Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama Łódź

Chcesz docierając do nowych klientów zwiększyć przychody i zyski? Rekrutować pracowników? Zwiększyć świadomość marki?

Agencja reklamowa Lokalmedia dysponuję różnorodnymi nośnikami reklamy zewnętrznej w Łodzi, które możemy wykorzystać by promować Twoją działalność. Wskaż swoją grupę docelową, a nasi eksperci dopasują nośniki reklamowe.
agencja reklamowa łódź

Reklama w Łodzi na ekranach w autobusach i tramwajach

Osoby podróżujące tramwajami czy autobusami często bywają znużone, bo sama podróż nie wydaję się ciekawa. Człowiek rozgląda się i szuka miejsc na których mógłby zatrzymać swój wzrok. Ekrany stanowią rozwiązanie tego problemu, gdyż mogą wyświetlać nie tylko Twoją reklamę, ale także inne materiały: informacje o zmianach w mieście, ciekawostki czy prognozę pogody. Wszystkie sprawiają, że Twoja reklama w Łodzi jest atrakcyjniejsza i przyciąga większą uwagę, ale także sprawia, że podróż jest ciekawsza.

Łódzka komunikacja to nie tylko szeroka grupa odbiorców, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam w Łodzi. Ze względu na czas podróży, który trwa średnio 15 min, mieszkańcy będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilka razy, co będzie miało pozytywny wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej w Łodzi!

reklama w łodzi
reklama w Łodzi

Reklama w Łodzi na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Skutecznym sposobem reklamowania się w Łodzi jest oklejanie autobusów w wersji fullback czyli oklejenie w całości tyłu autobusu (klapa + szyba) albo halfback, czyli oklejenie tylko szyby .

Grafiki znajdujące się na tyłach autobusów trafią zarówno do pasażerów, ale również do kierowców, rowerzystów i pieszych poruszających się po mieście. Dodatkowym plusem tej reklamy jest stała mobilność gwarantująca, że każdego dnia tysiące odbiorców wejdzie w kontakt z Twoją reklamą.

Reklama zewnętrzna w ramkach w Łodzi

Alternatywnym wobec ekranów sposobem prowadzenia kampanii marketingowych w Łodzi są ramki w autobusach i tramwajach. 2500 ramek reklamowych czeka na Twój pomysł na reklamę

Jeśli preferujesz tradycyjne formy reklamy to statyczny plakat w ramce będzie idealnym rozwiązaniem, a ilość pasażerów, którzy zapoznają się z reklamą będzie równie duża jak w przypadku innych kampanii reklamowych

reklama w łodzi
agencja reklamowa łódź

Reklama wielkoformatowa Łódź

Możesz reklamować się na największych powierzchniach reklamowych w Łodzi od 100 m2 po nawet 2500 m2 zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych miejscach w mieście, dzięki którym dotrzesz do większości mieszkańców miasta.

Reklama wielkopowierzchniowa jest szczególnie skuteczna dla kampanii świadomościowych, ponieważ nie sposób ominąć treść reklamy, dzięki jej rozmiarowi, wysokiej czytelności oraz lokalizacji w najchętniej uczęszczanych przez Łodzian miejscach.

Reklama Łódź – paczkomaty

Paczkomaty to skuteczne narzędzie promocji, używane przez agencję reklamową w Łodzi, gdy chcemy dotrzeć do mieszkańców konkretnych ulic czy dzielnic. To oni najczęściej korzystają bądź przechodzą z konkretnych paczkomatów na których znajdzie się Twoja reklama.
Z uwagi na ich rozpowszechnienie oraz atrakcyjne lokalizacje bliskie lokali mieszkalnych i miejsc publicznych to dobra metoda dotarcia dla lokalnych przedsiębiorców, chcących wypromować swoje usługi.

reklama w łodzi
reklama łodź

Reklama na przystankach w Łodzi (citylighty w Łodzi)

Popularnym rozwiązaniem są citylighty w Łodzi czyli w reklama na przystankach miejskich, dzięki której możesz dotrzeć do mieszkańców miasta, którzy czekają na na swój transport i mają czas by zapoznać się z Twoją ofertą.

Citylighty w Łodzi to rozchwytywany sposób promocji, dlatego warto rezerwować wcześniej wskazane miejsca na swoją kampanię reklamową. Coraz więcej wiat przystankowych oferuje citylighty w formie ekranów, dzięki czemu jest to skuteczna reklama także po zmroku.

Reklama w Łodzi na uczelniach wyższych

Uczelnie wyższe czyli kuźnie naszej przyszłej intelektualnej elity to idealne miejsce na reklamę. Twoja kampania marketingowa w Łodzi dzięki ekranom na uczelniach, może dotrzeć do wielu młodych osób by pokazać im swoje produkty czy zachęcić ich do wysłania swojego CV do firmy.

Studenci to bardzo liczna i aktywna grupa odbiorców, która wchodząc w dorosłe życie stoi przed wieloma życiowymi wyborami. Z pewnością Twoja reklama pomoże im obrać dobrą ścieżkę i stać się klientami Twojej firmy.

reklama łódź
reklama Łódź

Reklama w Łódzkich supermarketach

Dla wielu firm ciekawą reklamą outdoorowa w Łodzi będzie reklama w supermarketach. Stwarza to możliwość dotarcia do bardzo szerokiego wachlarza klientów popularnych sieci marketów. Dzięki reklamie w supermarketach możesz sprawić, że ich klienci staną się też Twoimi klientami!

Reklama będzie wyświetlać się na ekranach marketów EuroSpar i Intermarche! Monitory w sklepach zostały umieszczone w taki sposób, aby każda osoba stojąca w kolejce do kasy miała dobry widok na ekran.

Jako profesjonalna agencja reklamowa możemy zdecydowanie polecić ten sposób promowania się.

Reklama w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Łódzka kolej aglomeracyjna codziennie przewozi tysiące pasażerów pomiędzy Łodzią i innymi miastami województwa Łódzkiego, dzięki czemu dociera do szerokiego grona odbiorców.

Dużym plusem reklamy w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej jest czas, w którym klienci zapoznają się z Twoją ofertą. Podróż koleją trwa dłużej, a tym samym Twoja reklama może być oglądana częściej i być bardziej szczegółowa. Ciekawa kampania reklamowa z pewnością sprawi, że czas podróży będzie milszy dla pasażerów, a tym samym odbiór Twojej bardziej pozytywny.

agencja reklamowa łódź
reklama łódź

Powierzchnie reklamowe w Łodzi w klubach fitness

Powierzchnie reklamowe w Łodzi to także kluby fitness czy siłownie, które oferują dotarcie do konkretnej grupy odbiorców. Ekrany zlokalizowane w strefach ćwiczeń pozwolą umilić spędzenie czasu w trakcie wysiłku fizycznego, oraz są sposobem na skuteczną reklamę zewnętrzną w Łodzi.

Jeśli swoją reklamą zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo dla których sport, zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym składnikiem życia to reklama w łódzkich klubach fitness będzie bardzo dobrym pomysłem.

Reklama w Łodzi – placówki medyczne

Wizyty w placówkach medycznych to konieczność dla większości mieszkańców Łodzi. Często wiąże się to z oczekiwaniem, dzięki czemu jest to skuteczna metoda promowania swojej firmy. Reklama wyświetla się na ekranach rozmieszczonych niedaleko miejsc oczekiwania i rejestracji.

Szczególnie dobre wyniki w placówkach medycznych osiągają kampanie reklamowe zorientowane na szeroko pojętą tematyką zdrowotną.

agencja reklamowa łódź
agencja reklamowa łódź

Reklama Łódź

Agencja reklamowa Lokalmedia oferuje szeroki pakiet nośników reklamy zewnętrznej w Łodzi. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wypracujemy najbardziej skuteczne metody promowania Twojej firmy na terenie Łodzi oraz okolic. Wspólnymi siłami sprawimy, że reklama w Łodzi napędzi Twój biznes.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Łódź
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks