Reklama w klubach fitness i siłowniach

Kluby fitness oraz siłownie na całym świecie przeżywają rozkwit, dlatego reklama w klubach fitness jest coraz bardziej popularna. Pojawia się wiele nowych sieci ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na miejsca do ćwiczeń. Z tego względu jest to doskonałe miejsce do prowadzenia kampanii reklamowych!

Monitory w siłowniach umieściliśmy w miejscach, w których klubowicze mają z nimi najdłuższy kontakt, czyli naprzeciw bieżni i rowerów stacjonarnych, w strefach wolnego ciężaru oraz w poczekalniach.
Reklama w klubach fitness może wyświetlać się w ponad 70 miastach w prawie 300 klubach, albo tylko w pojedynczym klubie w wybranym mieście.

Dlaczego reklama w klubach fitness?

Klient premium

93% klientów klubów fitness deklaruje, że stać ich na wygodne życie.
reklama

Aktywni zawodowo

78% procent klientów w przedziale 24-49 lat jest aktywna zawodowo.

Wykształcenie wyższe

Ponad 90% posiada średnie lub wyższe wykształcenie.

Gdzie umieścisz reklamy w klubach fitness?

Realizacje reklamy w klubach fitness

Dzięki temu, że klubowicz jest wystawiony na długi kontakt z ekranem, skonstruowana została specjalna ramówka – MOVE TV, której programy odpowiadają zainteresowaniom klubowiczów.

Ramówka obejmuje: programy o sportach, aktualnościach kinowych czy dietetyce. Dzięki dobremu doborowi programów ponad 50% klubowiczów deklaruje, że ogląda treści wyświetlane na ekranach w tym reklamy w klubach fitness i siłowniach.

Reklama w klubach fitness skutecznie sprawi, że więcej osób zainteresuję się Twoją ofertą biznesową. Skontaktuj się z nami i uzyskaj pełną wycenę i dowiedz sie, jak reklama zewnętrzna może działać dla Twojej firmy.

Reklama w klubach fitness w liczbach

71

Miast

4

Wyświetlenia Twojego spotu na godzinę

269

Klubów

1326

Ekranów

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w klubach fitness
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks