Reklama Łódź

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę w Łodzi?

Łódź jest świetnym miejscem do prowadzenia kampanii reklamowej z użyciem nośników reklamy zewnętrznej.

Wybierz z naszymi specjalistami najbardziej odpowiednie nośniki reklamowe dla Twojej branży i pozyskuj nowych klientów, pracowników czy uczestników eventów.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamową kampanii od ekspozycji reklamy we wskazanym miejscu, stworzenie spotu, druku, montażu, demontażu reklamy.

agencja reklamowa łódź

Reklama w Łodzi na ekranach w autobusach i tramwajach

Reklamuj się w Łódzkiej komunikacji miejskiej  wykorzystując ekrany i dotrzyj codziennie do tysięcy mieszkańców Łodzi poprzez reklamę w autobusach i tramwajach w Łodzi.

Łódzka komunikacja to nie tylko szeroka grupa odbiorców, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam w Łodzi. Ze względu na czas podróży, który trwa średnio 15 min, mieszkańcy będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilka razy, co będzie miało pozytywny wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej w Łodzi!

reklama łódź
reklama w Łodzi

Reklama w Łodzi na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Skutecznym sposobem reklamowania się w Łodzi jest oklejanie autobusów w wersji fullback czyli oklejenie w całości tyłu autobusu (klapa + szyba) albo halfback, czyli oklejenie tylko szyby .

Grafiki znajdujące się na tyłach autobusów trafią zarówno do pasażerów, ale również do kierowców, rowerzystów i pieszych poruszających się po mieście. Dodatkowym plusem tej reklamy jest stała mobilność gwarantująca, że każdego dnia tysiące odbiorców wejdzie w kontakt z Twoją reklamą.

Reklama w Łodzi na tramwajach

Reklama na tramwajach w Łodzi to jedna z najbardziej widocznych reklam, jaką dysponujemy w Łodzi. Nie sposób przeoczyć tramwaju będącego w okolicy, więc trafiamy do praktycznie wszystkich przechodniów i kierowców będących w jego okolicy.

Oferujemy zarówno ekspozycję, dostosowanie projektu graficznego pod konkretny tramwaj jak i druk i montaż oraz późniejszy demontaż reklamy na tramwaju. 

 

reklama lodz
reklama łódź

Reklama zewnętrzna w ramkach w Łodzi

Alternatywnym wobec ekranów sposobem prowadzenia kampanii marketingowych w Łodzi są ramki w autobusach i tramwajach. 2500 ramek reklamowych czeka na Twój pomysł na reklamę

Jeśli preferujesz tradycyjne formy reklamy to statyczny plakat w ramce będzie idealnym rozwiązaniem, a ilość pasażerów, którzy zapoznają się z reklamą będzie równie duża jak w przypadku innych kampanii reklamowych

Agencja reklamowa łódź

Reklama wielkoformatowa Łódź

Możesz reklamować się na największych powierzchniach reklamowych w Łodzi od 100 m2 po nawet 2500 m2 zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych miejscach w mieście, dzięki którym dotrzesz do większości mieszkańców miasta.

Reklama wielkopowierzchniowa jest szczególnie skuteczna dla kampanii świadomościowych, ponieważ nie sposób ominąć treść reklamy, dzięki jej rozmiarowi, wysokiej czytelności oraz lokalizacji w najchętniej uczęszczanych przez Łodzian miejscach.

Reklama Łódź – Paczkomaty

Paczkomaty to skuteczne narzędzie promocji, używane przez agencję reklamową w Łodzi, gdy chcemy dotrzeć do mieszkańców konkretnych ulic czy dzielnic. To oni najczęściej korzystają bądź przechodzą z konkretnych paczkomatów na których znajdzie się Twoja reklama.
Z uwagi na ich rozpowszechnienie oraz atrakcyjne lokalizacje bliskie lokali mieszkalnych i miejsc publicznych to dobra metoda dotarcia dla lokalnych przedsiębiorców, chcących wypromować swoje usługi.

reklama w łodzi
reklama łodź

Reklama na przystankach w Łodzi (citylighty w Łodzi)

Popularnym rozwiązaniem są citylighty w Łodzi czyli w reklama na przystankach miejskich, dzięki której możesz dotrzeć do mieszkańców miasta, którzy czekają na na swój transport i mają czas by zapoznać się z Twoją ofertą.

Citylighty w Łodzi to rozchwytywany sposób promocji, dlatego warto rezerwować wcześniej wskazane miejsca na swoją kampanię reklamową. Coraz więcej wiat przystankowych oferuje citylighty w formie ekranów, dzięki czemu jest to skuteczna reklama także po zmroku.

Reklama w Łodzi na uczelniach wyższych

Uczelnie wyższe czyli kuźnie naszej przyszłej intelektualnej elity to idealne miejsce na reklamę. Twoja kampania marketingowa w Łodzi dzięki ekranom na uczelniach, może dotrzeć do wielu młodych osób by pokazać im swoje produkty czy zachęcić ich do wysłania swojego CV do firmy.

Studenci to bardzo liczna i aktywna grupa odbiorców, która wchodząc w dorosłe życie stoi przed wieloma życiowymi wyborami. Z pewnością Twoja reklama pomoże im obrać dobrą ścieżkę i stać się klientami Twojej firmy.

reklama łódź
reklama Łódź

Reklama w Łódzkich supermarketach

Dla wielu firm ciekawą reklamą outdoorowa w Łodzi będzie reklama w supermarketach. Stwarza to możliwość dotarcia do bardzo szerokiego wachlarza klientów popularnych sieci marketów. Dzięki reklamie w supermarketach możesz sprawić, że ich klienci staną się też Twoimi klientami!

Reklama będzie wyświetlać się na ekranach marketów EuroSpar i Intermarche! Monitory w sklepach zostały umieszczone w taki sposób, aby każda osoba stojąca w kolejce do kasy miała dobry widok na ekran.

Jako profesjonalna agencja reklamowa możemy zdecydowanie polecić ten sposób promowania się.

Reklama w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Łódzka kolej aglomeracyjna codziennie przewozi tysiące pasażerów pomiędzy Łodzią i innymi miastami województwa Łódzkiego, dzięki czemu dociera do szerokiego grona odbiorców.

Dużym plusem reklamy w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej jest czas, w którym klienci zapoznają się z Twoją ofertą. Podróż koleją trwa dłużej, a tym samym Twoja reklama może być oglądana częściej i być bardziej szczegółowa. Ciekawa kampania reklamowa z pewnością sprawi, że czas podróży będzie milszy dla pasażerów, a tym samym odbiór Twojej bardziej pozytywny.

reklama w Łodzi
reklama łódź

Powierzchnie reklamowe w Łodzi w klubach fitness

Powierzchnie reklamowe w Łodzi to także kluby fitness czy siłownie, które oferują dotarcie do konkretnej grupy odbiorców. Ekrany zlokalizowane w strefach ćwiczeń pozwolą umilić spędzenie czasu w trakcie wysiłku fizycznego, oraz są sposobem na skuteczną reklamę zewnętrzną w Łodzi.

Jeśli swoją reklamą zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo dla których sport, zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym składnikiem życia to reklama w łódzkich klubach fitness będzie bardzo dobrym pomysłem.

Reklama w Łodzi – placówki medyczne

Wizyty w placówkach medycznych to konieczność dla większości mieszkańców Łodzi. Często wiąże się to z oczekiwaniem, dzięki czemu jest to skuteczna metoda promowania swojej firmy. Reklama wyświetla się na ekranach rozmieszczonych niedaleko miejsc oczekiwania i rejestracji.

Szczególnie dobre wyniki w placówkach medycznych osiągają kampanie reklamowe zorientowane na szeroko pojętą tematyką zdrowotną.

reklama łódź
reklama łódź

Reklama na ekranach LED

Wykorzystaj ekrany LED do promocji swojego biznesu, wydarzenia lub rekrutacji przy najbardziej ruchliwych ulicach Łodzi. Ekrany LED zapewnią Ci widoczność i zainteresowanie w sercu Łodzi.

Dzięki ekranom LED Twoja reklama nie tylko zyska na jakości, ale także stanie się bardziej ekologiczna i energooszczędna.

 

 

Reklama na lotnisku w Łodzi

Wybierając reklamę u nas, zyskujesz nie tylko widoczność wśród tysięcy podróżnych każdego dnia, ale również prestiż i rozpoznawalność. Skorzystaj z różnorodnych formatów reklamowych - od citylightów po interaktywne ekrany cyfrowe.

Dołącz do grona elitarnych marek, które już promują się w Łódzkim Porcie Lotniczym i przekonaj się, jak wielki może być zasięg Twojej reklamy.

 

 

reklama łódź
reklama w radiu

Reklama w radiu

Umieść spot radiowy w wybranych lokalnych bądź ogólnopolskich stacjach radiowych docierających do ogromnej społeczności osób codziennie słuchających radia.

Oferujemy zarówno dobór radia, jak i stworzenie profesjonalnego spotu radiowego, która pozwoli skutecznie promować firmę w Łodzi.

 

 

Reklama Łódź

Agencja reklamowa Lokalmedia oferuje szeroki pakiet nośników reklamy zewnętrznej w Łodzi. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wypracujemy najbardziej skuteczne metody promowania Twojej firmy na terenie Łodzi oraz okolic. Wspólnymi siłami sprawimy, że reklama w Łodzi napędzi Twój biznes.

agencja reklamowa łódź

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Łódź
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks