Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w Łódzkiej Kolej Aglomeracyjnej

Reklama w pociągach ŁKA, cieszy się rosnącą popularnością, ze względu na zasięg, jaki zapewnia. Łódzka Kolej Aglomeracyjna obsługuje połączenia na terenie województwa łódzkiego, a w weekendy również na trasie Łódź-Warszawa. Dzięki temu reklama w pociągach zapewnia dotarcie do ogromnej liczby osób.

Reklamuj się na ekranach umieszczonych w pociągu. Reklama w pociągach ŁKA to gwarancja reklamy u regionalnego przewoźnika, który obsługuje ponad 140 połączeń na terenie województwa. Reklama w pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej to również sposób na utrwalenie przekazu u odbiorców, ponieważ czasami potrzebują korzystać z tej formy transportu kilka razu dziennie.
reklama ŁKM

Łódzka Kolej Aglomeracyjna w liczbach

5

Lini

450 tys.

Kontaktów miesięcznie

5

Wyświetleń na godzinę

103

Ekrany

reklama w kolejach

Na jakich trasach kursuje ŁKA z Twoją reklamą?

Pociągi kursujące w ramach ŁKA przejeżdżają przez takie miasta, jak m.in. Sieradz, Kutno, Łowicz i Skierniewice.

Dodatkowo w weekendy przewoźnik kursuje z Łodzi do Warszawy. Jest to zatem doskonała możliwość, by jednocześnie dotrzeć do lokalnych mieszkańców Łodzi oraz okolic, ale również osób, które regularnie podróżują do Warszawy.

Podczas podróży pociągiem pasażerowie zdążą zapoznać się z reklamą w Łódzkiej Kolej Aglomeracyjnej wielokrotnie, dzięki czemu skutecznie zapamiętają jej treść.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Łódzkiej Kolej Aglomeracyjnej
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks