Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w autobusach Gorzów Wielkopolski

 Reklama w autobusach MZK w Gorzowie Wielkopolskim pomoże Ci dotrzeć do jak największej liczby odbiorców tego obszaru. Z usług MZK w Gorzowie Wielkopolskim korzysta dziennie około 75 tysięcy pasażerów. Mieszkańcy Gorzowa z komunikacji miejskiej korzystają nawet kilka razy dziennie.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje reklamy, jeżeli chodzi o Gorzów Wielkopolski. Reklamę swojej firmy możesz umieścić zarówno na tyłach autobusów, jak i również w ich środkach — dzięki ekranom zamontowanym wewnątrz pojazdów.
reklama w autobusach gorzow

Reklama w autobusach w Gorzowie Wielkopolskim

Reklama w komunikacji miejskiej

Oklejanie autobusów

reklama na ekranach

Ekrany w autobusach

Reklama w komunikacji w Gorzowie w liczbach

36

Autobusów

36

Ekranów

120 tys.

Mieszkańców

750 tys.

Pasażerów rocznie

reklama na autobusach gorzow

Oklejanie autobusów Gorzów Wielkopolski

Kolejnym rodzajem reklamy na autobusach w Gorzowie Wielkopolskim jest oklejanie tyłu autobusów metodą fullback lub halfback.
Metoda fullback oznacza oklejanie reklamą całego tyłu autobusu, natomiast metoda halfback może być oklejaniem samej szyby, bądź samej klapy autobusu.

Taki rodzaj reklamy jest zauważalny nie tylko przez pasażerów wsiadających do pojazdu, ale również przez wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.
Reklama na tyłach autobusów w Gorzowie Wielkopolskim jest też dobrym pomysłem ze względu na niskie koszty związane z oklejeniem autobusu.

Kolejną istotną cechą reklamy w komunikacji miejskiej w Gorzowie jest jej mobilność. W przeciwieństwie do reklamy stałej, umieszczonej na przykład na billboardach, reklama na poruszającym się pojeździe dociera do tysięcy mieszkańców.

Reklama w autobusach Gorzów Wielkopolski – ekrany LCD

Umieszczenie reklamy Twojej firm  na monitorach w autobusach MZK Gorzów Wielkopolski to świetny sposób by dotrzeć do dużej liczby osób w krótkim czasie.

Reklama MZK na ekranach w autobusach w Gorzowie Wielkopolskim będą łatwo zauważalne dla pasażerów, a ich odbiór zostanie wzbogacony o krótkie i lekkie komunikaty, takie jak prognoza pogody czy inne neutralne informacje.

Reklama w autobusach w Gorzowie Wielkopolskim może też bardzo dobrze utrwalić się w pamięci odbiorców, dzięki temu, że pojazdy, z których korzysta komunikacja miejska, w ruchu znajdują się średnio przez 18 godzin na dobę.
reklama w autobusach gorzow

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w autobusach Gorzów Wielkopolski
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks