autobusach i tramwajach

Wiele z autobusów oraz tramwajów w Katowicach oraz innych miastach regionu posiada ekrany, na których możesz wyświetlać swoją reklamę. Jest to atrakcyjny sposób promocji, bo docierasz do odbiorców w momencie, kiedy mają czas i chęć, by zobaczyć Twoją reklamę. Jest to dla nich atrakcja, na której mogą zawiesić wzrok podczas nudnej podroży.

Na ekranach często wyświetlają się nie tylko reklamy, ale także różnego typu informacje co sprawia, że jest to ciekawe źródło informacji i ludzie chętnie oglądają treści wyświetlane na ekranach w autobusach czy tramwajach. Wszystko to sprawia, że jest to polecany przez agencję reklamową w Katowicach środek dotarcia do tysięcy odbiorców każdego dnia.

reklama śląsk
reklama śląsk

Reklama w Katowicach w ramkach autobusów i tramwajów

Reklama w autobusach i tramwajach to także tzw. reklama w ramkach, które są obecne we większości autobusów i tramwajów w Katowicach, Sosnowcu i innych miast Śląska. Reklama zewnętrzna w ramkach stanowi alternatywę dla osób, których znudziło patrzenie we wszelkiego rodzaju ekrany od smartphonów po ekrany reklamowe. Statyczny plakat umieszczony w ramce da wytchnienie oczom pasażerów, a także skutecznie pozwoli im "zabić czas" podczas przejazdu.

Reklama w Katowiach na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Oklejenie autobusu spowoduje, że Twoja reklama dotrze nie tylko do pasażerów, ale także do przechodniów, kierowców czy rowerzystów będących w pobliżu pojazdu. W ofercie naszej agencji reklamowej znajdziesz dwie opcje oklejenia autobusów: fullback, czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) oraz halfback, czyli oklejenie wyłącznie szyby.

Reklama na autobusach to coraz częściej wykorzystywany nośnik skutecznej reklamy zewnętrznej ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Z pewnością oklejony autobus przykuje uwagę sporej ilości potencjalnych klientów, a tym samym Twoja reklama zapadnie im w pamięć.

reklama katowice
reklama katowice

Reklama na przystankach w Katowicach i miastach Śląska (citylight)

Każde miasto na Śląsku niezależnie czy są to Katowice czy Sosnowiec, Zabrze albo Bytom posiada ogromną ilość przystanków miejskich z których korzystają mieszkańcy. Czekając na swój autobus czy tramwaj z chęcią zapoznają się z treścią Twojej reklamy. Może być w zależności od konkretnej lokalizacji w formie ekranu bądź plakatu.

Citylighty to świetny sposób by reklamować się w konkretnych lokalizacjach. Mieszkańcy konkretnych dzielnic czy ulic przejdą obok citylight wielokrotnie dzięki czemu reklama trwale zapadnie im w pamięć.

Reklama na paczkomatach w Katowicach i Śląśku

W każdym z miast na Śląsku czy to Katowice czy Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza albo Zabrze jest bardzo duża ilość paczkomatów. Wszystkie możesz wykorzystać oklejając je. Paczkomaty to często wybierany sposób reklamy, gdy reklama ma dotrzeć do mieszkańców konkretnych ulic czy dzielnicy. To właśnie oni najczęściej odwiedzają konkretne paczkomaty bądź spacerują w ich pobliżu. Paczkomaty zlokalizowane są blisko osiedli mieszkaniowych czy supermarketów oraz innych miejsc publicznych, dzięki czemu gwarantują dotarcie do bardzo wielu osób.

agencja reklamowa katowice
reklama katowice

Reklama wielkoformatowa na Śląsku

Reklama wielkoformatowa w Katowicach czy Gliwicach bądź przy okolicznych autostradach i drogach ekspresowych pozwoli zwrócić uwagę na Twoją kampanię reklamową. Najlepsze lokalizacje reklamy wielkoformatowej mają milionową widownię w ciągu miesiąca, dzięki czemu idealnie nadają się na reklamę świadomościową. Największa zaletą tego typu reklamy jest ich rozmiar zapewniający wysoki poziom widoczności i czytelności zarówno w dzień, jak i nocą. Skontaktuj się z naszą agencją reklamową na Śląsku, a dobierzemy najbardziej odpowiednie lokalizacje dla Twojej działalności.

Reklama w Kolejach Śląśkich

Nieodłącznym elementem sieci komunikacyjnej na Śląsku są Koleje Śląskie, które codziennie obsługują tysiące pasażerów podróżujących do pracy, szkoły, na spotkania biznesowe, kulturalne oraz towarzyskie.

Reklamując się w Kolejach Śląskich docierasz do bardzo szerokiego grona odbiorców, co więcej trafiasz do nich w czasie, który mogą przeznaczyć na Twoją reklamę. Na ekranach w Kolejach wyświetlają się przydatne informacje o następnych przystankach czy czasie podróży, dzięki czemu ekrany są chętnie oglądane przez pasażerów.

katowice reklama zewnętrzna
reklama w katowicach

Reklama w Katowicach i Śląsku na ekranach w supermarketach

W miejscach, gdzie mieszkają ludzie musi kwitnąć handel, dlatego istnieje bardzo wiele supermarketów w których możesz skutecznie promować swoją markę. Reklama w supermarketach wyświetla się na ekranach blisko kas, dzięki czemu skutecznie docierasz do ich klientów i dajesz im szansę stać się Twoimi klientami. Jest to kolejny sposób na dotarcie reklamą zewnętrzną do bardzo szerokiego grona odbiorców w mieście, w którym zlokalizowany jest sklep.

Reklama na Śląsku w klubach fitness

Ślązacy niezależnie od zamieszkiwanego miasta czy będą to Katowice czy Sosnowiec lubią ćwiczyć i spędzają sporo czasu w miejscach, które zachęcają do aktywnego trybu życia. Ten sposób reklamowania idealnie nadaję się, gdy chcesz dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców. Jeśli Twoja reklama ma dotrzeć przede wszystkim do osób aktywnych, kładących szczególną uwagę na swój wygląd, dietę, zdrowie i kondycję to reklama w śląskich klubach fitness z pewnością będzie dobrym wyborem.

reklama w sosnowcu
agencja reklamowa katowice

Reklama na śląskich uczelniach wyższych

Jeśli chcesz przede wszystkim dotrzeć swoją kampanią reklamową do osób w wieku 20-25 lat to idealnym wyborem będzie reklama na uczelni wyższej. Wiele uniwersytetów posiada w swoich siedzibach w Katowicach oraz oddziałach w Sosnowcu czy Rybniku ekrany na których może wyświetlać się Twoja reklama. Jest to skuteczna metoda reklamy jeśli chcesz dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców. Studenci to liczna grupa, która wchodząc w dorosłe życie podejmuje wiele życiowych decyzji związanych z zatrudnieniem, mieszkaniem oraz szereg innych decyzji, które są ważne.

Reklama w Katowicach w placówkach medycznych

Zdrowie jest jednym z najważniejszych elementów w życiu, dlatego tak wiele osób uczęszcza do placówek medycznych by je poprawić oraz dowiedzieć się jak mogą swoim dolegliwościom przeciwdziałać. Jeśli oferujesz produkty, usługi, które mogą sprawić, że kondycja zdrowotna czy samopoczucie może się poprawić to przychodnie będą bardzo dobrym wyborem na kampanie reklamową. Jako agencja reklamowa z dużym doświadczeniem na rynku możemy polecić placówki medyczne jako skuteczną metodą reklamy. Reklamy wyświetlają się na ekranach przy rejestracji oraz miejsc, gdzie pacjenci oczekują na przyjęcie przez lekarza, dzięki czemu reklama dociera do wielu osób

reklama śląsk
reklama lotnisko katowice pyrzowice

Reklama na lotnisku Katowice Pyrzowice

Reklama na lotnisku Katowice - Pyrzowice to skuteczny sposób dotarcia do osób podróżujących oraz obcokrajowców przybywających do kraju. 

Do wyboru są zarówno ekrany reklamowe, jak i citylighty, digital citylighty czy billboardy.

Reklama na ekranach LED

W centrum i przy wielu głównych szlakach komunikacyjnych Katowic i miast Śląska znajdują się ekrany LED i telebimy na których możesz wyświetlać swoją reklamę.

Jest to skuteczny i tańszy względem reklamy wielkoformatowej sposób dotarcia do tysięcy mieszkańców Katowic oraz Śląska poprzez dynamiczny przekaz.

reklama Katowice ekrany LED Katowice
reklama w radiu

Reklama w radiu

Tysiące mieszkańców Katowic oraz Śląska codziennie słucha radia. Wykorzystaj to i dotrzyj do nich swoją reklamą.

Skorzystaj z regionalnych bądź ogólnopolskich stacji radiowych by dotrzeć do swoich klientów, przyszłych pracowników bądź uczestników wydarzeń. Oferujemy zarówno dobór, jak i nagranie profesjonalnego spotu radiowego.

Reklama Katowice

Agencja reklamowa Lokalmedia działa na terenie całego Śląska i Polski, jesteśmy w stanie umieścić Twoją reklamę w Katowicach, Sosnowcu, Zabrzu, Bytomiu, Gliwicach, Częstochowie i wielu innych miastach regionu. Skontaktuj się z profesjonalną agencją reklamową na Śląsku, a wspólnie wybierzemy najlepsze lokalizacje dla Twojej reklamy. Powiedz nam, jakie cele chcesz osiągnąć, a my znajdziemy odpowiednie nośniki reklamy zewnętrznej w budżecie, jakim dysponujesz.

reklama śląsk

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama katowice
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks