Reklama w autobusach Toruń

Reklama w autobusach Toruń – nowoczesna reklama w przestrzeni miejskiej, która sprawi, że Twoja marka zostanie rozpoznawalna i dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Atrakcyjna forma promocji, która dociera do odbiorcy w chwilach, kiedy jest w stanie poświęcić jej swoją uwagę z ciekawości i braku innych zajęć podczas nieuniknionych, często długich dojazdów komunikacją bądź podczas oczekiwania w korku lub na światłach.

W naszej ofercie posiadamy 124 ekrany w 75 pojazdach oraz możliwość reklamy na autobusach poprzez oklejenie tyłu autobusu grafiką reklamową Twojej firmy.
Reklama w autobusach Toruń

Reklama w autobusach w Toruniu

Reklama w komunikacji miejskiej

Oklejanie

reklama na monitorach reklamowych

Ekrany w autobusach

Reklama w toruńskich autobusach w liczbach

75

Pojazdów

124

Ekrany

50 mln

Pasażerów rocznie

200 tys.

Kontaktów miesięcznie

reklama na autobusach toruń

Reklama na autobusach Toruń

Reklama na autobusach w Toruniu to możliwość dotarcia do mieszkańców Torunia, dzięki widocznej z daleka reklamie na autobusie.

Umieść swoją grafikę reklamową się na tyłach autobusów i dotrzyj do pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej w Toruniu, ale również do kierowców, rowerzystów i pieszych poruszających się po mieście.

Reklama na autobusach jest dużo bardziej efektywną formą reklamy od np. billboardów ze względu na jej mobilność i docieranie każdego dnia do tysięcy mieszkańców Torunia.

Reklama w autobusach Toruń – ekrany LCD

Reklama w autobusach to jeden z najskuteczniejszych sposobów reklamy w Toruniu. Dzięki nim skutecznie docierasz do mieszkańców w Torunia. Co ważne to sami chętnie zapoznają się z Twoją reklamą, ponieważ ekrany reklamowe i treści na nich puszczane skutecznie wypełniają czas podróży.

Monitory reklamowe w autobusach umieszczane są w najbardziej widocznych miejscach, które mają zapewnić jak najwyższą oglądalność, wyświetlanych na nich treści.

W naszej ofercie posiadamy 58 pojazdów autobusowych, w których zamontowane jest 68 monitorów. W 17 tramwajach umieszczonych zostało 56 ekranów.

Łącznie posiadamy 75 pojazdów z 124 ekranami. Jest to najłatwiejszy sposób na przedstawienie oferty reklamowej dużej liczbie mieszkańców Torunia.
Reklama w autobusach Toruń

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w autobusach Toruń
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks