Select Page

Opinie

Zobacz co mówią o Lokalmedia nasi zadowoleni klienci.

Praca z firmą Lokalmedia przebiega bez żadnych problemów, wszelkie ustalenia są zawsze dotrzymywane.

Żaneta Krawczyk-Antońska

Dyrektor ds. rozwoju, Alfamedica

Pragnę serdecznie polecić współpracę z firmą Lokalmedia, a zwłaszcza z Panem Wiktorem Włodawiec. W czasie naszej kooperacji spotkałam się ze szczególną troską i dbałością o klienta, a także dostosowywaniem się do jego specjalnych potrzeb, dotrzymywaniem terminów emisji w takich lokalizacjach jak sieci klubów fitness, galerie handlowe czy sieci Uber i Bolt, a przede wszystkim – z obsługą na najwyższym poziomie.
Dzięki temu działania reklamowe przebiegają dobrze i bez żadnych zarzutów.

Marta Krupa

Project Manager, Agencja Kreatywna Lemoniada

Szanowni Państwo, z czystym sumieniem rekomenduję usługi świadczone przez Agencje Reklamy Lokalmedia. Firma, a raczej osoby w niej pracujące, darzą klienta ogromem pozytywnej energii i zaangażowania. Bycie klientem tak kompetentnych osób to czysta przyjemność. Lokalmedia wykonała dla naszej Kliniki kolejną z rzędu reklamę, tym razem spot wyświetlany w galerii Atrium, w klubie fitness ZdroFit w Koszalinie. Współpraca przebiegła jak za każdym razem bez problemu, a firma zaproponowała dogodne warunki współpracy co świadczy o wysokiej dbałości o klienta.

Anita Zielony-Sokalska

Prezes, Pro Beauty Koszalin

Firmę cechuje szczególna dbałość o klienta, dotrzymywanie terminów emisji, elastyczność na wielu polach a także szybkie reagowanie na zmiany i potrzeby klienta. Dzięki temu działania reklamowe przebiegają dobrze i bez żadnych zarzutów.

Emilia Sielska

HR Specialist, Toyota Manufacturing Poland

Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

Dział Finansów

Serwis


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lokalmedia sp. z o.o. z siedzibą w Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.


I consent to the processing of my personal data by Lokalmedia sp. z o.o. with headquarters in Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, Poland, in order to respond to my question, including submitting an offer if I ask for it.