fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski to miasto położone w centrum Polski, w województwie łódzkim. Liczy ono sobie ponad 73 tysiące mieszkańców. Jest odpowiednim miejscem zarówno na reklamę lokalną, jak i ogólnopolską. W ofercie naszej firmy dostępne są dwa rodzaje reklamy w komunikacji miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Jedną z nich jest reklama wewnątrz autobusu, na monitorach LCD. Spoty reklamowe są wyświetlane na nim z odpowiednią częstotliwością. Kolejnym rodzajem reklamy w komunikacji miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim jest oklejanie tyłu autobusu reklamą Twojej firmy. Obie formy reklamy są bardzo atrakcyjne i korzystnie wpłyną rozpoznawalność Twojej marki czy produktu. Z pewnością poszerzysz dzięki niej grono odbiorców.

reklama autobusy Łomża

Reklama w komunikacji miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim - ekrany

Chcąc dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, warto rozważyć reklamę na ekranach umieszczonych w autobusach MZK. W naszej ofercie mamy dostępnych 10 pojazdów, każdy z nich wyposażony jest w jeden monitor reklamowy, na którym co 10 minut może zostać puszczony spot Twojej firmy. Każdy z tych monitorów jest umieszczony w strategicznym, dobrze widocznym miejscu, tak by był zauważalny dla każdego pasażera obecnego w autobusie. Reklama na ekranach w Piotrkowie Trybunalskim jest bardzo atrakcyjna dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, z racji tego, że jest przeplatana lekkimi i neutralnymi informacjami, takimi jak prognoza pogody.

Reklama w komunikacji miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim - fullback

Kolejną formą reklamy na autobusach dostępną w Piotrkowie Trybunalskim jest reklama typu fullback. Oznacza to oklejenie całego tyłu autobusu reklamą Twojej firmy, usługi, produktu czy wydarzenia. Jej największą zaletą jest przede wszystkim to do jak dużego grona odbiorców dociera. Jest bardzo dobrze widoczna nie tylko dla uczestników komunikacji miejskiej, ale także dla pieszych, rowerzystów czy kierowców uczestniczących w ruchu drogowym. Reklama na autobusach w Piotrkowie Trybunalskim z pewnością dotrze do znacznej liczby mieszkańców, ponieważ autobusy MZK kursują przez cały tydzień, od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

Piotrków Trybunalski w liczbach

0
Pojazdów
0
Monitorów
0
Mieszkańców
0 min
Częstotliwość wyświetlania spotów

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Piotkowie Trybunalskim

Formularz komunikacja miejska Kutno