Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama  Kraków

Metropolie krakowską zamieszkuje ponad milion osób. Sprawia to, że dawna stolica Polski ma ogromny potencjał reklamowy i marketingowy. Współpracując z agencją reklamową w Krakowie możesz skutecznie rekrutować pracowników, sprzedawać swoje produkty czy zwiększać świadomość swojej marki. Razem sprawimy, że Twoja reklama w Krakowie osiągnie sukces.

Do mieszkańców możemy dotrzeć używając nośników reklamy zewnętrznej w Krakowie. Powierzchnie reklamowe jakimi dysponuje agencja reklamowa Lokalmedia to reklama na przystankach czyli tzw. citilighty, oklejone autobusy, paczkomaty, ekrany w komunikacji miejskiej, klubach fitness i w wielu innych miejscach, gdzie tętni miejskie życie, a mieszkańcy mają czas by zainteresować się Twoją reklamą w Krakowie.

reklama kraków
reklama w krakowie

Reklama Kraków – paczkomaty

Kilkaset paczkomatów zlokalizowanych w Krakowie daję ogromne pole do popisu agencjom reklamowym w Krakowie, dzięki oklejeniu paczkomatów można docierać do mieszkańców konkretnego obszaru miasta.

Reklama na paczkomatach jest świetnym wyborem dla firm, które chcą reklamować się w konkretnych dzielnicach. Ciekawa reklama sprawi, że nie tylko odbiorcy paczek się z nią zapoznają, ale także przechodnie, gdyż większość paczkomatów jest zlokalizowanych blisko lokali mieszkalnych i miejsc użytku publicznego co gwarantuję szerokie dotarcie Twojej reklamy w Krakowie.

Powierzchnie reklamowe w Krakowie – komunikacja miejska

Reklama w komunikacji miejskiej to atrakcyjna forma realizacji kampanii marketingowej, która sprawi, że dotrzesz do wielu odbiorców w momencie odpoczynku.
Komunikacja miejska oferuje różnorodne sposoby na reklamę w Krakowie, którą postaramy się przybliżyć w następnych akapitach. Ze względu na bliskość i szerokie dotarcie do potencjalnych klientów jest to jedna z najczęściej wybieranych reklam zewnętrznych w Krakowie

reklama kraków
reklama w krakowie

Komunikacja miejska w Krakowie – reklama na ekranach w autobusach i tramwajach

Podróże w autobusie czy tramwaju potrafią znużyć. Często człowiek zwyczajnie patrzy przed siebie i nie wie co robić. Ekrany w autobusach stanowią rozwiązanie tego problemu, gdyż mogą wyświetlać nie tylko Twoją reklamę, ale także szereg innych ciekawych materiałów jak ciekawostki, prognozy pogody, miejskie komunikaty. Wszystkie one sprawiają, że Twoja reklama w Krakowie jest atrakcyjniejsza i przyciąga większą uwagę, ale także sprawia, że podróż jest przyjemniejsza.
 
Reklama w autobusach i tramwajach to nie tylko szeroka publika, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam w Krakowie! Ze względu na czas podróży, który trwa średnio ok. 15 min, podczas jednego przejazdu mieszkańcy będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilkukrotnie co będzie miało pozytywny wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej w Krakowie!

Komunikacja miejska w Krakowie – reklama zewnętrzna w ramkach

Ekrany nie są oczywiście jedynym sposobem na dotarcie do pasażerów krakowskiej komunikacji. Alternatywnym sposobem prowadzenia kampanii marketingowych są ramki w autobusach i tramwajach.

Jeśli preferujesz tradycyjne formy reklamy to statyczny plakat w ramce będzie idealnym rozwiązaniem, a ilość pasażerów, którzy zapoznają się z reklamą będzie równie duża jak w przypadku kampanii reklamowej skupionej na ekranach

reklama w krakowie
reklama kraków

Komunikacja miejska w Krakowie – reklama na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Popularnym sposobem reklamowania się w Krakowie jest oklejanie autobusów w wersji fullback czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) lub halfback, czyli oklejenie samej szyby.

Reklama na autobusach przynosi duże korzyści ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Taki rodzaj reklamy przykuwa uwagę spacerowiczów, przejeżdżających kierowców, rowerzystów, a tym samym powoduje, że Twoja reklama zewnętrzna w Krakowie ma większą szansę na sukces.

Reklama na przystankach w Krakowie (Krakowskie citylighty)

Nieodłącznym elementem komunikacji są wiaty przystankowe, które możesz wykorzystać jako powierzchnie reklamowe. Dzięki citylight i reklamach na przystankach w Krakowie Twoja kampania marketingowa dotrze do wielu odbiorców, którzy w oczekiwaniu na transport z pewnością zapoznają się z Twoją reklamą.

Citylighty łączą w sobie wysoką skuteczność, niskie koszty dotarcia do klienta oraz elastyczność, dzięki której dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. Coraz więcej reklam na przystankach to dynamiczne ekrany dzięki czemu reklama może wyświetlać również inne przydatne informacje dla pasażerów tym samym zwiększając ich uwagę na Twojej krakowskiej reklamie.

reklama kraków
reklama kraków

Reklama Kraków na uczelniach wyższych

Studenci to bardzo liczna grupa odbiorców, którzy mogą stać się celem skutecznej kampanii marketingowej przy użyciu reklamy zewnętrznej na ekranach rozmieszczonych we krakowskich uczelniach. Wielu z nich jest na progu dorosłego życia i czeka ich wiele decyzji mających konsekwencje na wiele lat. Jest to świetny czas na zapamiętanie Twojej marki. Jako doświadczona agencja reklamowa w Krakowie wielokrotnie polecamy oddziaływać właśnie na tą grupę odbiorców.

Monitory na uczelniach są doskonałym kanałem dotarcia do studentów uczelni zlokalizowanych w Krakowie i przede wszystkim pozwalają wyróżnić się Twojej kampanii marketingowej wykorzystując nowoczesne powierzchnie reklamowe w Krakowie.

Reklama w Kolejach Małopolskich

Wszystkie drogi prowadzą do Krakowa, także te przeznaczone dla pociagów. Dlatego nie musisz ograniczać Twoich działań marketingowych do jednego miasta. Jeżeli poza stolicą Małopolski interesują Cię również okoliczne miasta to reklama w pociągach Kolei Małopolskich będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.
Jest to odpowiednie miejsce dla kampanii reklamowej zorientowaną na Województwo Małopolskie, ale także szerokich działań na całą Polskę.

Ludzie podróżujący pociągami mają sporo czasu by dokładnie zanalizować Twoją reklamę zewnętrzną, bo statystycznie podróż pociągiem jest dużo dłuższa, dlatego na tej powierzchni reklamowej możesz umieszczać więcej informacji.

agencja reklamowa Kraków
agencja reklamowa Kraków

Powierzchnie reklamowe w Krakowie w klubach fitness

Powierzchnie reklamowe w Krakowie to również różnego typu miejsca jak kluby fitness czy siłownie, które oferują dotarcie do bardzo sprecyzowanej grupy odbiorców. Monitory zamontowane w strefach kardio pozwolą umilić spędzenie czasu podczas wysiłku fizycznego, a przy okazji zaznajomić się z Twoją reklamą zewnętrzną w Krakowie i ofertą jaką przygotowałeś dla swoich potencjalnych klientów.

Jeśli swoją kampanią marketingową zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo, dla których zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym elementem w życiu to reklama w Krakowskich klubach fitness będzie świetnym rozwiązaniem dla Twojej firmy

Reklama Kraków – placówki medyczne

Wszystkie drogi prowadzą do Krakowa, także te przeznaczone dla pociagów. Dlatego nie musisz ograniczać Twoich działań marketingowych do jednego miasta. Jeżeli poza stolicą Małopolski interesują Cię również okoliczne miasta to reklama w pociągach Kolei Małopolskich będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.
Jest to odpowiednie miejsce dla krakowskiej kampanii reklamowej, ale także szerokich działań na całą Polskę.

Ludzie podróżujący pociągami mają sporo czasu by dokładnie zanalizować Twoją reklamę zewnętrzną, bo statystycznie podróż pociągiem jest dużo dłuższa, dlatego na tej powierzchni reklamowej możesz umieszczać więcej informacji.

agencja reklamowa Kraków
agencja reklamowa Kraków

Powierzchnie reklamowe na lotnisku Balice

Lotnisko Balice każdego roku obsługuje ponad 8 milionów osób i jest świetnym miejscem, by pokazać się szerokiej widowni. Wykorzystując powierzchnie reklamowe na lotnisku w Krakowie można dotrzeć do tysięcy odbiorców każdego dnia budując świadomość marki i zwiększając potencjalną ilość klientów swojej firmy.

Najczęściej przybywamy na lotnisko dużo wcześniej, a oczekując na lot, mamy dużo czasu, by rozejrzeć się dookoła, pospacerować, zwiedzić cały obiekt. Ponadto terminale i sklepy, które się tam znajdują, budują atmosferę prestiżu, dzięki czemu marka, która wykorzysta reklamę w na lotnisku Balice, ma szansę na wyższe pozycjonowanie niż konkurencja. Monitory reklamowe, na których podróżujący mogą oglądać treści reklamowe są umiejscowione w strategicznych miejscach co jeszcze wzmocni zasięg Twojej kampanii marketingowej w Krakowie.

Agencja reklamowa Kraków

Ciekawa reklama w Krakowie, może dotrzeć do tysięcy nowych klientów wykorzystując popularne nośniki reklamy zewnętrznej jak krakowskie citylighty, reklamę w komunikacji miejskiej czy na przystankach i wielu innych miejscach w których przebywają Twoi klienci.

Agencja reklamowa w Krakowie Lokalmedia pomoże dopasować dostępne nośniki marketingowe w Krakowie by wykorzystane powierzchnie reklamowe były najbardziej optymalne dla Twojej kampanii marketingowej i osiągnęła ona maksymalnie duży sukces.

reklama kraków

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Krakowie
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks