Reklama Taxi

Reklamuj się w taksówkach na ekranach i docieraj do wielu odbiorców każdego dnia. Codziennie Twoją reklamę zobaczą inne osoby należące do bardzo zróżnicowanego grona odbiorców. Najczęściej będą to osoby młode i aktywne zawodowo. 
Reklama będzie wyświetlać się na tabletach umieszczonych na oparciach foteli w taksówkach Uber, Bolt oraz Free Now na terenie Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Wkrótce reklama zewnętrza w formie reklamy reklamy taxi będzie dostępna w kolejnych miastach.
reklama w taksówkach

Dlaczego reklama w taxi?

Liczna widownia

Jedna taksówka w ciągu miesiąca obsługuję średnio około 1500 klientów
reklama

Dotarcie do klientów aktywnych zawodowo

Większość klientów taksówek stanowią osoby pracujące

Długi czas ekspozycji

Podróż taksówką trwa średnio ponad 10 minut, dzięki czemu Twoja reklama w taxi wyświetli się co najmniej dwukrotnie
reklama taxi

Reklama w Taksówkach dociera do klienta premium

Statystycznie częściej z przejazdów taksówkami korzystają osoby młode i aktywne zawodowe, które preferują wygodę i szybki czas dotarcia na miejsce. Reklama w taxi sprawi, że dotrzesz swoją reklamą do klientów premium korzystających z taksówek podczas podróży służbowych, dojazdów do pracy czy wracających z imprez.

Co więcej trafisz swoją reklamą w czasie, kiedy te osoby mają czas i chęci by zapoznać się z Twoją reklamą. Obok reklam prezentowane są treści informacyjne i rozrywkowe, dzięki czemu ekrany skutecznie przyciągają wzrok klientów taksówek.

Szeroki wybór wariantów Reklamy w taxi

Twoja reklama taxi może prezentować się w formie grafiki albo spotu video o długości 15,30 albo nawet 45 sekund. Możesz także wyświetlać swoją stronę internetową w postaci filmu. Jeśli nie masz aktualnie spotu jesteśmy w stanie go dla Ciebie stworzyć według Twoich wytycznych.

Dzięki długiemu wyświetlaniu reklamy w taksówkach Uber, Bolt albo Free Now odbiorcy zapoznają się z jej treścią w zależności od czasu przejazdu nawet 2 albo 3 razy, dzięki czemu skutecznie zapadnie w pamięć. Reklama w ciągu miesiąca jest wyświetlana 5 760 razy w jednym pojeździe (192 razy dziennie)

reklama w taxi

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w taksówkach
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks