Reklama Kraków

Chcesz dotrzeć do mieszkańców skuteczną reklamą w Krakowie?

Dysponujemy wieloma nośnikami reklamy zewnętrznej w Krakowie, dzięki czemu skutecznie dotrzesz do mieszkańców Krakowa i okolic.

Reklama na autobusach? Reklama wewnątrz komunikacji miejskiej na ekranach? Przystankach miejskich? Supermarketach? Reklama na paczkomatach? W klubach fitness? Uczelniach? Przychodniach? Możliwości jest bardzo wiele, dlatego skontaktuj się z nami i skorzystaj z najbardziej odpowiednich nośników reklamy w Krakowie.

reklama kraków
kraków reklama

Reklama na ekranach w autobusach i tramwajach w Krakowie

Reklama w autobusach i tramwajach to nie tylko szeroka publika, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam w Krakowie! Ze względu na czas podróży, który trwa średnio ok. 15 min, podczas jednego przejazdu mieszkańcy będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilkukrotnie co będzie miało pozytywny wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej w Krakowie!

Reklama w Krakowie na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Popularnym sposobem reklamowania się w Krakowie jest oklejanie autobusów w wersji fullback czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) lub halfback, czyli oklejenie samej szyby.

Reklama na autobusach przynosi duże korzyści ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Taki rodzaj reklamy przykuwa uwagę spacerowiczów, przejeżdżających kierowców, rowerzystów, a tym samym powoduje, że Twoja reklama zewnętrzna w Krakowie ma większą szansę na sukces.

reklama kraków
reklama w krakowie

Reklama zewnętrzna w Krakowie w ramkach i oparciach krzeseł

Ekrany nie są oczywiście jedynym sposobem na dotarcie do pasażerów krakowskiej komunikacji. Alternatywnym sposobem prowadzenia kampanii marketingowych są ramki w autobusach i tramwajach.

Jeśli preferujesz tradycyjne formy reklamy to statyczny plakat w ramce będzie idealnym rozwiązaniem, a ilość pasażerów, którzy zapoznają się z reklamą będzie równie duża jak w przypadku kampanii reklamowej skupionej na ekranach

Reklama na krzesełkach w Krakowskiej komunikacji

Możemy również okleić Twoją reklamą krzesełka krakowskiej komunikacji, dzięki czemu w skuteczny i stosunkowo tani sposób dotrzesz do pasażerów krakowskiej komunikacji promując swoją działalność.

reklama w Krakowie
reklama w krakowie

Reklama na paczkomatach w Krakowie

Kilkaset paczkomatów zlokalizowanych w Krakowie daję ogromne pole do popisu agencjom reklamowym w Krakowie, dzięki oklejeniu paczkomatów można docierać do mieszkańców konkretnego obszaru miasta.

Reklama na paczkomatach jest świetnym wyborem dla firm, które chcą reklamować się w konkretnych dzielnicach. Ciekawa reklama sprawi, że nie tylko odbiorcy paczek się z nią zapoznają, ale także przechodnie, gdyż większość paczkomatów jest zlokalizowanych blisko lokali mieszkalnych i miejsc użytku publicznego co gwarantuję szerokie dotarcie Twojej reklamy w Krakowie.

Reklama na przystankach w Krakowie (Krakowskie citylighty)

Nieodłącznym elementem komunikacji są wiaty przystankowe, które możesz wykorzystać jako powierzchnie reklamowe. Dzięki citylight i reklamach na przystankach w Krakowie Twoja kampania marketingowa dotrze do wielu odbiorców, którzy w oczekiwaniu na transport z pewnością zapoznają się z Twoją reklamą.

Citylighty łączą w sobie wysoką skuteczność, niskie koszty dotarcia do klienta oraz elastyczność, dzięki której dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. Coraz więcej reklam na przystankach to dynamiczne ekrany dzięki czemu reklama może wyświetlać również inne przydatne informacje dla pasażerów tym samym zwiększając ich uwagę na Twojej krakowskiej reklamie.

reklama kraków
reklama kraków

Reklama Kraków: na uczelniach wyższych

Studenci to bardzo liczna grupa odbiorców, którzy mogą stać się celem skutecznej kampanii marketingowej przy użyciu reklamy zewnętrznej na ekranach rozmieszczonych we krakowskich uczelniach. Wielu z nich jest na progu dorosłego życia i czeka ich wiele decyzji mających konsekwencje na wiele lat. Jest to świetny czas na zapamiętanie Twojej marki. Jako doświadczona agencja reklamowa w Krakowie wielokrotnie polecamy oddziaływać właśnie na tą grupę odbiorców.

Monitory na uczelniach są doskonałym kanałem dotarcia do studentów uczelni zlokalizowanych w Krakowie i przede wszystkim pozwalają wyróżnić się Twojej kampanii marketingowej wykorzystując nowoczesne powierzchnie reklamowe w Krakowie.

Reklama w Kolejach Małopolskich

Wszystkie drogi prowadzą do Krakowa, także te przeznaczone dla pociagów. Dlatego nie musisz ograniczać Twoich działań marketingowych do jednego miasta. Jeżeli poza stolicą Małopolski interesują Cię również okoliczne miasta to reklama w pociągach Kolei Małopolskich będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.
Jest to odpowiednie miejsce dla kampanii reklamowej zorientowaną na Województwo Małopolskie, ale także szerokich działań na całą Polskę.

Ludzie podróżujący pociągami mają sporo czasu by dokładnie zanalizować Twoją reklamę zewnętrzną, bo statystycznie podróż pociągiem jest dużo dłuższa, dlatego na tej powierzchni reklamowej możesz umieszczać więcej informacji.

agencja reklamowa Kraków
Reklama zewnętrzna Kraków

Reklama w Krakowie w klubach fitness

Powierzchnie reklamowe w Krakowie to również różnego typu miejsca jak kluby fitness czy siłownie, które oferują dotarcie do bardzo sprecyzowanej grupy odbiorców. Monitory zamontowane w strefach kardio pozwolą umilić spędzenie czasu podczas wysiłku fizycznego, a przy okazji zaznajomić się z Twoją reklamą zewnętrzną w Krakowie i ofertą jaką przygotowałeś dla swoich potencjalnych klientów.

Jeśli swoją kampanią marketingową zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo, dla których zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym elementem w życiu to reklama w Krakowskich klubach fitness będzie świetnym rozwiązaniem dla Twojej firmy

Reklama Kraków – placówki medyczne

Reklamuj się w Krakowie w placówkach medycznych by dotrzeć do osób zainteresowanych tematyką zdrowia.

Reklama będzie wyświetlać się na ekranach umieszczonych w popularnych placówkach medycznych w Krakowie blisko recepcji, poczekalni oraz innych miejscach w których najczęściej zbierają się pacjenci.

agencja reklamowa Kraków
reklama krakow

Reklama w taksówkach

Umieść swoją reklamę w taksówkach jeżdżących po Krakowie. Pasażerowie z braku innych atrakcji podczas podróży chętnie zapoznają się z treściami wyświetlanymi na ekranach. Zarówno reklamami, jak i materiałami rozrywkowymi.

Wyświetlaj spot reklamowy w taksówkach Uber/Bolt/Free Now. Może być to plansza statystyczna albo spot reklamowy, który dotrze do osób podróżujących taksówkami.

Reklama w radiu

Wykorzystaj krakowskie albo ogólnopolskie rozgłośnie radiowe by dotrzeć do swoich klientów bądź przyszłych pracowników.  Każdego dnia kilkanaście Polaków korzysta z radia, co sprawia, że jest to jeden ze skuteczniejszych metod reklamy.

Możemy zaoferować zarówno wybór radia, jak i stworzenie profesjonalnego spotu, który będzie docierać do mieszkańców Krakowa.

reklama w radiu
reklama lotnisko krakow balice

Reklama na lotnisku Kraków Balice

Reklama na lotnisku Kraków Balice to możliwość wyświetlania spotu reklamowego na 82 ekranach reklamowych rozmieszczonych na lotnisku w Krakowie

Każdego roku lotnisko obsługuje kilka milionów pasażerów, dzięki czemu jest świetnym sposobem dotarcia zarówno do mieszkańców Krakowa, jak i przylatujących z zagranicy bądź innych polskich miast.

Reklama Kraków

Ciekawa reklama w Krakowie, może dotrzeć do tysięcy nowych klientów wykorzystując popularne nośniki reklamy zewnętrznej jak krakowskie citylighty, reklamę w komunikacji miejskiej czy na przystankach i wielu innych miejscach w których przebywają Twoi klienci.

Agencja reklamowa w Krakowie Lokalmedia pomoże dopasować dostępne nośniki marketingowe w Krakowie by wykorzystane powierzchnie reklamowe były najbardziej optymalne dla Twojej kampanii marketingowej i osiągnęła ona maksymalnie duży sukces.

reklama Kraków

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Krakowie
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks