Lokalmedia
Lokalmedia

Ekrany w galeriach handlowych

Totemy znajdziesz w Galeriach: Arkadia, Aleja Bielany, Forum, Magnolia Park, Mokotów, Posnania, Promenada, Riviera, Serenada, Wileńska, Wola Park, Wrocłavia. Dzięki temu, treści reklamowe docierają do jak najszerszej grupy odbiorców odwiedzającej centra handlowe. Komunikat reklamowy w tych miejscach charakteryzuje się wysoką jakością, nawiązując tym samym do prestiżu otoczenia w jakim się znajduje. 86% osób odwiedza je przynajmniej raz w miesiącu. Klienci podczas zakupów mogą przy okazji odwiedzić również supermarket, kino czy restauracje, co sprawia, że duża część klientów spędza tam minimum kilka godzin.

- Milionowe zasięgi
- 93 totemy reklamowe
- 12 lokalizacji

Totemy znajdziesz w Galeriach: Arkadia, Aleja Bielany, Forum, Magnolia Park, Mokotów, Posnania, Promenada, Riviera, Serenada, Wileńska, Wola Park, Wrocłavia.
reklama w centrach handlowych
reklama w przychodniach

Ekrany w placówkach medycznych

Codziennie placówki medyczne odwiedza dziesiątki tysięcy osób. Przez częste, długie kolejki wizyty nie są krótkie, ponieważ trwają od kilkunastu minut do kilku godzin w skrajnych przypadkach. W tym czasie osoby czekające na swoją kolej nie mają za bardzo co ze sobą zrobić. Dzięki zamontowanym ekranom reklamowym digital signage, jesteśmy w stanie skrócić subiektywny czas oczekiwania pacjenta, a dodatkowo zaciekawić go Państwa treścią reklamową, którą jest w stanie zobaczyć kilka razy podczas jednej wizyty w placówce. Nośniki znajdują w starannie wyselekcjonowanych miejscach takich jak:

- Rejestracje
- Poczekalnie
- Ciągi komunikacyjne

W przychodniach łącznie znajduje się 367 ekranów w 155 lokalizacjach. Spoty wyświetlane są co 10 minut. Zasięg reklamy to aż 2 500 000 kontaktów miesięcznie!

Ekrany w Warsaw Spire

Warsaw Spire – kompleks budynków biurowych w Warszawie zlokalizowany w dzielnicy Wola. Kompleks, składa się z trzech budynków, największy z nich wraz z iglicą, mierzy 220 metrów i jest jednym z najwyższych budynków tego typu w Europie. Dodatkowo znajdują się dwa, Wewnątrz kompleksu powstał przestronny, otwarty dla mieszkańców miasta plac, wraz z elementami małej architektury, otoczonymi terenami zielonymi. Dzięki wyświetlaniu się w tym miejscu dajemy Państwu możliwość bezpośredniego dotarcia do:

- Klienta biznesowego
- Osób o stanowiskach wyższego szczebla
- Klienta premium – osoby o ponadprzeciętnych dochodach

To idealne miejsce dla marek premium. Komunikat reklamowy dociera codziennie do 8000 osób, przychodzących codziennie do pracy. Znajduje się tam 68 ekranów, a spoty wyświetlane są co 3 minuty. Miesięczny zasięg to aż 165 000 kontaktów!
reklama niestandardowa
reklama na lotniskach

Ekrany na lotniskach

Lotnisko jest świetnym miejscem, by pokazać się widowni o dużym zasięgu. Oczekując na lot, mamy na tyle dużo czasu, by rozejrzeć się na boki, pospacerować, zwiedzić cały obiekt. Dla większości podróżujących lot samolotem niezależnie od celu w większości przypadków jest ekscytującym wydarzeniem. Marka, wykorzystując monitory reklamowe podczas tych ważnych momentów, ma szanse być kojarzona w bardzo pozytywny sposób. Ponadto terminale i sklepy, które się tam znajdują, budują atmosferę prestiżu, dzięki czemu marka, która wykorzysta reklamę w takim miejscu, ma szansę na wyższe pozycjonowanie niż konkurencja. Monitory reklamowe, na których podróżujący mogą oglądać treści reklamowe są umiejscowione w strategicznych miejscach:

- Nad stanowiskami Check-in
- Nad Gate’ami
- W poczekalniach przedodlotowych
- W halach odbioru bagaży
- W strefach odlotów i przylotów

Ekrany znajdują się na lotniskach: Kraków — Balice, Łódź, Warszawa — Modlin, Olsztyn, Rzeszów — Jasionka.

Ekrany na termach

Tarnowskie Termy jest to kompleks basenowo – rekreacyjny, który działa na terenie Gminy Tarnowo Podgórne. Powierzchnia użytkowa tego miejsca, wynosi 10 tysięcy metrów kwadratowych. Termy Maltańskie – największy ośrodek sportowo-rekreacyjny w Polsce i drugi co do wielkości tego typu obiekt w Europie, położony na północnym brzegu jeziora Maltańskiego niedaleko ośrodka rekreacyjnego Malta i toru Kolejki Maltanka, wiodącej do Nowego Zoo w Poznaniu. W obiekcie znajdują się: baseny rekreacyjne i sportowe oraz strefa saun.
reklama niestandardowa

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Nośniki niestandardowe w Lokalmedia
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks