Reklama w Kolejach Śląskich

Codziennie z Kolei Śląskich korzysta średnio 50 tys. osób. Reklama w pociągach kolei Śląskich zapewnia więc dotarcie do sporego grona mieszkańców Śląska. W okresie zimowym, dzięki temu, że Koleje Śląskie jeżdżą wtedy też do Wisły i Zakopanego grono odbiorców reklamy na ekranach w pociągach znacznie się powiększa.

Umieszczenie reklamy w pociągu Kolei Śląskich sprawi, że  zwrócisz uwagę pasażerów. Z uwagi na długość trasy i często brak bodźców, reklamy w pociągach są bardzo chętnie oglądane. Często kilka razy podczas jednego przejazdu co umożliwia zapamiętanie reklamy i wysokie prawdopodobieństwo skorzystania z reklamowanych usług, produktów.
Reklama Koleje Śląskie

Koleje Śląskie w liczbach:

13

Lini

2 mln

Kontaktów miesięcznie

6

Wyświetleń spotu na godzinę

205

Ekranów

reklama w kolejach śląskich

Na jakich trasach kursują Koleje Śląskie?

Przewoźnik obsługuje 13 linii, w tym 2 kończące się
w województwie małopolskim i 2 kończące się na terenie Czech.


Pociągi kursujące w ramach Kolei Śląskich przejeżdżają przez takie miasta, jak m.in. Częstochowa, Bielsko-Biała, Katowice, Żywiec, Sosnowiec, Tychy, Zakopane i wiele innych!  To głównie mieszkańcy tych miast, będą mogli zapoznać się z Twoją reklamą w Kolejach Śląskich i przyciągnąć nowych klientów.

Dzięki temu reklama w kolejach śląskich zapewni Ci szerokie dotarcie do mieszkańców Śląska i przyciągnie nowych klientów.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Kolejach Śląskich
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks