Reklama Gdańsk i Gdynia

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie?

Trójmiasto jest idealnym miejscem do prowadzenia kampanii reklamowej przy pomocy nośników reklamy zewnętrznej oferowanych przez agencje reklamową Lokalmedia!

Z nami Twoja reklama w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie wypłynie na szerokie wody.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamową kampanii od ekspozycji reklamy we wskazanym miejscu, stworzenie spotu, druku, montażu, demontażu reklamy.

reklama gdańsk

Reklama na ekranach w autobusach

Dzięki ekranom reklamowym zamontowanym w autobusach PKM Gdynia z łatwością dotrzesz do atrakcyjnej grupy docelowej. Dla pasażerów podróże gdyńską komunikacją miejską często nie są krótkie i mogą trwać nawet kilkadziesiąt minut. Sprawia to, że reklama na ekranach w PKM Gdynia jest doskonałym sposobem na przełamanie monotonii przejazdu.

Twoja kampania marketingowa na ekranach w Gdyni trafi do tysięcy potencjalnych klientów każdego dnia! Dodatkowo, ze względu na wspomniany długi czas podróży, który trwa średnio ok. 10 min, podczas jednego przejazdu, pasażerowie będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilkukrotnie!

reklama Gdańsk
reklama gdańsk

Reklama na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Trójmiasto dzięki swojej różnorodności zachęca do przemierzania aglomeracji  piechotą. Również na spacerze Twoja reklama outdoorowa może towarzyszyć mieszkańcom Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Jednym z przykładów ruchomej kampanii marketingowej jest reklama na tyłach autobusów.

W naszej ofercie znajdziesz dwie opcje oklejenia autobusów: fullback, czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) oraz halfback, czyli oklejenie samej szyby.
Z pewnością oklejony autobus przykuje uwagę wspomnianych spacerowiczów, a tym samym Twoja reklama zewnętrzna w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie zapadnie im w pamięć.

Reklama w ramkach w autobusach

Ekrany nie są jedynym sposobem na dotarcie do pasażerów komunikacji miejskiej w Gdyni. Kolejną opcją prowadzenia kampanii marketingowych dają nam ramki w autobusach.

Ramki stanowią ciekawą odskocznie dla osób zmęczonych wszelkimi ekranami, zarówno tymi w komunikacji miejskiej, jaki i tymi własnymi, np. smarphonami. Statyczny plakat w ramce pozwoli pasażerom skupić na nim wzrok i zabić tym samym czas.

reklama gdańsk
reklama gdańsk

Reklama na przystankach w Trójmieście (citylight)

 
Dzięki citylightom w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie możemy kierować Twoją kampanię marketingową na konkretne miejsca. Przystanki komunikacji miejskiej to skuteczna forma reklamy zewnętrznej na rozpowszechnionych w Trójmieście citylightach

Jest to opcja, która łączy w sobie wysoką skuteczność, niskie koszty dotarcia do klienta oraz elastyczność, dzięki której dopasujesz ofertę do swoich potrzeb.

Reklama na Paczkomatach w Gdyni i Sopocie

Strategiczne umieszczenie paczkomatów InPost na terenie całej Gdyni oraz Sopotu zapewnia dotarcie do niezwykle zróżnicowanej grupy odbiorców. Do najważniejszych lokalizacji, w których znajdują się paczkomaty należą, m.in. okolice supermarketów.

Dodatkowo, reklamy na paczkomatach są wykonane z materiałów dostosowanych do warunków pogodowych i czasu trwania kampanii. Zapewniamy wydruk Twojego autorskiego projektu, montaż i demontaż reklamy. 

reklama gdansk
reklama gdańsk

Reklama wielkoformatowa Trójmiasto

Reklama wielkopowierzchniowa w Gdyni może zdecydowanie przyczynić się do sukcesu Twojej kampanii marketingowej. Najlepsze lokalizacje reklamy wielkoformatowej w Gdyni mają milionową widownię w miesiącu, dzięki czemu perfekcyjnie nadają się na reklamę świadomościową.

Dużą zaletą reklamy jest ich rozmiar sięgający nawet kilkuset m2 zapewniający wysoki poziom czytelności i widoczności zarówno w dzień, jak i nocą. Nikt z odbiorców nie przejdzie obok reklamy nie widząc jej. Wystarczy zatrzymać jego wzrok ciekawą kreacją i sukces kampanii reklamowej w Trójmieście jest zapewniony.

Reklama w pociągach : Pomorskiej Kolei Metropolitalnej

Reklamuj się wśród pasażerów PKM. Tysiące osób codziennie dojeżdża do pracy, szkoły, na spotkania towarzyskie i biznesowe

Wyświetlaj im swój spot reklamowy i informuj ich o swojej działalności, zwiększaj świadomość marki, rekrutuj pracowników, promuj swoje produkty i usługi

reklama gdańsk
reklama gdynia

Reklama w SKM Trójmiasto – reklama w ramkach

Gdynia czy Gdańsk nie musi wyznaczać granic Twoich działań marketingowych, jeżeli chodzi o reklamę w ramkach. Doskonałym sposobem na rozszerzenie Twoich kampanii jest umieszczenie reklam w ramkach w trójmiejskich SKM-kach.

Wiele osób mieszkających na terenie Trójmiasta korzysta z SKM-ek codziennie, gdy są zmuszeni przemieszczać się między miastami aglomeracji. Dodatkowo, takowe przejazdy nie należą do najkrótszych, co sprawia, że Twoi potencjalni klienci będą mieli sporo czasu, aby przyjrzeć się Twojej reklamie!

Reklama w Gdańsku, Gdyni i Sopocie w klubach fitness 

Morski krajobraz Trójmiasta sprzyja aktywności fizycznej. Kluby fitness przeżywają prawdziwy rozkwit w aglomeracji.

Reklama w siłowniach w Gdańsku czy w klubach fitness w Gdyni jest świetnym pomysłem na dotarcie kampanią reklamową do konkretnej grupy docelowej. Osoby zainteresowane zdrowiem, samorozwojem, dietą, sylwetką to klienci trójmiejskich klubów fitness, którzy mogą stać się Twoimi klientami dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu reklamy zewnętrznej. Kluby fitness to miejsca do prezentowania produktów czy usług z wyższej półki, dlatego jeśli takie właśnie chciałbyś wypromować – reklama outdoorowa w klubach fitness jest dla Ciebie!

reklama gdańsk
agencja reklamowa gdańsk

Reklama w Gdańsku, Gdyni, Sopocie na ekranach w supermarketach

Trójmiasto stwarza wiele możliwości dotarcia do szerokiego spektrum potencjalnych klientów. Jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań jest reklama w supermarketach. Dzięki nam możesz sprawić, że klienci największych sieci staną się również Twoimi klientami! 

W naszej ofercie znajdziesz ekrany w sklepach, takich jak: EuroSpar i Intermarche! Zgodnie z zasadami skutecznej reklamy outdoorowej Monitory reklamowe w sklepach umieściliśmy w taki sposób, aby każda osoba stojąca w kolejce do kasy miała dobry widok na ekran. Dzięki temu przykuwamy jego uwagę, pokazując na monitorach ciekawe treści: od prognozy pogody, przez aktualne wiadomości ze świata, sportu, kursy walut oraz spoty reklamowe naszych klientów.

Reklama w Gdańsku i Gdyni na uczelniach wyższych

Trójmiasto może cieszyć się ciągle powiększającą się grupą studentów. Stwarza to wiele możliwości tworzenia kampanii marketingowych precyzyjnie skierowanych do tej niezwykle aktywnej grupy konsumenckiej. Reklama outdoorowa na trójmiejskich uczelniach wyższych jest gwarancją odnalezienia pośród nich wartościowych pracowników, a także Twoich przyszłych klientów!

Monitory na uczelniach pozwalają wyróżnić się Twojemu produktowi lub usłudze w świadomości studentów już na bardzo wczesnym etapie.

reklama gdańsk
reklama gdańsk

Reklama w Trójmiejskich placówkach medycznych

Wielu mieszkańców Trójmiasta często korzysta z usług placówek medycznych nie tylko z powodu choroby, ale także chcąc profilaktycznie sprawdzić swój stan zdrowia. Sprawia to, że reklama w trójmiejskich placówkach medycznych może okazać się strzałem w dziesiątkę i zapewni Ci szerokie grono odbiorców.

Placówki medyczne są odwiedzane przez dziesiątki tysięcy osób. Niestety, długie kolejki sprawiają, że takowe wizyty nie są krótkie i potrafią trwać od kilkunastu minut do kilku godzin. Jest to czas, który możemy zagospodarować skuteczną reklamą zewnętrzną  Wykorzystując ekrany reklamowe, jesteśmy w stanie skrócić subiektywny czas oczekiwania pacjenta na wizytę, a dodatkowo zaciekawić go treścią reklamową, którą jest w stanie zobaczyć kilka razy podczas jednej wizyty w placówce. Swoje kampanie możesz realizować w takich placówkach, jak m.in.: Polmed czy Centermed.

Reklama na lotnisku w Gdańsku

Reklamuj się na lotnisku i zdobywaj nowych klientów wśród pasażerów linii lotniczych. Docieraj reklamą do przylatujących z zagranicy oraz mieszkańców Gdańska, Gdyni oraz okolic.

Wykorzystać możesz zarówno ekrany reklamowe, citylighty oraz inne formy promocji. Oferujemy kompeksową obsługę reklamy na gdańskim lotnisku. 

reklama lotnisko Gdańsk
reklama w radiu

Reklama w radiu

Wykorzystaj lokalne trójmiejskie radia w celach reklamowych. Dotrzyj swoją reklamą do tysięcy mieszkańców Gdańska, Gdyni bądź Sopot słuchających radia podczas podróży samochodem, pracy czy podczas relaksu.

Oferujemy zarówno dobór radia, jak i stworzenie profesjonalnego spotu radiowego.

Reklama Gdańsk

Istnieje bardzo wiele różnorodnych możliwości reklamy zewnętrznej w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Mogą to być citilighty na wiatach przystankowych czy ekrany w komunikacji czy w miejscach rekreacji. Tylko od nas zależy czy będziemy potrafić je wykorzystać i przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową. Z pomocą agencji reklamowej Lokalmedia uda się wybrać najlepsze formy promocji, które spełnią potrzeby i cele konkretnej firmy

reklama trójmiasto

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Trójmieście
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks