Reklama Poznań

Szukasz skutecznego sposobu na dotarcie reklamą do mieszkańców Poznania?

Agencja reklamowa Lokalmedia ma do dyspozycji wiele różnorodnych nośników reklamy zewnętrznej w Poznaniu.

Reklama na autobusach albo tramwajach? Wyświetlana wewnątrz komunikacji miejskiej? Plakaty na Przystankach miejskich? Reklama na paczkomatach? Reklama wielkoformatowa i na billboardach? Reklama na ekranach w Supermarketach? Klubach fitness? Uczelniach? Przychodniach?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z najbardziej odpowiednich nośników reklamy w Poznaniu.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamową kampanii od ekspozycji reklamy we wskazanym miejscu, stworzenie spotu, druku, montażu, demontażu reklamy.

reklama Poznań

Reklama na ekranach w autobusach i tramwajach w Poznaniu

Pasażerowie przemierzający Poznań komunikacją miejską mogą poszukiwać dodatkowych bodźców, których dostarczy im Twoja reklama. Dodatkowo, ochoczo korzystający z tramwajów i autobusów Poznaniacy sprawią, że Twoja reklama dotrze do tysięcy potencjalnych klientów każdego dnia!

Reklama na ekranach w poznańskiej komunikacji miejskiej nie tylko trafia do szerokiej publiki. Ze względu na długi czas podróży, który trwa średnio ok. 10 min, podczas jednego przejazdu, pasażerowie będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilkukrotnie!

reklama poznań
reklama w Poznaniu

Reklama na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Piękne ulice Poznania także zachęcają do wybrania się na spacer. Nie oznacza to jednak, że podczas przechadzki Twoja reklama nie będzie obecna na ulicach Poznania! Doskonałym rozwiązaniem jest w tym przypadku ruchoma reklama na tyłach autobusów MPK Poznań. W naszej ofercie znajdziesz dwie opcje oklejenia autobusów: fullback, czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) oraz halfback, czyli oklejenie samej szyby.

Oklejanie tyłów autobusów zyskuje coraz większą popularność ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Taki rodzaj reklamy przykuwa uwagę wspomnianych spacerowiczów, ale także osób stojących w korkach, czy rowerzystów.

Reklama w ramkach w autobusach i tramwajach w Poznaniu

Ekrany nie są jedynym sposobem na dotarcie do pasażerów poznańskiej komunikacji miejskiej. Kolejną opcję prowadzenia kampanii marketingowych dają nam ramki w autobusach i tramwajach.

Ciągłe skupianie wzroku na ekranach smartphonów oraz ekranach reklamowych po dłuższym czasie męczy każdego. Statyczny plakat w ramce może okazać się ciekawą alternatywą dla pasażerów na zabicie czasu.

reklama poznan
reklama poznan

Reklama w Poznaniu na tramwajach

Poznaniacy są znani z zamiłowania do swoich bimb (z gwary poznańskiej tramwaj), którymi chętnie przemierzają ulice Poznania. Dodatkowo bimby przyozdobione intrygującymi reklamami z całą pewnością przykują uwagę mieszkańców Wielkopolski.

To rozwiązanie jest gwarancją dotarcia do bardzo szerokiej publiki, gdyż oklejony tramwaj zauważą zarówno spacerowicze, jak i osoby czekające na przystankach.

Reklama na tyle krzesełek w w Poznańskiej komunikacji

Alternatywnym do wcześniej przedstawionych sposobów reklamy w Poznaniu, a konkretnie w Poznańskim MPK , jest reklama na tyłach krzeseł zamontowanych w tramwajach. Jest to skuteczna i stosunkowo tania metoda reklamy docierająca do tysięcy pasażerów komunikacji miejskiej w Poznaniu

reklama w Poznaniu w komunikacji
poznan reklama

Reklama na przystankach w Poznaniu (citylighty)

Nieodłącznym elementem komunikacji organizowanej w Poznaniu przez MPK są reklamy na przystankach i citylighty umieszczone na wiatach przystanków. Jest to idealne miejsce, do wykorzystania w kampanii marketingowej, którą możesz prowadzić na rozpowszechnionych w Poznaniu citylightach!

Citylighty łączą w sobie wysoką skuteczność, niskie koszty dotarcia do klienta oraz elastyczność, dzięki której dopasujesz ofertę do swoich potrzeb.

Reklama wielkoformatowa w Poznaniu

Reklama wielkopowierzchniowa w Poznaniu to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz dotrzeć do odbiorców z kampanią świadomościową. Najlepsze lokalizacje reklamy wielkoformatowej w Poznaniu mają nawet milionową widownię w ciągu miesiąca, co sprawia, że wiele osób zapozna się z Twoją kreacją.

Zaletą reklamy wielkopowierzchniowej to czytelność i widoczność z którymi nie mogą rywalizować żadne inne nośniki reklamy zewnętrznej. Dodatkowe plusy to zdecydowanie wyróżnianie się reklamy na tle konkurencji i prestiż z jakim wiążę się reklama w wielkim formacie.

reklama Poznań
agencja reklamowa w Poznaniu

Reklama w Poznaniu na Paczkomatach

Paczkomaty InPost cieszą się niesłabnącą popularnością w całej Polsce, a Poznań nie jest tu żadnym wyjątkiem! Liczba ponad 400 paczkomatów w stolicy Wielkopolski sprawia, że każdy Poznaniak ma choć jeden punkt InPost w pobliżu swojego domu , dzięki czemu kampania reklamowa przy użyciu paczkomatów może docierać do lokalnych społeczności.

To właśnie gęste rozsianie paczkomatów w wielu lokalizacjach sprawia, że umożliwiają one dotarcie do różnych typów potencjalnych klientów Twojej firmy. Dodatkowo, oklejony paczkomat to reklama, która pracuje 24/7! Dzięki temu istnieje możliwość docierania do potencjalnych klientów przez cały tydzień.

Reklama w Kolejach Wielkopolskich

Sam Poznań nie musi wyznaczać granic Twoich działań marketingowych! Jeżeli poza stolicą Wielkopolski interesują Cię również jej okolice, warto swój wzrok zwrócić ku reklamie w kolejach Wielkopolskich.

Jest to odpowiednie miejsce dla lokalnych kampanii reklamowych, ale również ogólnokrajowych. Ekrany reklamowe w pociągach to coraz bardziej popularne miejsce na prezentowanie treści reklamowych przez wielkopolskie (i nie tylko!) firmy.

Ludzie podróżujący pociągami należą do różnych grup, m.in. są to osoby dojeżdżające do pracy, ale także studenci. Dzięki temu wiemy, że reklama w pociągach może dotrzeć do zróżnicowanego grona odbiorców. 

reklama zewnętrzna poznań
reklama Poznań

Reklama w Poznaniu w supermarketach

Doskonałym miejscem w którym może wyświetlać Twoja reklama w Poznaniu są supermarkety. Dzięki temu klienci wielkich sieci staną się także Twoimi klientami.

Monitory reklamowe znajdują się w najpopularniejszych sieciach handlowych na terenie całej stolicy Wielkopolski! W naszej ofercie znajdziesz ekrany w sklepach, takich jak: EuroSpar i Intermarche! 
Dzięki dobremu umieszczeniu monitorów reklamowych, każda osoba stojąca w kolejce ma dobry widok na wyświetlane na nich treści. Uwagę klientów zyskujemy dzięki temu, że na ekranach, poza reklamami, pokazujemy także ciekawe treści: od prognozy pogody, przez aktualne wiadomości ze świata, sportu, kursy walut oraz spoty reklamowe naszych klientów.

Reklama w Poznaniu na ekranach w klubach fitness

W Poznaniu, tak jak na całym świecie, kluby fitness oraz siłownie przeżywają prawdziwy rozkwit. Na terenie stolicy Wielkopolski pojawia się wiele nowych sieci, które oferują swoim klientom nawet całodobowe usługi.

Koncept telewizyjnej ramówki wyświetlanej na ekranach w klubach fitness jest doskonałą opcją dla wszystkich chcących dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. 80% klubowiczów to osoby aktywnych zawodowo, z czego prawie połowa z nich posiada wyższe wykształcenie.
Kluby fitness są świetnym miejscem do promocji produktów czy usług z wyższej półki, zatem jeżeli właśnie takie chcesz wypromować – reklama w klubach fitness jest dla Ciebie!

reklama zewnętrzna Poznań
reklama poznań

Reklama na poznańskich uczelniach wyższych

Studenci to w dzisiejszym świecie bardzo aktywna grupa konsumencka, dlatego to właśnie oni często stają się targetem kampanii reklamowych. Z roku na rok powiększająca się grupa studentów na poznańskich uczelniach jest gwarancją odnalezienia pośród nich wartościowych pracowników, a także Twoich przyszłych klientów!

Monitory na uczelniach są świetnym kanałem dotarcia do studentów poznańskich uczelni. Pozwalają wyróżnić się Twojemu produktowi lub usłudze w świadomości studentów już na bardzo wczesnym etapie.

Reklama w Poznaniu na ekranach w placówkach medycznych

Poznaniacy cenią sobie swoje zdrowie i dobre samopoczucie, co znajduje swoje odzwierciedlenie w wielu akcjach promujących zdrowy styl życia. Wszystko to sprawia, że reklama w placówkach medycznych może okazać się strzałem w dziesiątkę i zapewni Ci szerokie grono odbiorców. Jeśli Twoja kampania reklamowa w Poznaniu ma dotyczyć produktów związanych ze zdrowiem będzie idealne miejsce na tego rodzaju promocję.

Dzięki ekranom reklamowym, jesteśmy w stanie skrócić subiektywny czas oczekiwania pacjenta na wizytę, a dodatkowo zaciekawić go treścią reklamową, którą jest w stanie zobaczyć kilka razy podczas jednej wizyty w placówce. Swoje kampanie możesz realizować w takich placówkach, jak m.in.: Polmed, Scanmed Multimedis, Centermed.

reklama w Poznaniu
reklama Poznań

Reklama na lotnisku Poznań Ławica

Reklama na lotnisku Poznań Ławica to możliwość do osób z zagranicy przybywających do Poznania, ale także by dotrzeć reklamą do osób opuszczających Poznań udających się na wakacje bądź w podróże biznesowe.

Wykorzystaj ekrany reklamowe, citylighty bądź billboardy rozmieszczone na terenie lotniska i docieraj do 3 mln osób rocznie korzystających z lotniska w Poznaniu.

Reklama w Poznaniu na ekranach LED

Ekrany LED są umieszczone przy wielu głównych ulicach Poznania, dzięki czemu skutecznie docierają do tysięcy przechodniów będących w pobliżu każdego dnia 

Ekrany LED są tańszą  bardziej ekologiczną alternatywą dla reklamy wielkoformatowej, a ponadto pozwalają wyświetlać dynamiczne spoty, które skuteczniej promują markę i są w stanie przekazać więcej treści.

reklama Poznań
reklama w radiu

Reklama w radiu

Wykorzystaj poznańskie oraz ogólnopolskie stacje radiowe w celu promocji swojej firmy. Dobierzemy odpowiednie stacje radiowe oraz nakręcimy spot radiowy.

Radio jest jednym z bardziej skutecznych nośników reklamowych słuchanym codziennie przez 2/3 polskiego społeczeństwa.

Reklama w poznańskich biurowcach

Reklamuj się w biurowcach w Poznaniu i docieraj swoją reklamą do setek pracowników korporacji oraz osób decyzyjnych. Docieraj do osób o ponadprzeciętnych zarobkach.

Wykorzystaj ekrany reklamowe rozmieszczone w poznańskich biurowcach i przyciągaj nowych klientów.

reklama biurowce
agencja reklamowa Poznań

Reklama Poznań

Istnieje bardzo wiele możliwości reklamy zewnętrznej w Poznaniu, które mogą dotrzeć do potencjalnych klientów. Z pomocą agencji reklamowej Lokalmedia uda się wybrać najlepsze formy promocji, które spełnią potrzeby i cele konkretnej firmy. Razem z nami Twoja kampania reklamowa osiągnie sukces.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Poznaniu
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks