Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w
autobusach Koszalin

Koszalin jest drugim co do wielkości miastem w województwie zachodniopomorski. Zamieszkuje je ponad 107 tysięcy mieszkańców. Z raportów wynika, że liczba pasażerów, która korzystała z komunikacji miejskiej w Koszalinie, wynosi ponad 18 milionów osób rocznie. Te liczby pokazują jak często mieszkańcy Koszalina korzystają z autobusów MZK.

Formą reklamy na autobusach w Koszalinie, jaką możemy zaoferować, jest oklejanie pojazdów. Jest to bardzo wygodny i relatywnie tani sposób na reklamę firmy, produktu, usługi czy wydarzenia. Oklejanie autobusu w Koszalinie będzie odpowiednim wyborem zarówno przy kampaniach lokalnych jak i również ogólnokrajowych.
Reklama w autobusach Koszali

Reklama w koszalińskich autobusach w liczbach

18 mln

Pasażerów rocznie

107 tys.

Mieszkańców

Reklama na autobusach Koszalin

Oklejanie autobusów Koszalin

Nośnikiem dostępnym w Koszalinie jest oklejanie typu fullback. Oznacza to oklejanie całego tyłu autobusu. Z racji prostoty wykonania takiej formy reklamy, jest ona jedną z tańszych możliwości zaprezentowania kampanii.

Reklama na autobusach w Koszalinie jest również atrakcyjna przede wszystkim dzięki swojej mobilności. Autobusy MZK Koszalin praktycznie przez całą dobę poruszają się po miejskich trasach i dlatego też, reklama umieszczona na tyłach autobusów może dzięki temu dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Zauważyć mogą ją nie tylko pasażerowie, ale także inni uczestnicy ruchu drogowego – piesi, rowerzyści, kierowcy.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks