fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Szczecinie

Szczecin jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Mieszka w nim prawie 408 000 tysięcy mieszkańców. Reklama w komunikacji miejskiej w Szczecinie ma więc szansę dotrzeć do naprawdę licznego grona odbiorców. W naszej ofercie dostępne jest kilka form reklamy w autobusach w Szczecinie. Jedną z nich jest oklejanie tyłu autobusu. Ta metoda oferowana jest w Szczecińskim Przedsiębiorstwie Autobusowym “Klonowica” i również w Szczecińskim Przedsiębiorstwie Autobusowym “Dąbie”. Oferujemy także reklamę na ekranach w szczecińskich tramwajach, jak i w autobusach poruszających się po trasie Szczecin-Police. Reklamę w autobusach można również umieścić w pobliżu Szczecin, a mianowicie w Stargardzie Szczecińskim.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Szczecinie - fullback

Jednym ze sposobów umieszczenia reklamy na autobusach w Szczecinie jest oklejanie. W naszej ofercie istnieje oklejanie metodą fullback, czyli całego tyłu autobusu. W Szczecinie jest to oferowane przez dwie firmy – SPA “Klonowica” i SPA “Dąbie”. Ten typ reklamy jest odpowiedni dla przedsiębiorców, jeżeli zależy im na dotarciu nie tylko do pasażerów komunikacji miejskiej. Ta forma reklamy jest również świetnie zauważalna przez innych uczestników ruchu drogowego – pieszych, rowerzystów i przede wszystkim kierowców poruszających się po drogach aglomeracji. Reklama na autobusach w Szczecinie jest więc idealnym sposobem, by dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Szczecinie - ekrany

Innym sposobem reklamowania się w szczecińskiej komunikacji miejskiej jest reklama na ekranach. W tym przypadku do zaoferowania mamy reklamę w tramwajach w Szczecinie, która generuje 6 000 000 milionów kontaktów miesięcznie. W tramwajach znajduje się 144 ekranów. Reklama na nich jest wyświetlana co 10 minut. Reklamę na ekranach w autobusach oferujemy również w pojazdach na trasie Szczecin-Police. Osiągnąć tym można około 700 000 tysięcy kontaktów miesięcznie. W autobusach zamontowanych jest 63 ekranów o wielkości 22 cali, na których reklama może być wyświetlana również co 10 minut.

reklama w tramwajach Szczecin
reklama autobusy Łomża

Reklama w komunikacji miejskiej
w Stargardzie Szczecińskim - ekrany

W niedalekiej odległości od Szczecina możemy również zaoferować reklamę w autobusach w Stargardzie Szczecińskim. W komunikacji miejskiej posiadamy 7 pojazdów, a każdy z nich jest wyposażony w monitor, który wyświetla reklamę firmy co 10 minut. Z pewnością umieszczenie reklamy w autobusach w Stargardzie Szczecińskim pomogłoby zwiększyć zasięgi w województwie zachodniopomorskim.

Szczecin w liczbach

0
Ekranów
0
Mieszkańców
0 mln
Odbiorców
miesięcznie
0 mln
Pasażerów
rocznie

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Szczecinie

Formularz komunikacja miejska Szczecin