fbpx

Reklama w pociągach

 

Długa podróż sprawia, że pasażerowie nudząc się, szukają dodatkowych bodźców, które skróciłyby subiektywny czas podróży.
Łącząc content informacyjny z reklamami, dajemy pasażerom możliwość przyjemniejszego spędzenia nużącej podróży oraz przyzwyczajamy go do regularnego kontaktu z ekranami reklamowymi digital signage.
  • Zostań zapamiętany dzięki powtarzalności i utrwaleniu przekazu!
  • Wykorzystaj czas podróży i pokaż swoją ofertę!
  • Docieraj do szerokiej grupy potencjalnych klientów!
Uzyskaj wycenę

Reklama w pociągach

 

 

Długa podróż sprawia, że pasażerowie nudząc się, szukają dodatkowych bodźców, które skróciłyby subiektywny czas podróży. Łącząc content informacyjny z reklamami, dajemy pasażerom możliwość przyjemniejszego spędzenia nużącej podróży oraz przyzwyczajamy go do regularnego kontaktu z ekranami reklamowymi digital signage.

Dlaczego reklama w pociągach?

reklama w kolejach reklama w pociągach

Wysoki zasięg przekazu

Osoby podróżują kolejami średnio 5 razy w tygodniu. Umożliwia to wysoki zasięg przekazu, który wynosi ok. 6,5 mln. podróżujących miesięcznie.

reklama w kolejach reklama w pociągach

Wyświetlany content neutralny

Na monitorach reklamowych znajduje się również prognoza pogody, lekkie informacje lifestyle oraz inne ciekawe treści neutralne.

reklama w pociągach reklama w kolejach

Możliwość geotargetowania

Większość klientów to osoby dojeżdżające z mniejszych miejscowości do pracy oraz na uczelnię. Daje nam to precyzyjną możliwość targetowania kampanii pod tę grupę docelową.

monitor ekran telewizor reklamowy w pociągu

Wielomilionowa grupa odbiorców

 

Ponad 310 milionów pasażerów rocznie korzysta z usług kolei polskich! To sposób na dotarcie do osób podróżujących do pracy i szkoły, a także do osób, które korzystają z pociągów w celach biznesowych, jak i turystycznych.
Ekrany umieszczone są na korytarzach oraz przy siedzeniach i umilają czas podróży. W tym czasie potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą. 

Zobacz Case Study Posnani

Milionowa grupa odbiorców

 

Ponad 310 milionów pasażerów rocznie korzysta z usług kolei polskich! To sposób na dotarcie do osób podróżujących do pracy i szkoły, a także do osób, które korzystają z pociągów w celach biznesowych, jak i turystycznych. Ekrany umieszczone są na korytarzach oraz przy siedzeniach i umilają czas podróży. W tym czasie potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą. 

Zobacz Case Study Posnani

Przewoźnicy, w których posiadamy ekrany

Reklama w pociągach w liczbach

0

Przewoźników

0

Województw

0

Ekranów

0 mln

Pasażerów rocznie

Skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się z nami:

 

kontakt Telefon

Telefon:
+48 501 310 662

Mail:
Napisz

Formularz Koleje