Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w
autobusach Łomża

Reklama na ekranach w autobusach MPK Łomża to idealny opcja, gdy zależy Ci na dotarciu do szerokiego spektrum odbiorców. W Łomży mieszka obecnie ok. 63 tys. osób. Według raportu rocznie liniami komunikacji miejskiej porusza się około 3,5 miliona pasażerów łącznie.

Przedsiębiorstwo MPK Łomża posiada w swojej flocie 37 nowoczesnych pojazdów niskopodłogowych marki Volvo lub Scania. Reklama w MPK Łomża jest odpowiednim miejscem zarówno na kampanie lokalne, jak i ogólnopolskie.
Reklama w autobusach Łomża

Łomża w liczbach

36

Autobusów

3 mln

Odbiorców rocznie

74

Ekrany

6

Wyświetleń Twojego spotu na godzinę

Reklama w autobusach Łomża

Reklama w autobusach w Łomży – Ekrany LCD

Ekrany zamontowane w autobusach MPK Łomża to świetne miejsce na reklamę Twojej firmy, produktu bądź usługi. Wielu mieszkańców Łomży korzysta z niej po kilka razy dziennie, dzięki temu wszelkie zawarte komunikaty utrwalają się dużo szybciej w pamięci odbiorców. Reklama na ekranach w autobusach MPK Łomża jest również przeplatana informacjami pogodowymi czy innymi lekkimi i neutralnymi komunikatami, co pomaga przykuć uwagę potencjalnych klientów. MPK Łomża posiada 37 pojazdów, a w nich mamy zamieszczone po 2 monitory, co sprawia, że reklama może dotrzeć do każdego obecnego w autobusie pasażera. Reklama na ekranach w komunikacji miejskiej w Łomży wyświetla się z częstotliwością co 10 minut, dlatego pasażerowie w trakcie nawet krótkich przejazdów, mogą ją widzieć więcej niż raz.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks