Reklama na lotnisku Rzeszów

Reklama na lotnisku Rzeszów Jasionka to skuteczny sposób dotarcia reklamą do miliona osób, korzystających z lotniska w Rzeszowie.  Pokazuj reklamy na lotnisku na monitorach reklamowych, billboardach, wielkimformacie, citylightach i wielu innych nośnikach reklamy na rzeszowskim lotnisku.

Oferujemy kompleksową obsługę kampanii reklamowej na lotniskach od spotu, montażu i ekspozycję reklamy 
reklama lotnisko rzeszów jasionka

Dlaczego reklama na lotnisku Rzeszów Jasionka?

Szerokie grono odbiorców

W 2023 roku lotnisko Rzeszów Jasionka obsłużyło ponad milion  pasażerów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Ilość osób do których można dotrzeć reklamą jest jednak jeszcze większa z uwagi chociażby na osoby towarzyszące podróżnym.

Wiarygodność

Reklama na lotnisku w Rzeszowie wzmocni świadomość marki , a także przyczyni się poprawy wiarygodności, rozpoznawalności i prestiżu na rynku.  

Długotrwała ekspozycja

Pasażerowie będą mieli długi kontakt z reklamą z uwagi na czas oczekiwania na lotnisku sięgający często nawet 100 minut. W tym czasie mogą zapoznać się wielokrotnie z reklamą na lotnisku w Rzeszowie
reklama na lotnisku rzeszów jasionka

Reklama na lotnisku w Rzeszowie

Lotnisko Rzeszów Jasionka oferuję kilka różnych możliwości reklamowych na terenie lotniska:

• Monitory reklamowe
• Citylighty i Backlighty
• Billboardy na zewnątrz lotniska
• Reklama wielkoformatowa wewnątrz lotniska

Rozmieszczone są w strefach dostępnych dla wszystkich oraz w strefach dla odlatujących i przylatujących. W efekcie otrzymujemy maksymalne dotarcie reklamą do wszystkich osób korzystających z lotniska. Na Lotnisku Rzeszów Jasionka istnieje również wiele niestandardowych opcji reklamowych. 

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama na lotnisku Rzeszów
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks