fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Toruniu

Toruń jest drugim co do wielkości miastem w województwie kujawsko-pomorskim. Zamieszkuje je prawie 200 000 tysięcy mieszkańców. Te fakty mogą zobrazować, jak świetnym pomysłem jest więc umieszczenie reklamy firmy, usługi czy produktu właśnie w komunikacji miejskiej w Toruniu. Reklama w MZK Toruń to idealny środek, by dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych kontrahentów i mieszkańców aglomeracji. Z raportu wynika, że łącznie z MZK Toruń korzysta rocznie 50 milionów pasażerów. To najprostszy i najbardziej efektywny środek, dzięki któremu można dotrzeć do odbiorców. W naszej ofercie posiadamy dwie opcje reklamy w komunikacji miejskiej w Toruniu. Istnieje możliwość umieszczenia jej na ekranach LCD w autobusach lub w tramwajach bądź oklejenia autobusów w formie fullback, bądź halfback. Reklama w komunikacji miejskiej w Toruniu z pewnością może więc osiągnąć spore zasięgi.

lokalmedia_reklama_autobusy_białystok

Reklama w komunikacji miejskiej w Toruniu - ekrany

Jednym z rodzajów reklamy w komunikacji miejskiej w Toruniu jest umieszczenie spotów reklamowych na ekranach LCD, które są umieszczone w autobusach i tramwajach MZK Toruń. W naszej ofercie posiadamy 58 pojazdów autobusowych, w których zamontowane jest 68 monitorów. Natomiast w tramwajach, których jest 17, umieszczonych zostało 56 ekranów. Posiadamy zatem 75 pojazdów z 124 ekranami i na części z nich bądź wszystkich, możemy wyświetlać reklamę Twojej firmy, Jest to najłatwiejszy sposób na przedstawienie oferty reklamowej dużej liczbie mieszkańców Torunia. Reklama na ekranach w komunikacji miejskiej w Toruniu dotrze do pasażerów dzięki jej atrakcyjności. Ekrany w pojazdach umieszczone są tak, by były jak najlepiej widoczne dla wszystkich pasażerów. Emitowane w nich spoty reklamowe są natomiast przeplatane z neutralnymi informacjami, co pomaga w utrzymaniu uwagi odbiorców.

Reklama w komunikacji miejskiej
w Toruniu - fullback/halfback

Kolejną metodą na efektywną reklamę w komunikacji miejskiej w Toruniu jest oklejanie autobusów. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje oklejania – metodą fullback bądź halfback. Pierwsza jest wykorzystywana, gdy zależy nam na oklejeniu całego tyłu pojazdu, druga zaś dotyczy tylnej szyby autobusu. MZK Toruń dysponuje czterema markami autobusów: MAN, Solaris, Ursus i Jelcz. Autobusy poruszające się po drogach Torunia wykonują ponad 10 milionów kilometrów rocznie. Z łatwością więc mogą dotrzeć do większości mieszkańców Torunia. Reklama na pojazdach komunikacji miejskiej w Toruniu dociera do wielu odbiorców. Są nimi pasażerowie komunikacji miejskiej, jak i również piesi i kierowcy, którzy w tym samym czasie uczestniczą w ruchu drogowym. Dlatego też mobilność tego typu reklamy jest jej kolejnym atutem.

Toruń w liczbach

0
Pojazdów
0 mln
Pasażerów
rocznie
0
Ekrany
0
Kontaktów
miesięcznie

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Toruniu

Formularz komunikacja miejska Toruń