Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama Warszawa

Warszawa to największe miasto w Polsce, centrum biznesu, nowoczesne i pełne możliwości skutecznej reklamy. Jednak to przede wszystkim ludzie ją zamieszkujący, a konkretnie 3 miliony osób związanych z aglomeracją warszawską na które może działać Twoja kampania reklamowa. Agencja reklamowa Warszawa doradzi Ci z jakich nośników warto skorzystać.

Wykorzystując nośniki marketingowe oferowane jakie oferuje agencja reklamowa w Warszawie możesz skutecznie zrealizować cele swojej kampanii reklamowej i sprawić, że mogą stać się oni Twoimi klientami. Oferowane przez nas nośniki reklamy zewnętrznej w Warszawie dotrą do każdego mieszkańca.

agencja reklamowa warszawa
reklama w Warszawie

Reklama wielkoformatowa w Warszawie

Reklama wielkopowierzchniowa w Warszawie pozwoli zwrócić uwagę na Twoją kampanię marketingową. Najlepsze lokalizacje reklamy wielkoformatowej w Warszawie mają kilkumilionową widownię w ciągu miesiąca, dzięki czemu idealnie nadają się na reklamę świadomościową

Największa zaletą tego typu reklamy jest ich rozmiar zapewniający wysoki poziom widoczności i czytelności zarówno w dzień, jak i nocą. Żaden z odbiorców nie przejdzie obok reklamy nie spoglądając na nią. Wystarczy zatrzymać jego wzrok ciekawą kreacją i sukces kampanii reklamowej w Warszawie mamy murowany.

Reklama na paczkomatach w Warszawie

Warszawa pod wieloma aspektami dąży do tego, aby być numerem jeden. Jednym z najlepszych odzwierciedleń tych aspiracji jest liczba paczkomatów InPost na terenie stolicy. Ponad 1000 punktów InPost w Warszawie zapewni Ci ogrom dostępnych lokalizacji i szerokie grono potencjalnych odbiorców!

Reklamy na paczkomatach są wykonane z materiałów dostosowanych do warunków pogodowych, dzięki czemu nie musisz obawiać się o ich jakość. Dodatkowo, zapewniamy wydruk Twojego autorskiego projektu, a także montaż i demontaż reklamy.

agencja reklamowa warszawa
reklama w Warszawie

Reklama Warszawa w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej to atrakcyjna forma realizacji kampanii marketingowej, która sprawi, że dotrzesz do wielu odbiorców w momencie odpoczynku. Dodatkowym argumentem przemawiającym za reklamą w komunikacji miejskiej jest szerokie grono odbiorców. Wiele osób wybiera komunikacje miejską jako środek transportu do pracy, szkoły, na uczelnie, zakupy czy wypad do miasta. Oprócz wewnętrznych rodzajów nośników mamy również możliwość reklamy zewnętrznej czyli wykorzystania samych pojazdów do ekspozycji treści. Dzięki dużym powierzchniom reklamowym na tyłach autobusów docieramy do kierowców stojących w korkach, rowerzystów oraz pieszych.

Reklama Warszawa– reklama na ekranach w autobusach i tramwajach

Rozbudowana komunikacja miejska w Warszawie zapewnia ogromny zasięg kampanii marketingowej. Wiele opcji podróżowania: od tramwajów, przez autobusy daje nie tylko szerokie pole do wyboru pasażerom, ale też i Tobie w kwestii kampanii reklamowych!
Reklama na ekranach w warszawskiej komunikacji miejskiej jest w stanie trafić do tysięcy Twoich potencjalnych klientów każdego dnia! Warto zaznaczyć, że przejazd przez tak wielkie miasto, jakim jest Warszawa zajmuje sporo czasu. Działa to na korzyść Twojej reklamy, gdyż podczas jednego przejazdu, pasażerowie będą mogli zobaczyć ją nawet kilkukrotnie!

agencja reklamowa Warszawą
reklama warszawa

Reklama w ramkach w autobusach i tramwajach

Ekrany reklamowe w warszawskiej komunikacji miejskiej nie są jedynym sposobem na dotarcie do znudzonych pasażerów. Kolejną opcją wartą uwagi opcją, którą jako agencja reklamowa w Warszawie możemy doradzić są kampanie marketingowe na ramkach w autobusach.
Tego typu reklama zewnętrzna w Warszawie stanowi alternatywę dla osób, które znudziło patrzenie we wszelkiego rodzaju ekrany od smartphonów po ekrany reklamowe. Statyczny plakat umieszczony w ramce da wytchnienie oczom pasażerów, a także skutecznie pozwoli zabić czas podczas przejazdu. Jeśli ponadto zależy Ci by Twoja reklama była obecna cały czas wśród pasażerów to agencja reklamowa Warszawa poleca ramki w komunikacji.

Komunikacja miejska w Warszawie – reklama na tyłach autobusów (fullback/halfback)

 Twoja reklama może być obecna również dla osób, które przemierzają Warszawę piechotą lub na rowerze. Doskonałym sposobem na to, aby być obecnym w świadomości mieszkańców stolicy cały czas jest wykorzystanie ruchomej reklamy na tyłach autobusów. W naszej ofercie znajdziesz dwie opcje oklejenia autobusów: fullback, czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) oraz halfback, czyli oklejenie samej szyby.

Oklejanie autobusów w Warszawie to coraz częściej wykorzystywany nośnik  skutecznej reklamy outdoorowej ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Z pewnością oklejony autobus przykuje uwagę wspomnianych spacerowiczów, a tym samym Twoja reklama zapadnie im w pamięć.

reklama zewnętrzna warszawa
warszawa citylighty

Reklama na przystankach w Warszawie (citylight)

Citylighty pozwalają na precyzyjne targetowanie reklamy na mieszkańców konkretnych obszarów stolicy. Dzięki rozpowszechnionym w Warszawie citylightom będziesz mieć możliwość umieścić swoją reklamę na najbardziej odpowiednich dla Twojej kampanii marketingowej przystankach autobusowych i przystankach tramwajowych w Warszawie! Jako agencja reklamowa w Warszawie zawsze staramy się dotrzeć ,jak najbliżej klienta docelowego naszego partnera

Reklama w Kolejach Mazowieckich

Warszawa to ogromne miasto, ale nie musisz ograniczać swoich działań marketingowych tylko do niego. Dzięki reklamom na ekranach w Kolejach Mazowieckich będziesz w stanie dotrzeć także do wielu osób mieszkających poza granicami stolicy!
Ekrany w Kolejach Mazowieckich to doskonałe miejsce na prowadzenie np. kampanii lokalnych i ogólnokrajowych. Są one także gwarancją dotarcia do szerokiego grona odbiorców, gdyż z pociągów korzystają m.in. osoby dojeżdżające do pracy, ale także studenci.

reklama warszawa
agencja reklamowa warszawa

Reklama w Warszawie na ekranach w supermarketach

Kolejną propozycją reklamy outdoorowej jest reklama w supermarketach. Stwarza to możliwość dotarcia do niezwykle szerokiego wachlarza klientów najpopularniejszych sieci. Dzięki reklamie w supermarketach możesz sprawić, że klienci największych sieci staną się Twoimi klientami!

Szeroki wybór gwarantują Ci ekrany umieszczone w 29 sklepach, takich jak EuroSpar i Intermarche! Dodatkowo, monitory w sklepach umieściliśmy w taki sposób, aby każda osoba stojąca w kolejce do kasy miała dobry widok na ekran.

Reklama Warszawa na ekranach w klubach fitness

Popularność siłowni oraz klubów fitness w Warszawie sprawia, że to idealne miejsca na reklamę ooh do konkretnej grupy odbiorców.Agencja reklamowa Warszawa rekomenduję ten sposób reklamy, jeśli celem Twojej reklamy mają być osoby dbające o tężyznę fizyczną, dietę, zdrowie to jest to idealne miejsce do zrealizowania celów kampanii reklamowej

Ekrany reklamowe umieszczone w strefach kardio stwarzają Ci doskonały kanał przekazu, który pozwoli Ci dotrzeć do bardzo atrakcyjnej grupy docelowej. Co więcej, wiele z klubów fitness oferuje swoje usługi całodobowo, co sprawia, że Twoja reklama może pracować dla Ciebie 24/7!

agencja reklamowa warszawa
reklama warszawa

Reklama na warszawskich uczelniach wyższych

Stolica Polski może pochwalić się wieloma uczelniami, które niezmiennie przodują w rankingach krajowych. Ciągle rosnące grono studentów warszawskich uczelni stwarza wiele możliwości tworzenia kampanii reklamowych precyzyjnie skierowanych do tej niezwykle aktywnej grupy konsumenckiej.

Monitory na uczelniach pozwalają wyróżnić się Twojemu produktowi lub usłudze w świadomości studentów już na bardzo wczesnym etapie. Dodatkowo, są one doskonałym kanałem do prowadzenia wszelkiego rodzaju kampanii rekrutacyjnych, dzięki którym znajdziesz wielu młodych i ambitnych pracowników!

Reklama Warszawa placówkach medycznych

Dbając o interesy naszych klientów, jako profesjonalna agencja reklamowa w Warszawie staramy się dopasować kampanię reklamową do jej odbiorców. Jeśli Twoim targetem są osoby zainteresowane tematyką zdrowotną to placówki medyczne będą idealnym miejscem dla Twojej reklamy.

Placówki medyczne gwarantują niezwykle szerokie grono odbiorców. Dodatkowo, długie kolejki spowodowane przez długość wizyt sprawią, że czas oddziaływania reklamy na ludzi odwiedzających placówki, znacznie się wydłuży. Swoje kampanie reklamowe w Warszawie możesz realizować w takich placówkach, jak m.in.: Polmed czy Centermed.

reklama zewnętrzna warszawa
agencja reklamowa warszawa

Agencja reklamowa Warszawa

Jak widać istnieje bardzo wiele możliwości reklamy zewnętrznej w Warszawie. Mogą to być citilighty na wiatach przystankowych czy ekrany w komunikacji czy w miejscach rekreacji. Z pomocą agencji marketingowej Lokalmedia uda się wybrać najlepsze formy promocji, najbardziej dopasowane do potrzeb i celów konkretnej firmy.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Warszawie
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks