Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w autobusach Szczecin

Reklama w autobusach w Szczecinie – nowoczesna reklama w przestrzeni miejskiej, która sprawi, że Twoja marka zostanie rozpoznawalna.

Atrakcyjna forma promocji, która dociera do odbiorcy w chwilach, kiedy jest w stanie poświęcić jej swoją uwagę z ciekawości i braku innych zajęć podczas nieuniknionych, często długich dojazdów komunikacją bądź podczas oczekiwania w korku lub na światłach.

W naszej ofercie posiadamy 207 ekranów, które wyświetlają reklamy co 10 minut.  Alternatywną opcją reklamy w Szczecinie jest rekama na autobusach w formie oklejonego tyłu autobusu.
reklama autobusy szczecin

Reklam w autobusach w Szczecinie

Reklama w komunikacji miejskiej

Oklejanie autobusów

reklama na monitorach reklamowych

Ekrany w autobusach

Reklama w ramkach

Reklama w szczecińskich autobusach w liczbach

207

Ekranów

6 mln

Odbiorców miesięcznie

408 tys.

Mieszkańców

56 mln

Pasażerów rocznie

reklama na autobusach Szczecin

Reklama na autobusach w Szczecinie

Reklama na autobusach w Szczecinie to  gwarancja na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Możesz umieść grafikę reklamująca swoją firmę na tyłach autobusów i promować swoją działalność wśród pasażerów komunikacji miejskiej w Szczecinie, ale również kierowców, rowerzystów i pieszych poruszających się po mieście.

W naszej ofercie istnieje możliwość umieszczenia reklamy na tyłach autobusów typu fullback, czyli oklejenia całego tyłu autobusu.

Jest to dużo bardziej efektywna forma reklamy od np. billboardów ze względu na jej mobilność i szerokie dotarcie do potencjalnych klientów.

Reklama w autobusach w Szczecinie – Ekrany LCD

Reklama w autobusach w Szczecinie dociera do odbiorcy w chwilach, kiedy jest w stanie poświęcić jej swoją uwagę podróżując komunikacją.

Monitory reklamowe w autobusach umieszczane są w najbardziej widocznych miejscach, które mają zapewnić jak najwyższą oglądalność, wyświetlanych na nich treści.

W autobusach w Szczecinie posiadamy 63 ekrany o wielkości 22 cale. W tramwajach znajdują 144 ekrany. Spot reklamowy wyświetlany jest co 10 minut.
reklama w autobusach Szczecin
Reklama Stargard Szczeciński

Reklama w autobusach w Stargardzie Szczecińskim

W niedalekiej odległości od Szczecina możemy również zaoferować reklamę w autobusach w Stargardzie Szczecińskim.

Oferta obejmuje 7 pojazdów, a każdy z nich jest wyposażony w monitor, który wyświetla reklamę co 10 minut. Docieraj do nowych klientów i zwiększ zainteresowanie swoją ofertę, dzięki reklamie w autobusach w Stargardzie Szczecińkim i Szczecinie.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w autobusach Szczecin
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks