Lokalmedia
Lokalmedia

Miasta w których możesz reklamować się na uczelniach

reklama uczelnie

Jak dotrzeć reklamą do studentów?

Jeśli poszukujesz nowych talentów do swojej firmy, potrzebujesz pracowników sezonowych lub chcesz dotrzeć z Twoim produktem do grupy wiekowej 18-26 lat, warto rozważyć wykorzystanie ekranów reklamowych na uczelniach wyższych. Monitory zostały umieszczone w strategicznych punktach, gdzie codziennie przebywa wiele studentów w pobliżu stolików, korytarzach, głównych sal wykładowych, które skupiają wiele osób na małym obszarze.

Reklama na uniwersytetach

Młodzi ludzie są atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy i konsumentami w związku z tym, wiele firm kieruje swoją uwagę na tę grupę społeczną, promując swoje marki oraz ofertę pracy. Dzięki zamontowanym na uczelniach ekranom reklamowym, pracodawcy mają możliwość dotarcia do studentów na co dzień, w miejscach, w których spędzają większość czasu. Reklama w szkołach wyższych pozwoli dotrzeć do tej grupy ciekawym przekazem reklamowym w momencie, kiedy mogą się z nim zapoznać.

Reklama na uniwersytetach jest dostępna w 20 miastach w Polsce, dzięki czemu Twoja reklama może dotrzeć do największych ośrodków akademickich w kraju i skutecznie promować swoje treści reklamowe. Przykładowe uczelnie na których możesz wyświetlać swoje reklamy to chociażby Uniwersytet Warszawski, Uniwersytety Ekonomiczne, Wyższa Szkoła Bankowa, Politechniki i wiele innych uczelni.

reklama szkoły wyższe
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks