fbpx

Reklama w klubach fitness i siłowniach

 

Kluby fitness oraz siłownie na całym świecie przeżywają rozkwit. Pojawia się wiele nowych sieci ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na miejsca do ćwiczeń. Z tego względu jest to doskonałe miejsce do prowadzenia kampanii reklamowych!
Monitory w siłowniach umieściliśmy w miejscach, w których klubowicze mają z nimi najdłuższy kontakt, czyli naprzeciw bieżni i rowerów stacjonarnych, w strefach wolnego ciężaru oraz w poczekalniach.
Uzyskaj darmową wycenę

Reklama w klubach fitness

 

Kluby fitness oraz siłownie na całym świecie przeżywają rozkwit. Pojawia się wiele nowych sieci ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na miejsca do ćwiczeń. Z tego względu jest to doskonałe miejsce do prowadzenia kampanii reklamowych! Monitory w siłowniach umieściliśmy w miejscach, w których klubowicze mają z nimi najdłuższy kontakt, czyli naprzeciw bieżni i rowerów stacjonarnych, w strefach wolnego ciężaru oraz w poczekalniach.

Dlaczego reklamą w klubach fitness?

Klient premium

93% klientów klubów fitness deklaruje, że stać ich na wygodne życie.

Aktywni zawodowo

78% procent klientów w przedziale 24-49 lat jest aktywna zawodowo.

Wykształcenie wyższe

Ponad 90% posiada średnie lub wyższe wykształcenie.

Gdzie jesteśmy?

Ponad 50% klubowiczów zobaczy Twoją reklamę!

 

Dzięki temu, że klubowicz jest wystawiony na długi kontakt z ekranem, skonstruowana została specjalna ramówka – MOVE TV, której programy odpowiadają zainteresowaniom klubowiczów.
Ramówka obejmuje: programy o sportach, aktualnościach kinowych czy dietetyce. Dzięki dobremu doborowi programów ponad 50% klubowiczów deklaruje, że ogląda treści wyświetlane na ekranach. 
W przerwach między programami, możesz zareklamować swój produkt, jak w tradycyjnej telewizji!
Zobacz Case Study Sports Direct

Kto zobaczy Twoją reklamę?

Dzięki temu, że klubowicz jest wystawiony na długi kontakt z ekranem, skonstruowana została specjalna ramówka – MOVE TV, której programy odpowiadają zainteresowaniom klubowiczów. Dzięki dobremu doborowi programów ponad 50% klubowiczów deklaruje, że ogląda treści wyświetlane na ekranach. W przerwach między programami, możesz zareklamować swój produkt, jak w tradycyjnej telewizji!
Zobacz Case Study Sports Direct

Reklama w klubach fitness w liczbach

0

Miasta

0

Wyświetlenia Twojego spotu na godzinę

0

Klubów

0

Ekranów

Skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się z nami:

 

kontakt Telefon

Telefon:
+48 501 310 662

Mail:
Napisz

Formularz kluby fitness