Lokalmedia
Lokalmedia

Miejsca w których możesz promować się w placówkach medycznych

Reklamuj się w przychodniach

Codziennie tysiące ludzi odwiedza placówki medyczne, gdzie często spotyka ich konieczność długiego oczekiwania w kolejkach, które w skrajnych przypadkach mogą trwać kilka godzin. W tym czasie osoby te zwykle nie mają wiele do roboty. Reklama w przychodniach stanowi więc świetny sposób na zaprezentowanie produktów lub usług medycznych i zapewnienie osobom oczekującym informacji na temat oferowanych rozwiązań.

Dzięki zainstalowaniu ekranów reklamowych w placówkach medycznych, jesteśmy w stanie zminimalizować subiektywny czas oczekiwania pacjentów, a jednocześnie zainteresować ich treścią reklamową, którą mogą zobaczyć kilka razy podczas jednej wizyty. Co ważne, reklama w placówkach medycznych jest bardzo skuteczna, ponieważ dociera do bardzo konkretnych klientów, którzy szukają określonych rozwiązań medycznych.

Reklamuj się w placówkach medycznych

Nasze nośniki reklamowe zostały umieszczone w specjalnie wyselekcjonowanych miejscach, takich jak rejestracje, poczekalnie oraz ciągi komunikacyjne. Dzięki temu Twoja reklama w przychodniach dotrze do szerokiego grona odbiorców, co zwiększy popularność Twoich produktów lub usług. Co więcej na ekranach nie wyświetlają się same reklamy, ale także przydatne informacje dla pacjentów, dzięki czemu skutecznie przyciągają wzrok.

© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks