fbpx

Reklama w pociągach

 

Długa podróż sprawia, że pasażerowie nudząc się, szukają dodatkowych bodźców, które skróciłyby subiektywny czas podróży.
Łącząc content informacyjny z reklamami, dajemy pasażerom możliwość przyjemniejszego spędzenia nużącej podróży oraz przyzwyczajamy go do regularnego kontaktu z ekranami reklamowymi digital signage.
  • Zostań zapamiętany dzięki powtarzalności i utrwaleniu przekazu!
  • Wykorzystaj czas podróży i pokaż swoją ofertę!
  • Docieraj do szerokiej grupy potencjalnych klientów!
Uzyskaj darmową wycenę

Reklama w pociągach

 

 

Długa podróż sprawia, że pasażerowie nudząc się, szukają dodatkowych bodźców, które skróciłyby subiektywny czas podróży. Łącząc content informacyjny z reklamami, dajemy pasażerom możliwość przyjemniejszego spędzenia nużącej podróży oraz przyzwyczajamy go do regularnego kontaktu z ekranami reklamowymi digital signage.

Dlaczego reklama w pociągach?

Wysoki zasięg przekazu

Osoby podróżują kolejami średnio 5 razy w tygodniu. Umożliwia to wysoki zasięg przekazu, który wynosi ok. 6,5 mln. podróżujących miesięcznie.

Wyświetlany content neutralny

Na monitorach reklamowych znajduje się również prognoza pogody, lekkie informacje lifestyle oraz inne ciekawe treści neutralne.

Możliwość geotargetowania

Większość klientów to osoby dojeżdżające z mniejszych miejscowości do pracy oraz na uczelnię. Daje nam to precyzyjną możliwość targetowania kampanii pod tę grupę docelową.

Wielomilionowa grupa odbiorców

 

Ponad 310 milionów pasażerów rocznie korzysta z usług kolei polskich! To sposób na dotarcie do osób podróżujących do pracy i szkoły, a także do osób, które korzystają z pociągów w celach biznesowych, jak i turystycznych.
Ekrany umieszczone są na korytarzach oraz przy siedzeniach i umilają czas podróży. W tym czasie potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą. 

Zobacz Case Study Posnani

Milionowa grupa odbiorców

 

Ponad 310 milionów pasażerów rocznie korzysta z usług kolei polskich! To sposób na dotarcie do osób podróżujących do pracy i szkoły, a także do osób, które korzystają z pociągów w celach biznesowych, jak i turystycznych. Ekrany umieszczone są na korytarzach oraz przy siedzeniach i umilają czas podróży. W tym czasie potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą. 

Zobacz Case Study Posnani

Przewoźnicy, w których posiadamy ekrany

Reklama w pociągach w liczbach

0

Przewoźników

0

Województw

0

Ekranów

0 mln

Pasażerów rocznie

Skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się z nami:

 

kontakt Telefon

Telefon:
+48 501 310 662

Mail:
Napisz

Formularz Koleje