fbpx

Monitory reklamowe
w Kolejach Śląskich

Codziennie z Kolei Śląskich korzysta średnio 50 tys. osób. Reklama w pociągach tego przewoźnika zapewnia więc dotarcie do sporego grona mieszkańców Śląska. W okresie zimowym, dzięki temu, że Koleje Śląskie jeżdżą wtedy też do Wisły i Zakopanego grono odbiorców reklamy na ekranach w pociągach znacznie się powiększa. Poprzez umieszczenie reklamy w pociągu z pewnością można zwrócić uwagę i zapewnić pasażerom obejrzenie ciekawych treści. Przez to, że takie osoby zazwyczaj przemieszczają się do pracy, bądź na uczelnie i poruszają się tym typem komunikacji minimum 2 razy dziennie, komunikat reklamowy w Kolejach Śląskich zostaje lepiej utrwalony.

pociąg koleje śląskie
S1 – Częstochowa – Katowice – Gliwice
S13 – Częstochowa – Lubliniec
S4 – Sosnowiec Główny – Tychy
S5 – Katowice – Zwardoń
S51 – Żywiec – Zakopane
S58 – Czechowice-Dziedzice – Cieszyn
S6 – Katowice – Wisła
S7 – Katowice – Racibórz
S71 – Katowice – Bogumin
S72 – Rybnik – Bielsko-Biała
S8 – Oświęcim – Lubliniec
S78 – Racibórz – Bugumin

Na jakich trasach kursuje?

Koleje Śląskie to polski przewoźnik regionalny, który został utworzony 8 kwietnia 2010 roku roku przez samorząd województwa śląskiego.

Przewoźnik obsługuje 13 linii, w tym 2 kończące się
w województwie małopolskim i 2 kończące się na terenie Czech.

Koleje Śląskie w liczbach

0
Linii
0
Wyświetleń
na godzinę
0 mln
Kontaktów
miesięcznie
0
Ekranów

Zainteresowany reklamą w kolejach?

Skontaktuj się z nami

kontakt Telefon

Dział handlowy

+48 501 310 662
reklama@lokalmedia.pl

Dział finansów

+48 512 619 455
finanse@lokalmedia.pl

Serwis

+48 505 457 562
serwis@lokalmedia.pl

Formularz Koleje Śląskie

Reklama w Kolejach Śląskich w pigułce

Na terenie województwa śląskiego Koleje Śląskie obsługują 13 linii. Dwie z nich kończą się w województwie małopolskim, jak i dwie, które kończą się na terenie Czech. Reklama w Kolejach Śląskich gwarantuje więc dotarcie do szerokiego grona odbiorców i zapewnia 2 miliony kontaktów miesięcznie. W sezonie jesienno-zimowym jest to świetny sposób dotarcia do turystów czy narciarzy, którzy korzystają wtedy z przejazdu pociągiem. Reklama w Kolejach Śląskich emitowana jest w częstotliwości 6 razy na godzinę. W naszej ofercie posiadamy 155 ekranów, na których można wyświetlić reklamę w pociągach Kolei Śląskich. Dzięki temu, że na naszych monitorach reklamowych znajdują się również lekkie informacje lifestyle, prognozy pogody czy inne ciekawe i neutralne treści, przekaz reklamowy jest urozmaicony i lepiej umila czas podróży. Pasażerowie Kolei Śląskich korzystają z nich regularnie z racji dotarcia do pracy czy szkoły bądź uczelni, dlatego reklama w pociągach z pewnością zapada im w pamięć. Monitory umieszczone są w miejscach, które zapewniają bardzo dobrą widoczność komunikatu zawartego w reklamie w pociągach Kolei Śląskich i łatwe jego dostrzeżenie.