Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama droga ekspresowa S8 S7 S17

Droga ekspresowa S8 czyli Trasa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 łączy Białystok i Wrocław przechodząc przez okolicę Warszawy, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Sieradza.
Szacowane miesięczne dotarcie wynosi ponad 600 tysięcy dla każdej z 12 reklam wielkoformatowych wzdłuż S8.

Droga ekspresowa S7 ma połączyć północ Polski z południem, a konkretnie Gdańsk z Rabką Zdrój. Prowadzi przez Elbląg, Warszawę, Kielce oraz Kraków.
Szacowane miesięczne dotarcie wynosi ponad 600 tysięcy dla każdej z 17 reklam wielkoformatowych, którymi dysponujemy na tej trasie.

Droga ekspresowa S17 ma połączyć Warszawę i przejście graniczne z Ukrainą przechodząc przez Lublin i Zamość. Wzdłuż trasy możemy przeprowadzić skuteczną kampanię marketingową wykorzystując reklamy wielkoformatowe przy drodze ekspresowej.
Szacowane miesięczne dotarcie wynosi ponad 400 tysięcy odbiorców dla każdej z reklam wielkopowierzchniowych.

Codziennie przejeżdżają nimi ogromne ilości samochodów i ciężarówek czyniąc drogi ekspresowe bardzo dobrym miejscem do promowania się na zlokalizowanych wzdłuż nich reklamach wielkopowierzchniowych.
Reklama droga ekspresowa S8 S7 S17

Reklama przy drogach ekspresowych S8, S7 i S17

Reklama przy drogach ekspresowych S7, S17 czy S8 to dobry sposób na przyciągniecie nowych klientów. Reklama wielkopowierzchniowa jest widoczna z odległości wielu kilometrów, dzięki czemu tysiące kierowców zapozna się z nią każdego dnia. Efektem będzie wzrost zainteresowania Twoją działalnością. Skontaktuj się z nasza agencją reklamową i dowiedz się jaka reklama przy ekspresowej będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

reklama przy drodze

Reklama wielkoformatowa droga ekspresowa S7 S8 S17 w liczbach

36

Liczba reklam wielkoformatowych przy drogach ekspresowych

600 tysięcy

Średnio odbiorców reklamy miesięcznie

100 %

Szansa na zwrócenie uwagi na reklamę

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama droga ekspresowa S7 S8 S17
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks