Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama we Wrocławiu

Wrocław oferuje szeroki wachlarz reklamy zewnętrznej zwanej też reklamą ooh. Wykorzystując reklamę na przystankach miejskich, wrocławskie citilighty, tramwaje, autobusy, paczkomaty, reklamę w supermarketach albo klubach fitness możemy jako profesjonalna agencja reklamowa we Wrocławiu przeprowadzić skuteczną kampanię marketingową zarówno do klienta masowego, jak i zorientowaną na konkretnych odbiorców.
Zróżnicowana reklama we Wrocławiu z pewnością pomoże osiągnąć zakładane cele Twojej kampanii, a agencja reklamowa we Wrocławiu z przyjemnością Ci pomoże w jej realizacji.

reklama kraków
reklama wielkoformatowa wrocław

Reklama wielkoformatowa we Wrocławiu

Na terenie Wrocławia posiadamy 11 reklam wielkoformatowych w najważniejszych punktach miasta, które dotrą do praktycznie wszystkich mieszkańców tego miasta
Największymi zaletami reklamy wielkopowierzchniowej jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, czytelność oraz widoczność. Ponadto żaden inny typ reklamy zewnętrznej nie wyróżnia Twojej kreacji tak bardzo na tle konkurencji

Reklama na Paczkomatach we Wrocławiu

Wrocław robi wrażenie pod względem ilości paczkomatów InPost na jego terenie! Około 400 paczkomatów na terenie całego miasta sprawia, że spacerowicze na ulicach stolicy Dolnego Śląska bez trudu natkną się na wiele punktów InPost.

Gęste rozsianie paczkomatów w wielu lokalizacjach, a także fakt, że oklejony paczkomat to reklama, która pracuje 24/7 to silne połączenie. Jako doświadczona agencja reklamowa we Wrocławiu wiemy, że to atuty, które sprawią, że każda Twoje kampanie reklamowe we Wrocławiu odniosą sukces!

reklama wrocław
agencja reklamowa wrocław

Reklama w komunikacji miejskiej we Wrocławiu

Komunikacja miejska daje wiele atrakcyjnych form promocji Twoich usług i produktów. Za pomocą reklamy w komunikacji miejskiej będziesz w stanie dotrzeć do niezwykle szerokiej grupy docelowej osób wybierających ją jako środek transportu do pracy, szkoły, na uczelnie, zakupy czy wypad do miasta.

Chcąc wykorzystać pełen potencjał pojazdów komunikacji miejskiej masz również możliwość wykorzystania samych pojazdów do ekspozycji treści. W ten sposób dotrzesz do kierowców stojących w korkach, rowerzystów, pieszych i do wielu innych postronnych osób. Wszystko to dzięki wykorzystaniu stosunkowo dużych powierzchni reklamowych na tyłach autobusów bądź w tramwajach.

MPK Wrocław – reklama na ekranach w autobusach i tramwajach

Dzięki wrocławskiej komunikacji miejskiej turyści, a także mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska są w stanie sprawnie przemierzać piękne ulice Wrocławia. Nic więc dziwnego, że Wrocław pod tym względem jest nieustannie modernizowany. Wszystko to sprawia, że Twoja reklama na ekranach w MPK Wrocław dotrze do tysięcy potencjalnych klientów każdego dnia!

Wrocławska komunikacja to nie tylko szeroka publika, ale i długi czas prezentacji Twoich reklam we Wrocławiu! Ze względu na czas podróży, który trwa średnio ok. 10 min, podczas jednego przejazdu Wrocławianie będą mogli zobaczyć Twoją reklamę nawet kilkukrotnie. Będzie miało pozytywny to wpływ na skuteczność Twojej reklamy zewnętrznej we Wrocławiu

reklama wrocław
agencja reklamowa wrocław

MPK Wrocław – reklama na tramwajach

Mkną po szynach niebieskie tramwaje, a na nich mogą się znajdować również Twoje reklamy! Oklejenie tramwaju jest świetną opcją zareklamowania swojej działalności lub produktu.

To rozwiązanie jest gwarancją dotarcia do bardzo szerokiej publiki, gdyż ruchome kampanie reklamowe są widoczne zarówno dla wrocławskich spacerowiczów, jak i dla osób czekających na tramwaj.

MPK Wrocław – reklama na tyłach autobusów (fullback/halfback)

Skuteczną metodą reklamy zewnętrznej we Wrocławiu jest wykorzystanie autobusów i ich rozległej powierzchni na której może wyświetlać się Twoja wrocławska kampania reklamowa. Jest to sposób na dotarcie do spacerowiczów, kierowców, którzy zobaczą reklamę na tyłach autobusów MPK Wrocław.W naszej ofercie znajdziesz dwie opcje oklejenia autobusów: fullback, czyli oklejenie całego tyłu autobusu (klapa + szyba) oraz halfback, czyli oklejenie samej szyby.

Oklejanie tyłów autobusów zyskuje coraz większą popularność ze względu na szerokie grono odbiorców oraz niskie koszty związane z procesem oklejania powierzchni. Taki rodzaj reklamy outdoorowej przykuwa uwagę wspomnianych spacerowiczów, ale także osób stojących w korkach, czy rowerzystów.

reklama we wrocławiu
agencja reklamowa we wrocławiu

MPK Wrocław – reklama w ramkach w autobusach i tramwajach

Świetną opcją reklamy statycznej we wrocławskiej komunikacji miejskiej są ramki. Stanowią one alternatywę dla ekranów, które wyświetlają ruchome spoty
Ciągłe skupianie wzroku na ekranach reklamowych po dłuższym czasie męczy każdego i sprawia, że pasażerowie mogą poszukać w swoim otoczeniu innych obiektów, które mogłyby przykuć ich uwagę. To właśnie statyczny plakat w ramce może okazać się ciekawą alternatywą, która pozwoli pasażerom wrocławskiej komunikacji miejskiej zabić nudę podczas nużącej podróży.

Reklama na przystankach we Wrocławiu (citylight)

Wrocław jest bogaty w przystanki autobusowe i tramwajowe, których powierzchnię możesz zagospodarować swoją reklamą! Citylighty są idealnym nośnikiem, dzięki którym możesz prowadzić swoje działania marketingowe
Citylighty łączą w sobie wysoką skuteczność, niskie koszty dotarcia do klienta oraz elastyczność, dzięki której dopasujesz ofertę do potrzeb kampanii reklamowej we Wrocławiu.

citylight wrocław
agencja reklamowa Wrocław

Reklama na ekranach w supermarketach we Wrocławiu

Jedną ze skuteczniejszych metod reklam we Wrocławiu są ekrany supermarketów. Dzięki naszym monitorom możesz sprawić, że klienci największych sieci staną się również Twoimi klientami!   
Monitory reklamowe w sklepach umieściliśmy tak, aby były one dobrze widoczne dla wszystkich osób stojących w kolejce do kasy. Dzięki temu Twoja wrocławska kampania reklamowa przykuje uwagę Twoich potencjalnych klientów, a także zapadnie im w pamięć. Nasze ekrany reklamowe znajdują się w najpopularniejszych sieciach handlowych na terenie całego Wrocławia! W naszej ofercie znajdziesz ekrany w supermarketach EuroSpar i Intermarche!

Reklama we Wrocławiu na uczelniach wyższych

Studenci to liczna grupa odbiorców, którzy mogą zostać Twoimi klientami. Dzięki skutecznej kampanii marketingowej przy użyciu reklamy zewnętrznej na ekranach rozmieszczonych we wrocławskich uczelniach. Warto swoje strategie reklamowe budować właśnie pod nich! 
Monitory na uczelniach są świetnym kanałem dotarcia do studentów wrocławskich uczelni. Pozwalają wyróżnić się Twojemu produktowi lub usłudze w świadomości studentów już na bardzo wczesnym etapie poszukiwania informacji o nim.

reklama zewnętrzna wrocław
reklama wrocław

Reklama we Wrocławiu w klubach fitness

Wrocław obfituje we wszelkiego rodzaju kluby fitness, które pozwalają mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska budować swoją kondycje fizyczną.
Z tego względu reklama wyświetlana na monitorach zamontowanych w strefach kardio jest świetną opcją dla osób chcących trafić do bardzo atrakcyjnej grupy docelowej. Twoja reklama we Wrocławiu może wyświetlać się również w klubach fitness oraz siłowniach.

Jeśli swoją kampanią marketingową zamierzasz dotrzeć do osób aktywnych zawodowo, dla których zdrowie, sylwetka, dieta są istotnym elementem w życiu. To reklama we Wrocławskich klubach fitness będzie świetnym rozwiązaniem dla Twojej firmy

Reklama we wrocławskich w placówkach medycznych

Placówki medyczne na terenie stolicy Dolnego Śląska odwiedzane są przez dziesiątki tysięcy osób. To z kolei powoduje, że można na nie oddziaływać za pomocą reklamy we wrocławskich placówkach medycznych. Dodatkowo przez częste, długie kolejki wizyty potrafią trwać od kilkunastu minut do kilku godzin. Dzięki ekranom reklamowym, jesteśmy w stanie skrócić subiektywny czas oczekiwania pacjenta na wizytę, a dodatkowo zaciekawić go treścią reklamową, którą jest w stanie zobaczyć kilka razy podczas jednej wizyty w placówce. Swoje kampanie marketingowe możesz realizować w takich placówkach, jak m.in.: Centermed i Polmed

reklama we Wrocławiu
agencja reklamowa wrocław

Agencja reklamowa Wrocław

Agencja reklamowa we Wrocławiu oferuje wiele różnorodnych możliwości reklamy zewnętrznej. Mogą to być citilighty na wiatach przystankowych czy ekrany w komunikacji czy w miejscach rekreacji. Współpracując będziemy w stanie wykorzystać dostępne nośniki i przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową we Wrocławiu i okolicach. Reklama zewnętrzna we Wrocławiu daję ku temu ogromne możliwości.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama we Wrocławiu
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks