Reklama w pociągach

Długa podróż sprawia, że pasażerowie nudząc się, szukają dodatkowych bodźców, które skróciłyby subiektywny czas podróży. Ekrany reklamowe skutecznie dostarczają atrakcji pasażerom i skupiają ich uwagę, dzięki czemu reklama w pociągach jest skutecznym narzędziem promocji i ciekawą reklamą zewnętrzną.

Łącząc content informacyjny z reklamami, dajemy pasażerom możliwość przyjemniejszego spędzenia nużącej podróży oraz przyzwyczajamy go do regularnego kontaktu z ekranami reklamowymi.

Zostań zapamiętany dzięki powtarzalności i utrwaleniu przekazu!
➤ Wykorzystaj czas podróży i pokaż swoją ofertę!
Docieraj do szerokiej grupy potencjalnych klientów!

Dlaczego reklama w pociągach?

Wysoki zasięg przekazu

Osoby podróżują kolejami średnio 5 razy w tygodniu. Umożliwia to wysoki zasięg przekazu, który wynosi ok. 6,5 mln. podróżujących miesięcznie.

Wyświetlany content neutralny

Na monitorach reklamowych znajduje się również prognoza pogody, lekkie informacje lifestyle oraz inne ciekawe treści neutralne.

Możliwość geotargetowania

Większość klientów to osoby dojeżdżające z mniejszych miejscowości do pracy oraz na uczelnię. Daje nam to precyzyjną możliwość targetowania kampanii pod tę grupę docelową.

Realizacje reklamy w pociągach

Ponad 310 milionów pasażerów rocznie korzysta z usług kolei polskich! To sposób na dotarcie do osób podróżujących do pracy i szkoły, a także do osób, które korzystają z pociągów w celach biznesowych, jak i turystycznych.

Ekrany umieszczone są na korytarzach oraz przy siedzeniach i umilają czas podróży. W tym czasie potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą. Sprawdź , jak może wyglądać Twoja reklama zewnętrzna w pociągach
Reklama w kolejach

Reklamę w pociągach zrealizujesz w:

reklama intercity
Reklama w pociągu
reklama w pociągach
Reklama w kolejach
Reklama w kolejach
Reklama w pociągach
reklama w pociągach
reklama pociągi
reklama wkd
reklama skm

Reklama w pociągach w liczbach

10

Przewoźników

7

Województw

3955

Ekranów

310 mln

Pasażerów rocznie

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w pociągach
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks