Reklama w
autobusach Gdynia

Reklamuj się wykorzystując autobusy w Gdyni. Reklama w autobusach to jedna z najbardziej skutecznych metod reklamy. Jeśli interesuję Cię reklama Gdynia to koniecznie skontaktuj się z nami i sprawdź możliwości reklamy na autobusach w Gdyni.

W ofercie Lokalmedia znajduje się możliwość oklejenia autobusów PKS Gdynia metodą fullback (czyli całego tyłu autobusów), reklama na ekranach w autobusach, a także ramki. Autobusy PKS Gdynia poruszają się na trasie Gdynia-Rumia-Reda-Puck, dzięki temu mogą dotrzeć do znacznej ilości mieszkańców.
Oklejony autobus Gdynia

Reklama w autobusach w Gdyni

Reklama w komunikacji miejskiej

Oklejenie autobusów

reklama na ekranach

Ekrany w autobusach

Reklama w ramkach

Reklama w gdyńskich autobusach w liczbach

50

Ekranów

6

Wyświetleń Twojego spotu na godzinę

200 tys.

Odbiorców miesięcznie

10 s

Spot

Oklejony autobus Gdynia

Oklejanie autobusów w Gdyni

W naszej ofercie znajduje się oklejenie całego tyłu autobusu PKS Gdynia. Jest to idealne miejsce na reklamę w komunikacji miejskiej w Gdyni, jeżeli chcesz dotrzeć do dużej ilości osób. Taką reklamę zauważają wsiadający do autobusu pasażerowie, jak i również piesi, rowerzyści czy kierowcy. Autobusy ciągle uczestniczą w ruchu miejskim, poruszają się po całym mieście, dlatego reklamę umieszczoną na ich tyłach mogą dostrzec osoby w drodze do pracy, szkoły czy na zakupy. Taka forma reklamy nie należy również do drogich, dzięki prostemu sposobowi oklejania pojazdu.

Reklama w autobusach w Gdyni – Ekrany LCD

Ekrany zamontowane w autobusach PKS Gdynia to idealne miejsce na reklamę firmy. Pasażerowie zawsze z ciekawości sprawdzają, co się na nich wyświetla, a dzięki temu, że zamieszczone są tam również neutralne treści i informacje, dłużej mogą skupiać na nich uwagę. Reklama w autobusach w Gdyni jest odpowiednim sposobem na dotarcie do bardzo dużej liczby odbiorców. W naszej ofercie posiadamy 40 autobusów, w których zamontowane zostało aż 50 ekranów. Kampania reklamowa wyświetla się tam z częstotliwością co 10 minut. Jest to więc odpowiedni czas, by pasażerowie komunikacji miejskiej zobaczyli reklamę firmy nawet kilkukrotnie. Z pewnością wpływa to na utrwalenie komunikatu zawartego w reklamie w komunikacji miejskiej w Gdyni.
reklama w autobusach Gdynia
Reklama w autobusach Gdynia

Reklama w ramkach w Gdyni

Umieszczenie reklamy w ramkach w autobusach PKS Gdynia to bardzo dobry sposób na dotarcie do ich pasażerów. Odbiorcy nie są w stanie przeoczyć komunikatu, który jest zawarty w praktycznie każdym miejscu w autobusie. Podczas podróży ludzie z nudów czytają informacje zawarte w ramkach, dlatego też chwytliwe hasła mogą ich bardzo zaciekawić i zostać zapamiętane. Reklama w ramkach w autobusach w Gdyni to również jedna z tańszych form reklamy. Wpływa na to niski koszt materiałów eksploatacyjnych, jak i również prosty sposób ich montowania. Mieszkańcy Gdyni codziennie, nawet po kilka razy poruszają się autobusami, dlatego zawarte w ramkach komunikaty na długo zostają w ich głowach. Reklama w autobusach w Gdyni jest więc tanim i korzystnym sposobem reklamowania się.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w autobusach Gdynia
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks