Reklama na lotnisku Poznań Ławica

Odkryj możliwości reklamy na lotnisku Ławica w Poznaniu – miejscu, gdzie Twoja reklama nabiera skrzydeł! Wykorzystaj ekskluzywne nośniki reklamowe: citylighty, backlighty czy billbaordy, aby dotrzeć do szerokiej i zróżnicowanej publiczności, zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamy na lotnisku w Poznaniu: ekspozycja reklamy, montaż, demontaż, produkcję graficzną.

reklama lotnisko Poznań ławica

Korzyści z reklama na lotnisku Poznań - Ławica

Szerokie dotarcie

W 2023 roku lotnisko Poznań - Ławica obsłużyło prawie 3 mln osób to do nich skutecznie dotrzesz swoim przekazem reklamowym na poznańskim lotnisku.

Konkretna grupa docelowa i  Wiarygodność

Reklama na lotnisku Poznań- Ławica przyczyni się do wzmocnienia pozycji danej marki na rynku, zwiększania jej renomy i podnoszenia poziomu prestiżu. Ważnym kryterium jest konkretna grupa docelowa do której dociera reklama na lotniskach.

Długotrwała ekspozycja

Czas spędzany na poznańskim lotnisku Ławica obejmuje długie okresy oczekiwania, co zwiększa szanse na zauważenie i zapamiętanie reklamy.
reklama lotnisko Ławica Poznań

Reklama na lotnisku w Poznaniu Ławica

Reklama na lotnisku w  Poznaiu oferuję następujące możliwości reklamowe:

• Ekrany reklamowe na terenie lotniska (strefa ogólnodostępna, jak i tylko dla pasażerów)
• Citylighty i Backlighty
• Billboardy
• Oklejanie ścian, drzwi wejściowych, taśmociągu

Różnorodne umiejscowienie reklam na terenie lotniska w Poznaniu - Ławica sprawia, że dociera zarówno do podróżnych oraz osób im towarzyszących. 

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Lotnisko Poznań
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks