fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to największe miasto województwa lubuskiego. Liczy sobie ponad 140 tysięcy mieszkańców. Dlatego też reklama w komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim pomoże Ci dotrzeć do jak największej liczby odbiorców tego obszaru. Kolejną kwestią, którą warto tu poruszyć, jest to, że z usług Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim korzysta dziennie około 75 tysięcy pasażerów. Mieszkańcy Gorzowa z komunikacji miejskiej korzystają nawet kilka razy dziennie. Pojazdy, jakie poruszają się po trasie MZK Gorzów Wielkopolski to Solaris Urbino 12 i MAN. Rocznie pojazdy komunikacji miejskiej pokonują łącznie ponad 4 miliony kilometrów. Co za tym idzie, do reklamy w MZK Gorzów Wielkopolski może zachęcić również zasięg terytorialny, jaki jest tu osiągany. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje reklamy, jeżeli chodzi o Gorzów Wielkopolski. Reklamę swojej firmy możesz umieścić zarówno na tyłach autobusów, jak i również w ich środkach — dzięki ekranom zamontowanym wewnątrz pojazdów.

lokalmedia_reklama_autobusy_białystok

Reklama w komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim - ekrany

Umieszczenie reklamy Twojej firmy, produktu bądź usługi na monitorach w autobusach MZK Gorzów Wielkopolski to idealne wyjście, jeżeli chcesz dotrzeć do dużej liczby osób w krótkim czasie. Możesz to osiągnąć przede wszystkim dzięki temu, że autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim poruszają się trasami po obszarze, który jest zamieszkały przez ponad 140 tysięcy mieszkańców. Reklamy na ekranach w autobusach w Gorzowie Wielkopolskim będą łatwo zauważalne dla pasażerów, a ich odbiór zostanie wzbogacony o krótkie i lekkie komunikaty, takie jak prognoza pogody czy inne neutralne informacje. Reklama na monitorach w autobusach w Gorzowie Wielkopolskim może też bardzo dobrze utrwalić się w pamięci odbiorców, dzięki temu, że pojazdy, z których korzysta komunikacja miejska, w ruchu znajdują się średnio przez 18 godzin na dobę.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Gorzowie Wielkopolskim - fullback/halfback

Kolejnym rodzajem reklamy na autobusach w Gorzowie Wielkopolskim jest oklejanie tyłu autobusów metodą fullback lub halfback. Metoda fullback oznacza oklejanie reklamą całego tyłu autobusu, natomiast metoda halfback może być oklejaniem samej szyby, bądź samej klapy autobusu. Taki rodzaj reklamy jest zauważalny nie tylko przez pasażerów wsiadających do pojazdu, ale również przez wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Reklama na tyłach autobusów w Gorzowie Wielkopolskim jest też dobrym pomysłem ze względu na niskie koszty związane z oklejeniem autobusu. Kolejną istotną cechą reklamy w komunikacji miejskiej w Gorzowie jest jej mobilność. W przeciwieństwie do reklamy stałej, umieszczonej na przykład na billboardach, reklama na poruszającym się pojeździe dociera do tysięcy mieszkańców.

Gorzów Wielkopolski w liczbach

0
Autobusów
0
Mieszkańców
0
Ekranów
0
Pasażerów
dziennie

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim

Formularz komunikacja miejska Gorzów Wlkp