fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Skierniewicach

Zamieszczenie reklamy w pojazdach MZK Skierniewice to świetny pomysł na poszerzenie lokalnej kampanii Twojej firmy. Miasto to położone jest w dogodnym miejscu, w połowie drogi między Warszawą a Łodzią, w województwie łódzkim. Ilość mieszkańców wynosi prawie 47 tysięcy. W ofercie naszej firmy można znaleźć dwa sposoby reklamy w komunikacji miejskiej w Skierniewicach. Jednym z nich jest bardzo w dzisiejszych czasach popularna reklama na ekranach w środku pojazdów. Kolejnym sposobem na zamieszczenie swojej kampanii reklamowej na autobusach jest oklejenie jego tyłu. Ta metoda równie szybko zyskuje teraz na popularności. Reklama w komunikacji miejskiej w Skierniewicach jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, szczególnie dlatego, że rocznie pojazdami MZK Skierniewice porusza się około 4,5 miliona pasażerów.

reklama autobusy Łomża

Reklama w komunikacji miejskiej w Skierniewicach - ekrany

Chcąc zdobyć rozgłos na rynku lokalnym wiele firm wybiera opcję reklamy na ekranach w autobusach w Skierniewicach. Dzięki takiej decyzji, mają pewność, że dotrą do jak największej liczby mieszkańców. W naszej ofercie występuje 10 pojazdów, a każdy z nich jest wyposażony w monitor, który może puszczać spoty reklamowe Twojej firmy co 10 minut. Reklama na ekranach w Skierniewicach jest przeplatana lekkimi i neutralnymi dla odbiorcy informacjami, takimi jak prognoza pogody. Wszystko dlatego by jak najdłużej utrzymać zainteresowanie osób poruszających się komunikacją miejską w Skierniewicach.

Reklama w komunikacji miejskiej w Skierniewicach - fullback

Dodatkową opcją reklamy na autobusach w Skierniewicach może być ich oklejanie. W naszej ofercie dostępne jest oklejanie typu fullback, co oznacza, że cały tył autobusu zostanie pokryty reklamą Twojej firmy czy produktu. Jest to relatywnie tani sposób na reklamę, ze względu na łatwość oklejenia powierzchni. Kolejną korzystną cechą tego typu reklamy jest jej mobilność. Reklama na autobusach w Skierniewicach wędruje po całym mieście, dlatego może zyskać bardzo szerokie grono odbiorców. Jest bardzo dobrze zauważalna zarówno dla pasażerów komunikacji miejskiej, jak i również dla pieszych, rowerzystów i kierowców.

Skierniewice w liczbach

0 mln
Pasażerów
rocznie
0
Monitorów
0
Mieszkańców
0 min
Częstotliwość wyświetlania spotów

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Skierniewicach

Formularz komunikacja miejska Skierniewice