Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w metrze

Reklama w metrze to skuteczna forma promocji w Warszawie i gwarancja dotarcia do bardzo szerokiego grona odbiorców. Każdego dnia korzysta z metra nawet 800 tys osób w drodze do pracy, domu, znajomych czy na zakupy. Przeciętnie spędzają w nim od kilkunastu do kilkudziesięciu minut dziennie. Często szukają miejsc, na których można zatrzymać wzrok.
Tym miejscem może być Twoja reklama w metrze, która uatrakcyjni podróż pasażerom. Poniżej przedstawiamy możliwości, jakie oferuje reklama zewnętrzna w warszawskim metrze.

Dlaczego reklama w metrze?

Milionowa widownia

Rocznie z metra korzysta aż 200 mln pasażerów

Częsty kontakt z reklamą

Wiele osób korzysta z metra codziennie

Zróżnicowana reklama

Możesz reklamować się zarówno na billboardach, jak i ekranach w wgaonach. Na peronach czy w przejściach podziemnych

Reklama w metrze w liczbach

800 tys

Odbiorców każdego dnia

36

stacji metra

75

pociągów

reklama metro Warszawa

Reklama w metrze: Billboardy w przejściach podziemnych metra

Z przejść podziemnych mogą korzystać nie tylko pasażerowie metra, ale także przechodnie, dzięki czemu ilość osób, które zobaczą Twoją reklamę będzie jeszcze większa. W przejściach podziemnych zlokalizowane są citylighty oraz billboardy. Umieszczone są w przejściach, ale także przy schodach ruchomych i wejściach na stację co gwarantuję, że odbiorcy zapoznają się z treścią reklamy. A Twoja reklama w metrze okaże się sukcesem.

Reklama w metrze: Billboardy na stacjach metra

Ciekawym sposobem dotarcia do pasażerów metra jest skorzystanie z reklam umiejscowionych na peronach metra. W oczekiwaniu na swój transport  pasażerowie zapoznają się z Twoją reklamą czy to w formie plakatów, ekranów, billboardów, metroboardów. Możesz też okleić całą stację, dzięki czemu nikt nie przeoczy Twojej reklamy w Warszawskim metrze. Jest to skuteczny sposób na dotarcie z reklamą do mieszkańców Warszawy.

reklama w metrze billboardy
reklama metro Warszawa

Reklama w metrze: Ekrany w wagonach metra

Reklama w metrze może przyjąć formę promocji na ekranach w wagonach metra. Pasażerowie chętnie oglądają treści na nich wyświetlane, bo znajdują się na nich ciekawe newsy, informację o pogodzie czy komunikaty miejskie. Dla wielu osób korzystających z metra jest to codziennie źródło informacji o tym co dzieję się w Warszawie i Polsce. Jest to idealna szansa by dotrzeć do nich z informacją o swojej działalności i pozyskać nowego klienta, dzięki reklamie w warszawskim metrze

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w metrze
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks