Reklama Szczecin

Chcesz pozyskiwać nowych klientów w Szczecinie?

Dysponujemy różnorodnymi nośnikami reklamy zewnętrznej w Szczecinie. Reklamuj się w Szczecinie i pozyskuj klientów, pracowników, uczestników eventów.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamową kampanii od ekspozycji reklamy we wskazanym miejscu, stworzenie spotu, druku, montażu, demontażu reklamy.

reklama szczecin
reklama szczecin

Reklama Szczecin - reklama na ekranach w autobusach

Każdego dnia z komunikacji miejskiej w Szczecinie korzystają tysiące ludzi. Wykorzystując ekrany umieszczone w autobusach skutecznie docierasz swoją reklamą w momencie, gdy Twoi potencjalni klienci mają czas i chęć zapoznania się z Twoją reklamą. Na ekranach poza reklamami wyświetlają się przydatne dla mieszkańców. Wszystko to sprawia, że Twoja reklama w Szczecinie jest atrakcyjniejsza i przyciąga większą uwagę, ale także sprawia, że podróż jest przyjemniejsza.
 
Reklama w autobusach to nie tylko szeroka publika, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam w Szczecinie! Ze względu na czas podróży, który trwa średnio ok. 15 min, podczas jednego przejazdu mieszkańcy będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilkukrotnie co będzie miało pozytywny wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej w Szczecinie!

Reklama Szczecin – reklama zewnętrzna w ramkach w komunikacji

Ekrany nie są oczywiście jedynym sposobem na dotarcie do pasażerów szczecińskiej komunikacji. Tańszym sposobem reklamy będzie wykorzystanie ramek w autobusach.

Tradycyjny statyczny plakat w ramce będzie idealnym rozwiązaniem, a ilość pasażerów, którzy zapoznają się z reklamą będzie równie duża jak w przypadku kampanii reklamowej wyświetlającej się na ekranach

reklama w szczecinie
reklama szczecin

Reklama Szczecin – reklama na tyłach autobusów

Popularnym sposobem reklamowania się w Szczecinie jest oklejanie autobusów

Reklama na autobusach przynosi duże korzyści ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Reklama na autobusach przykuwa uwagę spacerowiczów, przejeżdżających kierowców, rowerzystów, a tym samym powoduje, że Twoja reklama zewnętrzna w Szczecinie dociera do tysięcy mieszkańców i zwiększa zainteresowanie Twoją działalnością.

Reklama na przystankach w Szczecinie (citylighty)

Skuteczną reklamą w Szczecinie jest reklama na przystankach miejskich. Dzięki citylight i reklamach na przystankach w Szczecinie Twoja kampania marketingowa dotrze do wielu odbiorców, którzy w oczekiwaniu na autobus czy tramwaj zapoznają się z treścią reklamy.

Citylighty łączą w sobie wysoką skuteczność, niskie koszty dotarcia do klienta oraz elastyczność, dzięki której dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. Coraz więcej reklam na przystankach to dynamiczne ekrany dzięki czemu reklama może wyświetlać również inne przydatne informacje dla pasażerów tym samym zwiększając ich uwagę na Twojej szczecińskiej reklamy.

szczecin reklama na przystankach
reklama szczecin

Reklama Szczecin – paczkomaty

Kilkaset paczkomatów zlokalizowanych w Szczecinie daję ogromne możliwości agencjom reklamowym, które dzięki oklejeniu paczkomatów mogą docierać do mieszkańców konkretnego obszaru miasta.

Reklama na paczkomatach jest świetnym wyborem dla firm, które chcą reklamować się w konkretnych dzielnicach. Ciekawa reklama sprawi, że nie tylko odbiorcy paczek się z nią zapoznają, ale także przechodnie, gdyż większość paczkomatów jest zlokalizowanych blisko lokali mieszkalnych i miejsc użytku publicznego co gwarantuję szerokie dotarcie Twojej reklamy w Szczecinie.

Reklama Szczecin - Reklama na Uczelniach

Studenci to liczna grupa odbiorców, którzy mogą stać się celem skutecznej kampanii marketingowej przy użyciu reklamy zewnętrznej na ekranach rozmieszczonych na Uniwersytecie Szczecińskim. STudenci są na progu dorosłego życia i czeka ich wiele decyzji mających konsekwencje na wiele lat. Jest to świetny czas na zapamiętanie Twojej marki. Jako doświadczona agencja reklamowa w Szczecinie wielokrotnie polecamy swoim klientom promować swoją działalność właśnie wśród studentów.

Monitory na uczelniach są doskonałym kanałem dotarcia do studentów uczelni zlokalizowanych w Szczecinie i przede wszystkim pozwalają wyróżnić się Twojej kampanii marketingowej wykorzystując nowoczesne powierzchnie reklamowe w Szczecinie.

reklama szczecin
reklama zewnętrzna szczecin

Reklama Szczecin - Reklama w klubach fitness

Jeśli chcesz dotrzeć do osób aktywnych to idealnym rozwiązaniem będzie umieszczenie reklam w klubach fitness i siłowniach, które oferują dotarcie do bardzo sprecyzowanej grupy odbiorców. Monitory zamontowane na terenie klubu fitness pozwolą umilić spędzenie czasu podczas wysiłku fizycznego, a przy okazji zaznajomić się z Twoją reklamą zewnętrzną w Szczecinie i ofertą jaką przygotowałeś dla swoich potencjalnych klientów.

Jeśli swoją kampanią marketingową zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo, dla których zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym elementem w życiu to reklama w Szczecińskich klubach fitness będzie świetnym rozwiązaniem dla Twojej firmy

Reklama Szczecin – Reklama Wielkoformatowa 

W Szczecinie oraz przy okolicznych autostradach i drogach ekspresowych mamy możliwość umieszczenia reklam wielkoformatowych oraz billboardów . Ogromna powierzchnia reklamowa, jaką możesz, dzięki temu wykorzystać zwraca uwagę uwagę przechodniów oraz kierowców zwiększając tym samym świadomość Twojej marki w Szczecinie i okolicznych miastach

Oferujemy kompleksową obsługę reklamy wielkoformatowej. Wybierzemy najbardziej odpowiednie lokalizację, sprawdzimy ich dostępność, zaprojektujemy grafiki, zorganizujemy druk, montaż oraz demontaż reklamy.

reklama szczecin
reklama lotnisko szczecin goleniow

Reklama na lotnisku Szczecin Goleniów

Reklamuj się na lotnisku Szczecin Goleniów wykorzystując ekrany reklamowe, citylighty czy reklamy wielkoformatowe.

Dotrzyj swoją reklamą do podróżujących oraz zagranicznych gości przylatujących do Szczecina.

Reklama na ekranach LED

Ekrany LED rozmieszczone w centrum  Szczecina to alternatywa dla reklam wielkoformatowych. Wyświetlaj dynamiczny spot reklamowy docierający codziennie do tysięcy mieszkańców Szczecina.

Reklamę na telebimach w Szczecinie możesz szybko wdrożyć oraz zmieniać w trakcie czasu trwania emisji reklamy, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad kampanią reklamową

reklama szczecin
reklama w radiu

Reklama w radiu

Docieraj swoją reklamą poprzez lokalne bądź ogólnokrajowe radio. Każdego dnia tysiące mieszkańców Szczecina słuchają radia w czasie jazdy samochodem, pracy czy zwyczajnie relaksując się i słuchając informacji. 

Dostosowujemy radio do grupy docelowej oraz tworzymy profesjonalny spot radiowy by Twoja reklama miała maksymalną skuteczność.

Reklama Szczecin

Zapewniamy kompleksową obsługę Twoich reklam w Szczecinie. Doradzamy w wyborze lokalizacji, projektujemy grafiki oraz spoty, zajmujemy się drukiem oraz oklejaniem, a następnie demontażem reklamy. Ciekawa reklama w Szczecinie, może dotrzeć do tysięcy nowych klientów wykorzystując popularne nośniki reklamy zewnętrznej jak citylighty, reklamę w komunikacji miejskiej czy na przystankach i wielu innych miejscach w których przebywają Twoi klienci.

szczecin reklama

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Szczecin
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks