Reklama w mieście Wrocław – gdzie najlepiej ją umieścić?

agencja reklamowa wrocław

Reklamy zalewają nas z każdej strony, jednak istnieje kilka form, które nie są nachalne i wzbudzają zaufanie odbiorców. Taką reklamą właśnie jest przenośna reklama zewnętrzna, którą lokuje się na przykład w/lub na komunikacji miejskiej Wrocław. Czym różni się ona od standardowych billboardów i ogłoszeń na tablicach? Zapraszamy do naszego przewodnika po reklamach w przestrzeni miejskiej Wrocławia.

Reklama w komunikacji miejskiej Wrocław

Reklama na autobusach Wrocław i tramwajach – jak wygląda?

Reklama na autobusach Wrocław, ale nie tylko, także na tramwajach jest niezwykle popularna. Najbardziej widoczne są te lokowane na bokach tramwajów – tam reklamodawca ma spore pole do popisu i może zmieścić sporą grafikę, która rzuca się w oczy przechodniom, kierowcom i pasażerom. Należy jednak pamiętać, by reklama była kreatywna i kolorowa. Takim przykładem jest np. reklama wrocławskiego Zoo, gdzie bohaterami były zwierzęta zamieszkujące ogród zoologiczny, zapraszające do odwiedzin.

Reklamy na autobusach, a raczej na ich tyłach, również są pozytywnie odbierane i czytane dla zabicia czasu przez kierowców stojących za autobusem w korkach. W ogóle każda reklama Wrocław na pojeździe komunikacji miejskiej o ile jest ciekawa, zawsze jest mile przyjmowana przez odbiorców. Oklejanie autobusów Wrocław jest bardzo popularne i często wybierane przez reklamodawców, nawet tych mniejszych firm. Dzieje się tak, ponieważ wiedzą oni, że są to dobrze zainwestowane pieniądze, które się zwracają.

Reklama zewnętrzna w autobusach i tramwajach – jaki jest odbiór?

Reklama zewnętrzna w autobusach także jest świetnym sposobem na promowanie swojej marki, ponieważ we Wrocławiu komunikacją zbiorową porusza się wiele osób. Jadąc jedną linią, kilkaset kilometrów dziennie, jeden pojazd może pokazać reklamę tysiącom pasażerów. Reklama w komunikacji miejskiej Wrocław lokowana jest na ekranach w formie stałej lub jako video promocyjne. Znajdują się one zarówno na uchwytach dla pasażerów stojących, jak i na tylnych częściach siedzeń pasażerów podróżujących na siedząco. W niektórych pojazdach znajdują się ramki reklamowe, które również są niezawodnym miejscem do umiejscowienia swojej oferty dla odbiorców.

reklama na autobusach Wrocław

Co jeszcze warto wiedzieć o takiej kwestii jak reklama Wrocław?

Reklama w MPK Wrocław jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ w mieście tym jest mało miejsc, w których możemy dotrzeć to tak dużej liczby osób. Warto dowiedzieć się w pierwszej kolejności, czy nasza grupa docelowa klientów, porusza się komunikacją, czy też samochodami za nimi. Wtedy będziemy wiedzieli, gdzie dokładnie umieścić swoją reklamę – w lub na autobusie i tramwaju. Jest to swego rodzaju sposób na zabicie czasu podczas stania w korku, co sprawia, że reklamy w nich lub na nich są pozytywnie odbierane. Przed zamówieniem należy zastanowić się nad formą oraz tym, by zmieścić jak najwięcej informacji, w jak najbardziej czytelnej formie. Nie ma ograniczeń co do branż, jeśli chodzi o reklamę w MPK Wrocław, oczywiście, gdy będzie ona zatwierdzona przez zarządcę, co praktykowane jest nawet w prasie. Reklama zewnętrza na pojeździe jest dużo korzystniejsza niż na billboardzie – autobus i tramwaj stale są w ruchu.

Podsumowując, reklama Wrocław w komunikacji miejskiej ma szansę bardzo szybko poinformować o naszej ofercie wielu pasażerów, kierowców i przechodniów. Nie jest reklama nachalna czy przeszkadzająca im w codziennym przemieszczaniu się. Co więcej, dzięki reklamom i informacjom w nich zawartym czas podczas podróży mija im szybciej. To oczywiście tylko jeden sposobów, reklama we Wrocławiu może docierać do odbiorców na wiele sposobów w czym chętnie pomoże Ci agencja reklamowa Wrocław