fbpx

Reklama w Kolejach Wielkopolskich

Ekrany digital signage to coraz bardziej popularne miejsce na reklamę. Szczególnie jeżeli chodzi o reklamę w pociągach. Ludzie odbywają nimi krótsze podróże, by dotrzeć do pracy, jak i również dłuższe, na przykład biznesowe wyjazdy. Dzięki temu wiemy, że reklama w pociągach może dotrzeć do zróżnicowanego grona odbiorców. Reklama w Kolejach Wielkopolskich jest odpowiednim miejscem dla kampanii lokalnych, ale również ogólnokrajowych. Ekrany w Kolejach Wielkopolskich są umieszczone, tak by zapewnić, jak najlepszą widoczność przekazu odbiorcom. Reklama w pociągach może urozmaicić podróżującym czas spędzony w podróży, a dzięki temu również zapadnie w pamięć.

pociąg koleje wielkopolskie
POZNAŃ – ZBĄSZYNEK
POZNAŃ – KONIN – KUTNO
POZNAŃ – GNIEZNO – MOGILNO
POZNAŃ – KĘPNO
POZNAŃ – KROTOSZYN
POZNAŃ GŁ. – WOLSZTYN
POZNAŃ GŁ. – WĄGROWIEC – GOŁAŃCZ
LESZNO – OSTRÓW WIELKOPOLSKI
LESZNO – ZBĄSZYNEK

Na jakich trasach kursuje?

Koleje Wielkopolskie to polski przewoźnik kolejowy, który wykonuje swoje usługi przewozowe bezpośrednio na terenie województwa wielkopolskiego. Pociągi podróżują na wielu trasach, dodatkowo do końca 2020 roku mają powstać nowe połączenia oraz pojawią się nowe pojazdy.

Koleje Wielkopolskie w liczbach

0
Linii
0
Wyświetleń
na godzinę
0 mln
Kontaktów
miesięcznie
0
Ekrany

Zainteresowany reklamą w Kolejach Wielkopolskich?

Skontaktuj się z nami

kontakt Telefon

Dział handlowy

+48 501 310 662
reklama@lokalmedia.pl

Dział finansów

+48 512 619 455
finanse@lokalmedia.pl

Serwis

+48 505 457 562
serwis@lokalmedia.pl

Formularz Koleje Wielkopolskie

Reklama w Kolejach Wielkopolskich w pigułce

Reklama w pociągach Kolei Wielkopolskich to dobry wybór miejsca na reklamę firmy, usług czy produktów. W naszej ofercie dostępnych jest 300 ekranów, które mogą być miejscem reklamy w Kolejach Wielkopolskich. Ekrany te są wielkości 22 cali, więc zapewniają idealną widoczność przekazu, reklama z dużą dozą pewności zostanie dostrzeżona przez podróżujących. Reklama na ekranach w pociągach wyświetlana jest z minimum 10 razy na godzinę. Dzięki wyborowi ekranów w pociągach można dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Reklama w Kolejach Wielkopolskich to dotarcie do ponad 600 tysięcy pasażerów miesięcznie. Odbiorcy reklamy w Kolejach Wielkopolskich są zróżnicowani pod względem wieku. 26% z nich stanowią ludzie w wieku 19-25 lat, 22% to osoby w wieku 26-35 lat, osoby w wieku 36-45 lat stanowią 18%, a w wieku 46-59 lat 18%. Reklama w Kolejach Wielkopolskich dociera również do osób młodszych – 14% jak i starszych – 6%. Średnio 60% pasażerów to kobiety, a 40% to mężczyźni. Reklama w Kolejach Wielkopolskich dociera więc przede wszystkim do pracowników zarówno niższego jak i wyższego stopnia i studentów.