fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Bełchatowie

Chcąc dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców Bełchatowa, inwestycja w reklamę na autobusach w tym mieście, jest jednym z najlepszych pomysłów by ten cel osiągnąć. W Bełchatowie mieszka prawie 57 tysięcy mieszkańców, a dziennie nawet ponad 6,3 tysięcy pasażerów wożą autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji. W ofercie naszej firmy mamy dostępne dwa rodzaje reklamy w komunikacji miejskiej w Bełchatowie. Jest to reklama na ekranach, posiadamy 10 pojazdów, które łącznie są wyposażone w 14 monitorów i co 10 minut mogą wyświetlać one reklamę Twojej firmy, produktu czy usługi bądź wydarzenia. Istnieje istnieje tu również opcja oklejenia autobusu, co ostatnio jest bardzo popularną formą reklamy ze względu na niski koszt jej umieszczenia.

lokalmedia_reklama_autobusy_białystok

Reklama w komunikacji miejskiej w Bełchatowie - ekrany

Jedną z opcji reklamy w autobusach w Bełchatowie jest reklama na ekranach. W naszej ofercie dostępne jest 10 pojazdów MZK Bełchatów, a w nich łącznie 14 monitorów, które umieszczone są w miejscach łatwo dostępnych wzrokowo dla pasażerów. Także przez całą podróż uczestnicy komunikacji miejskiej mogą oglądać zamieszczone na ekranach spoty reklamowe. Według raportów reklama na ekranach w autobusach w Bełchatowie jest zauważalna przez średnio 80% pasażerów, a 62% z nich deklaruje, że lubi zająć sobie czas w podróży oglądaniem spotów reklamowych.

Reklama w komunikacji miejskiej w Bełchatowie - fullback

Kolejną opcją reklamy dostępnej w Bełchatowie jest oklejanie autobusu. W naszej ofercie możliwe jest oklejanie metodą fullback, to znaczy umieszczenie reklamy na całym tyle autobusu. Największą zaletą reklamy na autobusach w Bełchatowie jest zdecydowanie jej mobilność. Dzięki umieszczeniu jej na pojazdach, zapewnia się dotarcie do różnych zakątków Bełchatowa. Zwraca ona uwagę wszystkich uczestników ruchu drogowego – tak samo pasażerów jak i pieszych i kierowców. Można umieścić reklamę kilku pojazdach poruszających się po mieście, a dzięki temu zwiększy się intensywność kampanii.

Bełchatów w liczbach

0
Pasażerów
dziennie
0
Pojazdów
0
Mieszkańców
0
Monitorów

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Bełchatowie

Formularz komunikacja miejska Bełchatów