Reklama w
autobusach Łomża

Reklama w autobusach MPK Łomża to świetny pomysł, gdy zależy Ci na dotarciu do szerokiego spektrum odbiorców. Według raportu rocznie liniami komunikacji miejskiej w Łomży porusza się około 4 milionów pasażerów. Dotrzyj do nich, dzięki reklamom i skutecznie promuj swój biznes. 

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje reklamy w autobusach w Łomży: na tyłach autobusów, jak i również w ich wnętrzu — dzięki ekranom zamontowanym w pojazdach.
reklama łomża

Reklama w autobusach w Łomży

Reklama w komunikacji miejskiej

Oklejanie autobusów

reklama na ekranach

Ekrany w autobusach

Reklama w autobusach Łomża – ekrany LCD

Umieszczenie reklamy Twojej firmy na monitorach w autobusach MPK Łomża to idealny sposób by dotrzeć do dużej liczby osób w krótkim czasie.

Reklama w Łomży na ekranach w autobusach będzie łatwo zauważalna dla pasażerów, także z z uwagi na to, że samo odbiorcy chętni na nie spoglądają. Oprócz reklam na monitorach wyświetlają się krótkie, ale wartościowe dla mieszkańców Łomży plansze typu prognoza pogody, ciekawostki bądź inne neutralne informacje.

Reklama w autobusach w Łomży może dobrze utrwalić się w pamięci mieszkańców, dzięki temu, że pojazdy, z których korzysta komunikacja miejska, w ruchu znajdują się średnio przez 18 godzin na dobę.
reklama Łomża
Oklejanie autobusów Gorzów Wielkopolski

Reklama na autobusach Łomża

Reklama na autobusach w Łomży czyli oklejanie tyłu autobusów. Taki rodzaj reklamy jest zauważalny nie tylko przez pasażerów wsiadających do pojazdu, ale również przez wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.
Reklama na tyłach autobusów w Łomży jest też dobrym pomysłem ze względu na niskie koszty związane z oklejeniem autobusu.

Istotną cechą reklamy w autobusach w Łomży jest mobilność. W przeciwieństwie do reklamy stałej, umieszczonej na przykład na billboardach, reklama na poruszającym się pojeździe dociera do tysięcy mieszkańców każdego dnia.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamy: Ekspozycja/Montaż/Demontaż reklamy oraz produkcję graficzną.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w autobusach Łomża
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks