fbpx

Reklama w autobusach Kielce

 

Reklama w stolicy województwa świętokrzyskiego, to strzał w dziesiątkę, jeżeli zależy Ci na dużym zasięgu i poszerzeniu grona potencjalnych odbiorców. Kielce to miasto, w którym mieszka około 195 tysięcy mieszkańców. Według zamieszczonego raportu z komunikacji miejskiej w Kielcach korzysta rocznie około 35 milionów pasażerów.
Reklama na autobusach w Kielcach jest więc świetnym nośnikiem, który dociera do bardzo dużej liczby odbiorców. W naszej ofercie możemy zaoferować oklejanie tyłu autobusu. Reklama na autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach z pewnością wpłynie na poszerzenie zasięgu firmy, produktu, lub usługi, którą można na niej zareklamować.

Uzyskaj wycenę

Reklama w autobusach Kielce

 

Reklama na autobusach w Kielcach jest więc świetnym nośnikiem, który dociera do bardzo dużej liczby odbiorców. W naszej ofercie możemy zaoferować oklejanie tyłu autobusu. Reklama na autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach z pewnością wpłynie na poszerzenie zasięgu firmy, produktu, lub usługi, którą można na niej zareklamować.

Reklama w kieleckich autobusach w liczbach

0 mln

Pasażerów rocznie

0 tys.

Mieszkańców

Oklejanie autobusów Kielce

 

W ofercie naszej firmy znajduje się możliwość reklamy fullback na autobusach. Oznacza to oklejanie reklamą Twojej firmy całego tyłu autobusu. Istnieje wybór między autobusem krótkim, a przegubowym. Jest to bardzo dobry sposób by zwrócić uwagę na kampanię reklamową firmy w tak dużym mieście jak Kielce. Dzięki mobilności reklamy w MPK Kielce trafia ona do bardzo dużej liczby mieszkańców. Nie tylko pasażerów komunikacji miejskiej, ale także pieszych, rowerzystów i przede wszystkim kierowców, którzy mijają na swojej trasie oklejone autobusy.

Oklejanie autobusów Kielce

 

W ofercie naszej firmy znajduje się możliwość reklamy fullback na autobusach. Oznacza to oklejanie reklamą Twojej firmy całego tyłu autobusu. 
Istnieje wybór między autobusem krótkim, a przegubowym. Jest to bardzo dobry sposób by zwrócić uwagę na kampanię reklamową firmy w tak dużym mieście jak Kielce. 
Dzięki mobilności reklamy w MPK Kielce trafia ona do bardzo dużej liczby mieszkańców. Nie tylko pasażerów komunikacji miejskiej, ale także pieszych, rowerzystów i przede wszystkim kierowców, którzy mijają na swojej trasie oklejone autobusy.

Skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się z nami:

 

kontakt Telefon

Telefon:
+48 501 310 662

Mail:
Napisz

Formularz komunikacja miejska Kielce