Reklama w Kolejach Wielkopolskich

Reklamy w pociągach Kolei Wielkopolskich to coraz częściej wybierany sposób na promocję swojej działalności biznesowej.  Ludzie odbywają nimi krótsze podróże, by dotrzeć do pracy, jak i również dłuższe, na przykład biznesowe wyjazdy. Dzięki temu wiemy, że reklama w pociągach może dotrzeć do zróżnicowanego grona odbiorców.

Reklama w Kolejach Wielkopolskich jest odpowiednim miejscem dla kampanii lokalnych, ale również ogólnokrajowych. Ekrany w Kolejach Wielkopolskich są umieszczone, tak by zapewnić, jak najlepszą widoczność przekazu odbiorcom. Reklama w pociągach może urozmaicić podróżującym, czas spędzony w podróży, a dzięki temu również zapadnie w pamięć.
Reklama Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie w liczbach

9

Lini

4 mln

Kontaktów miesięcznie

12

Wyświetleń na godzinę

293

Ekrany

Reklama Koleje

Na jakich trasach kursują Kolej Wielkopolska?

Reklama w Kolejach Wielkopolskich dotrze każdego dnia do tysięcy mieszkańców województwa Wielkopolskiego, gdyż pociągi aktualnie kursują praktycznie po terenie całej Wielkopolski, dzięki czemu można skutecznie reklamować swoje usługi, produkty, wydarzenia.

Pociągi podróżują na wielu trasach, m.in. przez: Poznań, Zbąszynek, Gniezno, Konin, Kutno, Mogilno, Ostrów Wielkopolski i wiele innych! To głównie do mieszkańców tych miast dotrze umieszczona przez Ciebie reklama w Kolejach Wielkopolskich.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Kolejach Wielkopolskich
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks