Reklama na dworcach i peronach

Reklama na dworcach kolejowych to wyjątkowa szansa, aby dotrzeć do szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców. Dworce są węzłami komunikacyjnymi, przez które każdego dnia przewijają się tysiące osób: podróżnych, turystów, biznesmenów, studentów oraz lokalnych mieszkańców. To sprawia, że przestrzeń ta oferuje unikalną możliwość zbudowania silnej obecności marki w świadomości społecznej.

Reklama na dworcach kolejowych oferuje szeroki wachlarz możliwości reklamowych - od tradycyjnych billboardów i plakatów, przez ekrany LED i LCD, po zaawansowane rozwiązania digital out-of-home (DOOH), które umożliwiają interaktywne angażowanie odbiorców. Takie nowoczesne formy reklamy nie tylko przyciągają uwagę, ale również pozwalają na kreatywne przedstawienie oferty, wzmacniając pozytywny wizerunek marki.
Reklama na dworcach
naklejki w klubach fitness

Naklejki w klubach fitness

Reklama w klubach fitness przy użyciu naklejek w szatniach to doskonały sposób na dotarcie do aktywnych i zaangażowanych klientów, którzy regularnie odwiedzają siłownie i centra sportowe.

Dzięki temu narzędziu możesz efektywnie dotrzeć do swojej grupy docelowej, zwiększyć rozpoznawalność marki i zachęcić klientów do skorzystania z Twojej oferty. To również szansa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako aktywnego uczestnika świata fitness

Reklamy na stadionach

Reklama na stadionach piłkarskich to niezrównane i ekscytujące pole do promocji, które oferuje szereg korzyści dla Twojej marki

➤Stadiony piłkarskie przyciągają fanów z lokalnych społeczności. To znakomita szansa na promocję dla firm działających na rynku lokalnym, które chcą zbudować silną obecność w swoim regionie

➤Reklama na stadionach to nie tylko tradycyjne billboardy. Możesz wykorzystać  ekrany LED umieszczone wzdłuż boisk, a także elementy scenografii stadionu. To gwarantuje ogromną widoczność Twojej marki.
reklama na stadionach
reklama naklejki w pociągach

Naklejki w pociągach Intercity

Reklama w pociągach Intercity za pomocą naklejek na siedzeniach to innowacyjny sposób na dotarcie do podróżnych i zyskanie ich uwagi.

➤Podróż pociągiem Intercity może trwać kilka godzin. To oznacza, że reklama na siedzeniach będzie widoczna przez dłuższy czas, co zwiększa skuteczność przekazu i szanse na zapadnięcie w pamięć.

➤Mobilna Publiczność: Pociągi Intercity przewożą pasażerów między różnymi miastami i regionami. To oznacza, że Twoja reklama będzie docierać do różnorodnych grup ludzi podróżujących w różnych celach - od podróżujących służbowo po turystów.

Ekrany na termach

Tarnowskie Termy jest to kompleks basenowo – rekreacyjny, który działa na terenie Gminy Tarnowo Podgórne. Powierzchnia użytkowa tego miejsca, wynosi 10 tysięcy metrów kwadratowych. Termy Maltańskie – największy ośrodek sportowo-rekreacyjny w Polsce i drugi co do wielkości tego typu obiekt w Europie, położony na północnym brzegu jeziora Maltańskiego niedaleko ośrodka rekreacyjnego Malta i toru Kolejki Maltanka, wiodącej do Nowego Zoo w Poznaniu. W obiekcie znajdują się: baseny rekreacyjne i sportowe oraz strefa saun.
reklama niestandardowa

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Nośniki niestandardowe w Lokalmedia
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks