fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Płocku

Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu jak największych zasięgów w województwie mazowieckim, reklama w komunikacji miejskiej w Płocku to odpowiednie miejsce do promowania Twojej firmy, produktu, usługi czy wydarzenia. W Płocku mieszka prawie 118 tysięcy mieszkańców. Według raportu z komunikacji miejskiej korzysta rocznie 20 milionów pasażerów. Te liczby pokazują do jak wielu osób może dotrzeć reklama umieszczona w komunikacji miejskiej w Płocku. W naszej ofercie znajduje się kilka możliwości reklamy w autobusach KM Płock. Reklama może zostać umieszczona w środku autobusu, na monitorach LCD, jak i również tyły autobusów mogą zostać oklejone reklamą Twojej firmy. Taka forma reklamy dociera do około 1 200 000 milionów kontaktów miesięcznie.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Płocku - fullback/halfback

Kolejną formą reklamy dostępną w naszej ofercie jest oklejanie autobusów w Płocku. Występują tutaj dwie metody oklejania. Jedną z nich jest oklejenie całego tyłu autobusu, czyli fullback, a drugą oklejenie jedynie samej szyby bądź samej klapy pojazdu, czyli halfback. Komunikację miejską tworzą autobusy firmy MAN i Solaris. Jest to bardzo atrakcyjny sposób reklamowania się na pojazdach, ponieważ dociera nie tylko do pasażerów, ale również do wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Mobilność tej reklamy jest jej największym atutem, bo sprawia również, że łatwiej jest zapamiętać odbiorcom przedstawiane komunikaty.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Płocku - ekrany

Dotarcie do mieszkańców Płocka i zdobycie ich zainteresowania będzie dużo łatwiejsze, jeżeli skorzystasz z reklamy na ekranach. Jest to idealny sposób trafienia do pasażerów komunikacji miejskiej. W naszej ofercie posiadamy 27 pojazdów, każdy z nich jest wyposażony w monitor LCD, który co 7 minut może wyświetlać Twój spot reklamowy. Monitory umieszczone są w łatwo widocznych miejscach tak, by jak najwięcej pasażerów mogło zauważyć wyświetlane na nim komunikaty. Są one atrakcyjne dla odbiorcy, ponieważ spoty reklamowe przewijają się z neutralnymi i lekkimi informacjami, które na dłużej mogą skupić uwagę pasażerów.

 

reklama autobusy Łomża

Płock w liczbach

0
Pojazdów
0
Mieszkańców
0 mln
Odbiorców
miesięcznie
0 mln
Pasażerów
rocznie

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Płocku

Formularz komunikacja miejska Płock