Reklama we Wrocławiu

Chcesz reklamować się wsród mieszkańców Wrocławia?

Dysponujemy różnorodnymi nośnikami reklamy we Wrocławiu, dzięki czemu skutecznie dotrzesz do mieszkańców Wrocławia i okolic.

Reklama na przystankach miejskich? Reklama na autobusach? Reklama wewnątrz komunikacji miejskiej na ekranach? Reklama w Supermarketach? Reklama na paczkomatach? W klubach fitness? Uczelniach? Przychodniach? Reklama wielkoformatowa? Możliwości jest bardzo wiele.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z najbardziej odpowiednich nośników reklamy we Wrocławiu.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamową kampanii od ekspozycji reklamy we wskazanym miejscu, stworzenie spotu, druku, montażu, demontażu reklamy.

reklama wrocław
reklama wrocław

Reklama na ekranach w autobusach i tramwajach we Wrocławiu

 Twoja reklama na ekranach w MPK Wrocław dotrze do tysięcy potencjalnych klientów każdego dnia!

Wrocławska komunikacja to nie tylko szeroka publika, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam we Wrocławiu! Ze względu na czas podróży, który trwa średnio ok. 10 min, podczas jednego przejazdu Wrocławianie będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilkukrotnie. Będzie miało pozytywny to wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej we Wrocławiu

Reklama na autobusach we Wrocławiu (fullback/halfback)

Skuteczną metodą reklamy zewnętrznej we Wrocławiu jest wykorzystanie autobusów i ich rozległej powierzchni na której może wyświetlać się Twoja wrocławska kampania reklamowa. Jest to sposób na dotarcie do spacerowiczów, kierowców, którzy zobaczą reklamę na tyłach autobusów MPK Wrocław. W naszej ofercie znajdziesz dwie opcje oklejenia autobusów: fullback, czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) oraz halfback, czyli oklejenie samej szyby.

Oklejanie tyłów autobusów zyskuje coraz większą popularność ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Taki rodzaj reklamy outdoorowej przykuwa uwagę wspomnianych spacerowiczów, ale także osób stojących w korkach, czy rowerzystów.

reklama wrocław zewnętrzna
reklama wrocław

Reklama w ramkach w autobusach i tramwajach

Świetną opcją reklamy statycznej we wrocławskiej komunikacji miejskiej są ramki. Stanowią one alternatywę dla ekranów, które wyświetlają ruchome spoty
Ciągłe skupianie wzroku na ekranach reklamowych po dłuższym czasie męczy każdego i sprawia, że pasażerowie mogą poszukać w swoim otoczeniu innych obiektów, które mogłyby przykuć ich uwagę. To właśnie statyczny plakat w ramce może okazać się ciekawą alternatywą, która pozwoli pasażerom wrocławskiej komunikacji miejskiej zabić nudę podczas nużącej podróży.

Reklama na tramwajach we Wrocławiu

Mkną po szynach niebieskie tramwaje, a na nich mogą się znajdować również Twoje reklamy! Oklejenie tramwaju jest świetną opcją zareklamowania swojej działalności lub produktu.

To rozwiązanie jest gwarancją dotarcia do bardzo szerokiej publiki, gdyż ruchome kampanie reklamowe są widoczne zarówno dla wrocławskich spacerowiczów, jak i dla osób czekających na tramwaj.

reklama wrocław
reklama wielkoformatowa wrocław

Reklama wielkoformatowa we Wrocławiu

Na terenie Wrocławia posiadamy 11 reklam wielkoformatowych w najważniejszych punktach miasta, które dotrą do praktycznie wszystkich mieszkańców tego miasta
Największymi zaletami reklamy wielkopowierzchniowej jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, czytelność oraz widoczność. Ponadto żaden inny typ reklamy zewnętrznej nie wyróżnia Twojej kreacji tak bardzo na tle konkurencji

Reklama na Paczkomatach we Wrocławiu

Wrocław robi wrażenie pod względem ilości paczkomatów InPost na jego terenie! Około 400 paczkomatów na terenie całego miasta sprawia, że spacerowicze na ulicach stolicy Dolnego Śląska bez trudu natkną się na wiele punktów InPost.

Gęste rozsianie paczkomatów w wielu lokalizacjach, a także fakt, że oklejony paczkomat to reklama, która pracuje 24/7 to silne połączenie. Jako doświadczona agencja reklamowa we Wrocławiu wiemy, że to atuty, które sprawią, że każda Twoje kampanie reklamowe we Wrocławiu odniosą sukces!

reklama wrocław
reklama wrocław

Reklama na przystankach we Wrocławiu (citylight)

Wrocław jest bogaty w przystanki autobusowe i tramwajowe, których powierzchnię możesz zagospodarować swoją reklamą! Citylighty są idealnym nośnikiem, dzięki którym możesz prowadzić swoje działania marketingowe
Citylighty łączą w sobie wysoką skuteczność, niskie koszty dotarcia do klienta oraz elastyczność, dzięki której dopasujesz ofertę do potrzeb kampanii reklamowej we Wrocławiu.

Reklama na ekranach w supermarketach we Wrocławiu

Jedną ze skuteczniejszych metod reklam we Wrocławiu są ekrany supermarketów. Dzięki naszym monitorom możesz sprawić, że klienci największych sieci staną się również Twoimi klientami!   
Monitory reklamowe w sklepach umieściliśmy tak, aby były one dobrze widoczne dla wszystkich osób stojących w kolejce do kasy. Dzięki temu Twoja wrocławska kampania reklamowa przykuje uwagę Twoich potencjalnych klientów, a także zapadnie im w pamięć. Nasze ekrany reklamowe znajdują się w najpopularniejszych sieciach handlowych na terenie całego Wrocławia! W naszej ofercie znajdziesz ekrany w supermarketach EuroSpar i Intermarche!

reklama Wrocław
reklama zewnętrzna wrocław

Reklama we Wrocławiu na uczelniach wyższych

Studenci to liczna grupa odbiorców, którzy mogą zostać Twoimi klientami. Dzięki skutecznej kampanii marketingowej przy użyciu reklamy zewnętrznej na ekranach rozmieszczonych we wrocławskich uczelniach. Warto swoje strategie reklamowe budować właśnie pod nich! 
Monitory na uczelniach są świetnym kanałem dotarcia do studentów wrocławskich uczelni. Pozwalają wyróżnić się Twojemu produktowi lub usłudze w świadomości studentów już na bardzo wczesnym etapie poszukiwania informacji o nim.

Reklama we Wrocławiu w klubach fitness

Wrocław obfituje we wszelkiego rodzaju kluby fitness, które pozwalają mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska budować swoją kondycje fizyczną.
Z tego względu reklama wyświetlana na monitorach zamontowanych w strefach kardio jest świetną opcją dla osób chcących trafić do bardzo atrakcyjnej grupy docelowej. Twoja reklama we Wrocławiu może wyświetlać się również w klubach fitness oraz siłowniach.

Jeśli swoją kampanią marketingową zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo, dla których zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym elementem w życiu. To reklama we Wrocławskich klubach fitness będzie świetnym rozwiązaniem dla Twojej firmy

reklama wrocław
reklama wrocław

Reklama we wrocławskich w placówkach medycznych

Placówki medyczne na terenie stolicy Dolnego Śląska odwiedzane są przez dziesiątki tysięcy osób. To z kolei powoduje, że można na nie oddziaływać za pomocą reklamy we wrocławskich placówkach medycznych. Dodatkowo przez częste, długie kolejki wizyty potrafią trwać od kilkunastu minut do kilku godzin. Dzięki ekranom reklamowym, jesteśmy w stanie skrócić subiektywny czas oczekiwania pacjenta na wizytę, a dodatkowo zaciekawić go treścią reklamową, którą jest w stanie zobaczyć kilka razy podczas jednej wizyty w placówce. Swoje kampanie marketingowe możesz realizować w takich placówkach, jak m.in.: Centermed i Polmed

Reklama na ekranach LED we Wrocławiu

Reklamuj się na ekranach LED rozmieszczonych przy najbardziej ruchliwych szklakach komunikacyjnych we Wrocławiu i docieraj do tysięcy mieszkańców każdego dnia

Reklama na ekranach LED jest tańszą alternatywą wobec reklamy reklamy wielkoformatowej, a do tego bardziej ekologiczną. 

reklama wrocław
reklama na lotnisku wrocław

Reklama na lotnisku Wrocław Strachowice

Dotrzyj swoją reklamą do osób korzystających z lotniska we Wrocławiu. Turystów albo obcokrajowców przyjeżdzających do miasta. Zarówno do wylatujących na wakacje, jak i tych przylatujących do Wrocławia w celach biznesowych.

Wyświetlaj swoją reklamę na ekranach reklamowych wewnątrz lotniska bądź cityligtach umieszczonych w strefach ogólnodostępnych, jak i strefach dostępnych tylko do przylatujących bądź odlatujących.

Reklama w taksówkach

Wyświetlaj swoje reklamy we wrocławskich taksówkach Uber/Bolt/Free Now i pozyskuj w ten sposób nowych klientów.

Oferujemy zarówno ekspozycję reklamy, jak i stworzenie spotu reklamowego, który będzie wyświetlał się w taksówkach.

reklama taxi
reklama w radiu

Reklama w radiu

Radio to popularny nośnik reklamy słuchany codziennie przez tysiące Wrocławian. Wykorzystaj lokalne bądź ogólnopolskie stacje radiowe i promuj swoją firmę bądź rekrutuj pracowników.

Oferujemy zarówno wybór stacji radiowych, jak i stworzenie profesjonalnego spotu radiowego według Twoich instrukcji.

Reklama Wrocław

Agencja reklamowa we Wrocławiu oferuje wiele różnorodnych możliwości reklamy zewnętrznej. Mogą to być citilighty na wiatach przystankowych czy ekrany w komunikacji czy w miejscach rekreacji. Współpracując będziemy w stanie wykorzystać dostępne nośniki i przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową we Wrocławiu i okolicach. Reklama zewnętrzna we Wrocławiu daję ku temu ogromne możliwości.

reklama wrocław

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama we Wrocławiu
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks