Reklama w Kolejach Dolnośląskich

Liczba potencjalnych odbiorców Twojej reklamy sprawia, że ekrany w Kolejach Dolnośląskich sprawdzą się zarówno w reklamach lokalnych, jak i ogólnokrajowych. W roku 2019 z usług dolnośląskiego przewoźnika skorzystało 14 mln pasażerów!
Ekrany w pociągach są umieszczone, tak by zapewnić, jak najlepszą widoczność przekazu odbiorcom. Dzięki temu Twoja reklama w pociągach jest skuteczna i przyciąga zainteresowanie.
Reklama w Kolejach Dolnośląskich

Reklama w Kolejach Dolnośląskich w liczbach

17

Linii

1 mln

Kontaktów miesięcznie

4

Wyświetleń na godzinę

232

Ekrany

reklama w kolejach dolnośląskich

Milionowa liczba odbiorców reklamy w Kolejach Dolnośląskich

Twoja reklama w Kolejach Dolnośląskich jest w stanie dotrzeć nawet do miliona osób miesięcznie! Większość z nich zapozna się z Twoją reklamą, dzięki czemu mogą stać się Twoimi klientami.

Dzięki strategicznemu rozmieszczeniu ekranów reklamowych na korytarzach oraz przy siedzeniach Twoi potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą w Kolejach Dolnośląskich, a dzięki długiemu czasu podróży skutecznie ją zapamiętać.

Na jakich trasach kursują Koleje Dolnośląskie?

Reklama w Kolejach Dolnośląskich pozwala dotrzeć do milionów Twoich potencjalnych klientów w województwie dolnośląskim oraz częściowo na terenie Czech i Niemiec.

Reklama w pociągach na Dolnym Śląsku sprawi, że dotrzesz do mieszkańców takich miejscowości, jak m.in. Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Głogów i wiele innych! Zamów już dziś darmową wycenę reklamy w Kolejach Dolnośląskich  i pozyskuj nowych klientów.
reklama w kolejach dolnośląskich

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Kolejach Dolnośląskich
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks