fbpx

Reklama w klubach fitness i siłowniach

Kluby fitness oraz siłownie na całym świecie przeżywają rozkwit. Pojawia się wiele nowych sieci ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na miejsca do ćwiczeń.  Monitory w siłowniach umieściliśmy w miejscach, gdzie klubowicz ma z nimi najdłuższy kontakt, czyli naprzeciw bieżni i rowerów stacjonarnych oraz w strefach wolnego ciężaru i w poczekalniach.

Dla kogo dotrzemy z reklamą w klubach fitness?

Klient
premium

93% deklaruje,
że stać ich
na wygodne życie

Aktywni
zawodowo

78% procent klientów
w przedziale 24-49 lat
jest aktywna zawodowo

Wykształcenie
wyższe

Ponad 90% posiada wykształcenie
średnie lub wyższe

Ponad 50% klubowiczów zobaczy twoją reklamę!

Dzięki temu, że klubowicz jest narażony na długi kontakt z ekranem skonstruowana została specjalna ramówka – MOVE TV, której programy odpowiadają zainteresowaniom klubowiczów.

Są to programy o sportach, aktualnościach kinowych czy dietetyce. W ten sposób zapewniamy ponad 50% oglądalność wśród ankietowanych klientów.

W międzyczasie, w przerwach między programami, możesz zareklamować swój produkt, jak w tradycyjnej telewizji!

Gdzie jesteśmy?

Reklama w klubach fitness w liczbach

0
Miasta
0
Klubów
0
Wyświetlenia Twojego spotu na godzinę
0
Ekranów

Zainteresowała Cie reklama w klubach fitness?

Skontaktuj się z nami:

kontakt Telefon

Telefonicznie

Mailowo

Formularz kluby fitness

 

Dowiedz się więcej z artykułu na blogu

Kluby fitness w pigułce

Z oferty klubów fitness i siłowni korzystają w Polsce ponad 3 miliony ludzi. Są to w większości ludzie aktywni zawodowo, ponad 50% z nich może pochwalić się wykształceniem wyższym. Z tego względu reklama w klubach fitness i siłowniach to sieć nośników premium, docierająca do klienta premium oraz upmarket.

Za pomocą ekranów docieramy do klienta świadomego, dbającego o siebie i swoich bliskich. Bez cienia wątpliwości reklama w siłowniach to idealnie miejsce do promocji marek.

W celu wzbudzenia większego zainteresowania klubowiczów tworzona jest specjalna ramówka – MOVE TV – która odpowiada zainteresowaniom klientów. Znajdziemy tam różnego rodzaju felietony traktujące o kulinariach, diecie, sporcie czy aktualnościach kinowych.

Ekrany przede wszystkim mają służyć samym użytkownikom klubów fitness a ich głównym zadaniem jest umilenie czasu spędzanego w siłowni. Dlatego reklama w klubach fitness osiąga bardzo wysoką oglądalność.

Jest to świetny sposób komunikacji marketingowej dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, deweloperskiej, sportowej, FMCG czy firm oferujących produkty i usługi premium. Monitory zamontowaliśmy w ściśle wyselekcjonowanych klubach fitness i siłowniach, tak aby standard wnętrza odpowiadał nawet najbardziej wymagającym klientom.