Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama Łódź

Łódź to trzecie miasto w Polsce pod względem ilości mieszkańców, co przekłada się na ogromne możliwości promocji w mieście. Agencja reklamowa w Łodzi może zaoferować wiele zróżnicowanych nośników reklamy zewnętrznej, które skutecznie dotrą do Twoich przyszłych klientów.
Najpopularniejszymi metodami reklamy w Łodzi są: ekrany w komunikacji miejskiej i oklejanie autobusów. Skutecznymi metodami dotarcia są także citilighty w Łodzi czyli reklama na przystankach miejskich oraz reklama wielkoformatowa, reklamy w kolei łódzkiej czy w zlokalizowanych w mieście supermarketach, uczelniach wyższych czy klubach fitness.

agencja reklamowa łódź
agencja reklamowa łódź

Reklama wielkoformatowa Łódź

Możesz reklamować się na największych powierzchniach reklamowych w Łodzi od 100 m2 po nawet 2500 m2 zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych miejscach w mieście, dzięki którym dotrzesz do większości mieszkańców miasta.

Reklama wielkopowierzchniowa jest szczególnie skuteczna dla kampanii świadomościowych, ponieważ nie sposób ominąć treść reklamy, dzięki jej rozmiarowi, wysokiej czytelności oraz lokalizacji w najchętniej uczęszczanych przez Łodzian miejscach.

Reklama Łódź – paczkomaty

Paczkomaty to skuteczne narzędzie promocji, używane przez agencję reklamową w Łodzi, gdy chcemy dotrzeć do mieszkańców konkretnych ulic czy dzielnic. To oni najczęściej korzystają bądź przechodzą z konkretnych paczkomatów na których znajdzie się Twoja reklama.
Z uwagi na ich rozpowszechnienie oraz atrakcyjne lokalizacje bliskie lokali mieszkalnych i miejsc publicznych to dobra metoda dotarcia dla lokalnych przedsiębiorców, chcących wypromować swoje usługi.

reklama w łodzi
reklama w łodzi

Powierzchnie reklamowe w Łodzi – komunikacja miejska

Reklama w komunikacji miejskiej to atrakcyjna forma realizacji kampanii marketingowej, która sprawi, że dotrzesz do wielu odbiorców w czasie ich odpoczynku.

Komunikacja miejska oferuje zróżnicowane sposoby reklamy w Łodzi, którą postaramy się przybliżyć w następnych akapitach. Ze względu na bliskość i szerokie dotarcie do mieszkańców miasta jest to jedna z najczęściej wybieranych reklam zewnętrznych w Łodzi

Komunikacja miejska w Łodzi – reklama na ekranach w autobusach i tramwajach

Osoby podróżujące tramwajami czy autobusami często bywają znużone, bo sama podróż nie wydaję się ciekawa. Człowiek rozgląda się i szuka miejsc na których mógłby zatrzymać swój wzrok. Ekrany stanowią rozwiązanie tego problemu, gdyż mogą wyświetlać nie tylko Twoją reklamę, ale także inne materiały: informacje o zmianach w mieście, ciekawostki czy prognozę pogody. Wszystkie sprawiają, że Twoja reklama w Łodzi jest atrakcyjniejsza i przyciąga większą uwagę, ale także sprawia, że podróż jest ciekawsza.

Łódzka komunikacja to nie tylko szeroka grupa odbiorców, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam w Łodzi. Ze względu na czas podróży, który trwa średnio 15 min, mieszkańcy będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilka razy, co będzie miało pozytywny wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej w Łodzi!

reklama w łodzi
reklama w łodzi

Komunikacja miejska w Łodzi – reklama zewnętrzna w ramkach

Alternatywnym wobec ekranów sposobem prowadzenia kampanii marketingowych w Łodzi są ramki w autobusach i tramwajach. 2500 ramek reklamowych czeka na Twój pomysł na reklamę

Jeśli preferujesz tradycyjne formy reklamy to statyczny plakat w ramce będzie idealnym rozwiązaniem, a ilość pasażerów, którzy zapoznają się z reklamą będzie równie duża jak w przypadku innych kampanii reklamowych

Komunikacja miejska w Łodzi – reklama na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Skutecznym sposobem reklamowania się w Łodzi jest oklejanie autobusów w wersji fullback czyli oklejenie w całości tyłu autobusu (klapa + szyba) albo halfback, czyli oklejenie tylko szyby .

Grafiki znajdujące się na tyłach autobusów trafią zarówno do pasażerów, ale również do kierowców, rowerzystów i pieszych poruszających się po mieście. Dodatkowym plusem tej reklamy jest stała mobilność gwarantująca, że każdego dnia tysiące odbiorców wejdzie w kontakt z Twoją reklamą.

reklama Łódź
reklama Łódź

Reklama na przystankach w Łodzi (citylighty w Łodzi)

Popularnym rozwiązaniem są citylighty w Łodzi czyli w reklama na przystankach miejskich, dzięki której możesz dotrzeć do mieszkańców miasta, którzy czekają na na swój transport i mają czas by zapoznać się z Twoją ofertą.

Citylighty w Łodzi to rozchwytywany sposób promocji, dlatego warto rezerwować wcześniej wskazane miejsca na swoją kampanię reklamową. Coraz więcej wiat przystankowych oferuje citylighty w formie ekranów, dzięki czemu jest to skuteczna reklama także po zmroku.

Reklama Łódź na uczelniach wyższych

Uczelnie wyższe czyli kuźnie naszej przyszłej intelektualnej elity to idealne miejsce na reklamę. Twoja kampania marketingowa w Łodzi dzięki ekranom na uczelniach, może dotrzeć do wielu młodych osób by pokazać im swoje produkty czy zachęcić ich do wysłania swojego CV do firmy.

Studenci to bardzo liczna i aktywna grupa odbiorców, która wchodząc w dorosłe życie stoi przed wieloma życiowymi wyborami. Z pewnością Twoja reklama pomoże im obrać dobrą ścieżkę i stać się klientami Twojej firmy.

reklama Łódź
reklama Łódź

Reklama Łódź w supermarketach

Dla wielu firm ciekawą reklamą outdoorowa w Łodzi będzie reklama w supermarketach. Stwarza to możliwość dotarcia do bardzo szerokiego wachlarza klientów popularnych sieci marketów. Dzięki reklamie w supermarketach możesz sprawić, że ich klienci staną się też Twoimi klientami!

Reklama będzie wyświetlać się na ekranach marketów EuroSpar i Intermarche! Monitory w sklepach zostały umieszczone w taki sposób, aby każda osoba stojąca w kolejce do kasy miała dobry widok na ekran.

Jako profesjonalna agencja reklamowa możemy zdecydowanie polecić ten sposób promowania się.

Reklama w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Łódzka kolej aglomeracyjna codziennie przewozi tysiące pasażerów pomiędzy Łodzią i innymi miastami województwa Łódzkiego, dzięki czemu dociera do szerokiego grona odbiorców.

Dużym plusem reklamy w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej jest czas, w którym klienci zapoznają się z Twoją ofertą. Podróż koleją trwa dłużej, a tym samym Twoja reklama może być oglądana częściej i być bardziej szczegółowa. Ciekawa kampania reklamowa z pewnością sprawi, że czas podróży będzie milszy dla pasażerów, a tym samym odbiór Twojej bardziej pozytywny.

agencja reklamowa łódź
agencja reklamowa łódź

Powierzchnie reklamowe w Łodzi w klubach fitness

Powierzchnie reklamowe w Łodzi to także kluby fitness czy siłownie, które oferują dotarcie do konkretnej grupy odbiorców. Ekrany zlokalizowane w strefach ćwiczeń pozwolą umilić spędzenie czasu w trakcie wysiłku fizycznego, oraz są sposobem na skuteczną reklamę zewnętrzną w Łodzi.

Jeśli swoją reklamą zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo dla których sport, zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym składnikiem życia to reklama w łódzkich klubach fitness będzie bardzo dobrym pomysłem.

Reklama w Łodzi – placówki medyczne

Wizyty w placówkach medycznych to konieczność dla większości mieszkańców Łodzi. Często wiąże się to z oczekiwaniem, dzięki czemu jest to skuteczna metoda promowania swojej firmy. Reklama wyświetla się na ekranach rozmieszczonych niedaleko miejsc oczekiwania i rejestracji.

Szczególnie dobre wyniki w placówkach medycznych osiągają kampanie reklamowe zorientowane na szeroko pojętą tematyką zdrowotną.

agencja reklamowa łódź
agencja reklamowa łódź

Agencja reklamowa Łódź

Agencja reklamowa Lokalmedia oferuje szeroki pakiet nośników reklamy zewnętrznej w Łodzi. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wypracujemy najbardziej skuteczne metody promowania Twojej firmy na terenie Łodzi oraz okolic. Wspólnymi siłami sprawimy, że reklama w Łodzi napędzi Twój biznes.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Łódź
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks