fbpx

Reklama na uczelniach wyższych

Szukasz nowych talentów do swojej firmy? Potrzebujesz pracowników sezonowych? A może chcesz dotrzeć ze swoim produktem do osób w wieku 18-26 lat? Wykorzystaj ekrany na uczelniach wyższych! Monitory na uczelniach zostały umieszczone w miejscach często uczęszczanych przez rzesze studentów.

reklama na uczelniach

Dlaczego reklama na uczelniach?

Doskonałe narzędzie rekrutacyjne

Pracodawcy mogą trafiać
do najlepszych studentów
i realizować kampanie employer brandingowe

Atrakcyjna grupa docelowa

Możliwość kontaktu
z wybraną grupą studencką na wybranych wydziałach

Wysoka widoczność ekranów

Ekrany reklamowe
umieszczone są
na korytarzach oraz
przy siedzeniach

lokalmedia_reklama_uczelnie

Docieraj do najlepszych

Studenci to jedna z najbardziej niedocenianych grup konsumenckich. W latach 90. utarł się wśród reklamodawców schemat mówiący, że studenci mają niski budżet i nie mogą sobie pozwolić na dodatkowe zakupy.

W dzisiejszych czasach nie wygląda to już w ten sposób, szczególnie w większych miastach. Na szczęście wielu reklamodawców zdało sobie z tego sprawę i kieruje swoje kampanie reklamowe do studentów. Oprócz kampanii reklamowych do studentów kierowanych jest także wiele kampanii employer branding oraz rekrutacyjnych.

Pracodawcy szukają na uczelniach nowych talentów a my, dzięki zamontowanym na uczelniach ekranom, umożliwiamy im sposób codziennego kontaktu z wybraną grupą studentów.

Gdzie jesteśmy?

Reklama na uczelniach w liczbach

0
Miasta
0
Uczelni
0
Kontaktów
z reklamą miesięcznie
0
Ekrany

Zainteresowała Cię reklama na uczelniach wyższych?

Skontaktuj się z nami:

kontakt Telefon

Telefonicznie

Mailowo

Formularz uczelnie wyższe

Dowiedz się więcej z artykułów na blogu

Reklama na uczelniach w pigułce

Studenci to unikatowa grupa konsumencka. Z jednej strony wysoce oszczędna jeśli chodzi o zakupy codzienne, sprzęt AGD czy odzież z drugiej strony jednak nie oszczędzają na takich dobrach jak elektronika (telefony komórkowe, laptopy), rozrywka (Netflix, Spotify) czy życiu nocnym. W końcu studia to według wielu najlepszy czas w życiu.

Dlaczego dzięki możliwości reklamy na uczelniach otwieramy drzwi wielu potencjalnym reklamodawcom?

Bo w jaki inny (z wyjątkiem segmentu online) sposób reklamodawca ma możliwość dotarcia do studenta? Kolportaż ulotek i wieszanie plakatów często jest zabronione.

Dlaczego ekrany na uczelniach to jedyny sposób na kontakt marki ze studentem bezpośrednio w gmachu uczelni, czyli w miejscu gdzie spędza mnóstwo czasu?

Monitory na uczelniach otwierają także wielkie możliwości dla firm prowadzących programy stażowe i praktyki. Chcąc docierać do potencjalnych kandydatów na pierwszy ogień idą ogłoszenia o pracę na portalach typu pracuj.pl, olx.pl i tym podobne. Można także dodać ogłoszenie w biurze karier. Pomyślmy jednak – ile podobnych ofert student znajdzie na pracuj.pl czy w biurze karier? 20? 50? 100? Dlatego reklama na uczelniach jest idealna do wyróżnienia takiego ogłoszenia spośród innych. Pokazując takie ogłoszenie na ekranach pokazujesz studentowi że wyróżniasz się pomysłowością i z pewnością zostaniesz zapamiętany. Reklama na uczelniach to nie tylko dobry pomysł dla reklamodawców ale także dla rekruterów oraz specjalistów ds. marki pracodawcy oraz employer brandingu.