Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w Kolejach Małopolskich

Kolejami Małopolskimi każdego dnia podróżują tysiące osób zarówno biznesmeni udający się na spotkania, czy studenci jak i uczniowie docierający do większych miast na zajęcia. Skorzystaj z reklamy w pociągach kolei Małopolskich i dotrzyj do szerokiego grona odbiorców

To wszystko sprawia, że Twoja reklama w Kolejach Małopolskich codziennie trafi do niezwykle zróżnicowanego grona odbiorców, a dzięki atrakcyjnej formie, którą zapewniają zamontowane w pociągach ekrany digital signage, z całą pewnością zapadniesz im w pamięć!
Reklama w Kolejach Małopolskich

Koleje Małopolskie w liczbach

7

Linii

500 tys.

Kontaktów miesięcznie

4

Wyświetleń na godzinę

240

Ekrany

reklama w kolejach małopolskich

Pół miliona kontaktów miesięcznie!

Około pół miliona kontaktów miesięcznie z Twoją reklamą to liczba, która sprawia, że Koleje Małopolskie są świetnym miejscem na prowadzenie swoich kampanii reklamowej!

Ekrany umieszczone są na korytarzach oraz przy siedzeniach i umilają czas podróży. W tym czasie potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą w pociągach kolei małopolskiej

Na jakich trasach kursuje kolej Małopolska?

Reklama w Kolejach Małopolskich pozwala dotrzeć do tysięcy Twoich potencjalnych klientów w województwie małopolskim oraz częściowo na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Dzięki reklamie w Kolejach Małopolskich dotrzesz do mieszkańców takich miejscowości, jak m.in. Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Zakopane, Krynice Zdrój i wiele innych!
Reklama w Kolejach Małopolskich

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Kolejach Małopolskich
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks